Will a Grace

USA, (1998–2020), 92 h 56 min (Minutáž: 21–46 min)

Eric McCormack, Debra Messing, Megan Mullally, Sean Hayes, Shelley Morrison, Leigh-Allyn Baker, Michael Angarano, Penn Badgley, Gregory Hines (více)

Série(11) / Epizody(243)

Will a Grace jsou nejlepší přátelé a oba bydlí v New Yorku. Will je právník a Grace je designerka. Grace je zasnoubená, ale když se její vztah rozpadne, přestěhuje se k Willovi. Má to být jenom dočasná situace, pokud si Grace nenajde svůj vlastní byt, ale nakonec zůstanou spolu bydlet. Mezi jejich přátelé patří také Jack, Willův gay kamarád a Karen, asistentka Grace, která skutečně nemá zapotřebí pracovat, protože několikrát uzavřela velice výhodný sňatek. (TV Nova)

DeTomaso

Jediný sitcom, co mi vyloženě leze na nervy. Asi díky nesympatickým aktérům, dabingu a podivným nehumorným "termohumorem" . ()

Stingray

Viděli jste epizodu s "gay" Michaelem Douglasem a nebo "Footloose" Kevina Bacona ? Ujetou spolubydlící Madonnu? Mě ten seriál celkem bavil. ()

fumatro

Sitcom plný vtipných situácií medzi štyrmi priateľmi, z ktorých dvaja sú gayovia a dve sú hetero (aj keď v prípade Karen to nie je vždy isté). Je jasné, že mnoho hodnotení je založených na homofóbii, aj keď to hodnotiaci vyvracajú. Ďalším úskalím hodnotení je zhliadnutie len niekoľkých častí. Predsa hodnotiť seriál pozostávajúci z 8 sérií na základe niekoľkých častí nie je správne. Aj podľa môjho názoru sú tam časti menej záživné, resp. nezáživne, ktoré preskakujem, ale našťastie tých podarených je prevažná väčšina. Čo sa týka dabingu mám výhrady k dabovaniu Karen (nechcem povedať že je narozprávaná zle, ale...). V seriály sa totiž často odvoláva na jej hlas a podľa českého dabingu nie je možné pochopiť prečo, nakoľko v originálnej verzii používa Megan Mullally (alias Karen Walker – mimochodom podľa mňa najlepšia postava seriálu) ozaj piskľavý hlas. Odporúčam seriál každému, kto sa chce zabaviť, no nestačí zhliadnuť len niekoľko častí. ()

AgostinoX

Konkurent Přátel? To porovnávají s těmy slabšímy díly? Will je nudný, Grace ještě víc... Jediné úsměvné scény byly s tou pořád opilou ženskou a její hospodyňkou(?). Za tyto usměvné a někdy velmi humorné scény dávám 35/100. ()

ellouw

**** jenom za ty hlášky a vtipné situace s Karen a Rosario a občas s Jackem........Will byl v pohodě, ale Grace moc nemusím ()

DiableBlanc

Tak měním svůj postoj - začátek mi přišel značně trapný ...časem jsem došel k tomu, že některé vtipy a narážky by v dnešní době prostě nemohly vzniknout ... ()

Mac._

Byl by to podprůměrný seriál, nebýt vedlejších, dá-li se to tak říci, postav Seana Hayese a Megan Mullally. I když v jejich podání také není všechno top, hlavní fóry obstarávají oni. Debru Messing bych si dovedl představit někde úplně jinde. Nevím kde, ale hlavně jinde :) Navíc série po návratu seriálu (9,10,11, případně dále) jsou už vyloženě v křeči. ()

NBC vzkřísí Kancl?

NBC vzkřísí Kancl?

21.12.2017

Jen málokterá americká předělávka britského seriálu měla takový úspěch jako Kancl. Výtvor Rickyho Gervaise a Stephena Merchanta se v USA dočkal devíti sérií, a přestože v roce 2013 skončil, v NBC se… (více)

Zemřel Gene Wilder

Zemřel Gene Wilder