Hardcastle a McCormick

• USA Hardcastle and McCormick
USA, (1983–1986), 67 h (Minutáž: 60 min)

Brian Keith, Daniel Hugh Kelly, Mary Jackson, John Hancock, Sonny Landham, Lance Henriksen, Sam J. Jones, Joey Bishop, Ed Lauter, Beau Starr, Jonathan Banks (více)

Série(3) / Epizody(67)

Soudce Milton C. Hardcastle (Brian Keith) odešel do důchodu a pod ochranný dozor si vzal Marka "Skida" McCormicka (Daniel Hugh Kelly), který byl jeho posledním případem. Mark je automobilový závodník, který se dal na scestí a odseděl si dva roky v San Quentinu za loupež. Společně se soudcem jsou nejen přáteli, ale také řeší několik desítek (v seriálu uváděno 200) případů, které se Hardcastleovi nepodařilo pro různá formální pochybení uzavřít. (monolog)

Blazkowicz

Přirovnání k důchodcovskému seriálu je trefné a vystihuje to naprosto přesně. Takových odpoledne v televizi běželo/běží hodně. Ať už Jake, Magnum, Jessica atd. Jenže tyhle seriály jsou aspoň česky a mají něco do sebe. Tady mě zaujala jen úvodní znělka a Hardcastle občas něco vtipného řekne. McCormick a to jeho auto nic moc. Navíc to auto je k smíchu, už po jednom skoku by bylo rozbité. Prostě čeština by pomohla, takto po pár dílech končím. 2+* ()

gotham

Těžko teď hodnotit tento seriál, protože jsem ho viděl před iks lety jako dítě. Ale pamatuju se, že jsem ho úplně zbožňoval, jako správněj kluk samozřejmě hlavně to fáro :-) dnes by mi to asi přišlo špatný nebo přinejlepším průměrný, ale má to pro mě obrovskou nostalgickou cenu. 70% ()

Meow86

"Drive! Push it to the floor till the engine screams." Píše se rok 2014 a znělka z tohoto seriálu se line z rádia v mém autě. Akorát v tomto případě se nejedná o nadupané rudé The Coyote, bohužel. ()

Xylobalsam

Pomerne vydareny americky serial z doby, kdy byla jeste americka serialova ubohost v plinkach. No, nemilovalisti jste vsichni to skvely cerveny zihadlo? ()

shinlove

Kdyby nebylo tohoto seriálu, Kobra 11 by asi nevznikla. Je to sice taky slátanina, ale na rok 83 je to slušně natočeno. Sice jeden díl z deseti končil jinak, než honičkou v autech, ale i tak jsem se občas zasmál ;) ()

Fondak

Tak na tomhle jsme vyrostli. Běželo to na rakousku a nám jako 5ti letým klukům vůbec nevadilo, že nerozumíme ani slovo. Ke štěstí nám stačil řev osmiválce a Coyote letící driftem, podobně jako u seriálu Knight Rider. Dnešní mlaďasové to asi nepochopí, ale vemte v úvahu, že tenkrát tu jezdil samej Žigul a Škodovka a za největší dělo platily střepy jako Fiat Uno.... No jo, trochu jsem se zasnil při vzpomínce na starý časy... ;-) ()

ko.mi

3* jsou lepší 3* protože si to už moc nepamatuju, pamatuju si jen to, že jsem to žral i s těma plastama na televizi a to auto, no slast! Když si položim otázku: "Seriálový auto mýho mládí?" odpověď bude tohle červeňoučký! :) Snad se k tomu zas někdy nachomejtnu, třeba to budou opakovat v telke. Jen doufám, že mě to neuzemní a nebudu zklamanej. ()

josiah

v patnácti jsem to žral stejně jako knight ridera. Holt auto a akční zápletka, co si víc přát. Jednou se na to podívám znova. 90s byla v televizi doba detektivek a star treku next gen. ()