Will a Grace

USA, (1998–2020), 92 h 56 min (Minutáž: 21–46 min)

Eric McCormack, Debra Messing, Megan Mullally, Sean Hayes, Shelley Morrison, Leigh-Allyn Baker, Michael Angarano, Penn Badgley, Gregory Hines (více)

Série(11) / Epizody(243)

Will a Grace jsou nejlepší přátelé a oba bydlí v New Yorku. Will je právník a Grace je designerka. Grace je zasnoubená, ale když se její vztah rozpadne, přestěhuje se k Willovi. Má to být jenom dočasná situace, pokud si Grace nenajde svůj vlastní byt, ale nakonec zůstanou spolu bydlet. Mezi jejich přátelé patří také Jack, Willův gay kamarád a Karen, asistentka Grace, která skutečně nemá zapotřebí pracovat, protože několikrát uzavřela velice výhodný sňatek. (TV Nova)

Dejvi21

Sledoval jsem jen proto, že to dávali zrovna v dobu, kdy jsem měl vzácně volno. Stále jsem čekal na nějaký humor, ale nic, nesmál jsem se ani jednou za celý seriál. Buď jsem moc náročný, nebo seriál prostě není vtipný. ()

lardko

Tenhle seriál jsem nikdy moc nemusel. Viděl jsem jen tak 10 dílů , ale to mi bohatě stačilo získat názor že tento seriál není pro mě. ()

maty39

Willa a Grace jsem nikdy na českých televizích nezachytil a ani jsem před pohledem do komentářů nevěděl, že někdy u nás běžel. Nicméně v originále je to parádní sitcom jehož největším kladem jsou vedlejší postavy. Will a Grace by sami o sobě nebyli až tak zábavní a uznávám, že místy jsou i otravní, ale vše nahrazuje postava afektovaného, povrchního a sebestředného Jacka a hlavně postava multimilonářky Karen, která u Grace "pracuje" jako asistentka jen pro zábavu a jejím největším koníčkem je utrácení peněz ve velkém, polykání přášků a pití alkoholu ještě ve větším a hlavně urážení všech okolo. Její pisklavý hlas tomu dodává to správné grády. ()

KlárkaD

Na počátku jsem si asi jako většina těch, co dávají špatné hodnocení myslela, že je to ta největší kravina pod sluncem. Ovšem dala jsem téhle čtyřce šanci a co se nestalo? Stali se mými nejoblíbenějšími seriálovými postavami. Všechny díly jsem viděla už asi milionkrát, ale stejně jako u Přátel se mi nikdy neokoukají a můžu se na ně dívat pořád dokola a dokola. Zbožňuju. A díky, že jste! ()

Procker

Tak jsem se opet jednou pobavil pri cteni komentaru na CSFD. Ja fakt nevim... to vzdycky, kdyz je neco neotreleho a nejakym zpusobem noveho, tak to hned znamena, ze tomu dame nizke hodnoceni? A to, ze vam serial neprijde vtipny? Prosim, kde to jsme? Jenom tim, ze tento styl humoru je sofistikovanejsi a clovek u nej obcas musi zapremyslet (casto je v serialu odkaz na slavne osobnosti) prece neznamena, ze hned snizim hodnoceni?! Naopak jsem rad, ze nemusim jen tupe cumet "do bedny (ci monitoru)" jak nejakej omezenej couch potato. Jak to asi vyhovuje spouste uzivatelu na CSFD. Staci porovnat hodnoceni s jinymi servery a hned je videt, jak prizemne na tom "u nas" jsme. Nejprve jsem chtel dat 4*, ale po precteni komentaru demonstrativne jeste jednu * pridam. A hned se citim lip!!! ()

JakeG

Některé díly jsou vtipné méně u jiných se popadám za břicho a nemůžu zastavit smích. Parta je to zajímavá se svejma vlastnostma /ironie a sarkasmy ze sebe sypou jak na běžícím páse/, ale trumfnout ve vtipnosti Jackieho a Caren? - přiznávám že jsou víceméně přeexponovaní a drsní, přesto ..... . Ty dva spolu a jejich hlášky, no KONEC! :)) ()

loki5

Tenhle sitcom je typickým příkladem toho co je špatného na většině amerických sitcomů (s několika málo výjimkami). Zatímco by měly vtipné situace vycházet z toho, že hlavní hrdinové mají smysl pro humor nebo z toho, že se dostanou do zvláštní situace, tak zde je humor tvořen tím, že hlavní hrdinové se chovají dementně anebo dokonce dementní jsou (nesouvisí to s jejich orientací dementní jsou zde všechny postavy). Navíc vlastně ani jedna z postav není sympatická a já bych se k nim v reálném životě ani nehlásil. Dovolím si malé porovnání. Chtěli by jste se přátelit s Rachel, Phoebe nebo Joem z přátel ? Kdo by nechtěl že :-). Tady jen člověk chce, aby se postavám stalo to nejhorší. Vtipy jsou tak neskutečným způsobem předvídatelné, že s jistotou víte co která postava udělá a řekne případně co se jí za moment stane. že se někdo chová zženštile může být vtipně v jednom díle a to ještě možná. Rozhodně to nestačí na X desítek dílů. Příšerná šablonovitost se táhne všemi sitcomy. Řeknu kravinu pauza na smích, aby divák věděl. Génia, který to vymyslel je třeba kopnout do .... A ty co to stále používají stejně tak. 1* je až až a jestli uvidím ještě kousíček tohoto převratného díla bude to odpad jak vyšitý. ()

Olík

Seriál je přílišně karikaturní, situace strojené, postavy nesympatické, humor vynucený a tak by se dalo ještě chvíli pokračovat. Ano, je to tak, klidně se pod tyto slova bez váhání podepíšu. I já jsem, přesně s těmito výtkami, zpočátku sváděl nerovný boj. Sváděl boj, vytrval.....téměř dvě stě epizod, více než 4000 minut a ejhle, co se nestalo. Já, Will, Grace, Jack, Karen, Rosario, Beverley, Vince, Leo, občas Madonna, občas Cher, občas Elton John……..to celé dohromady jedna velká rodina. Tvůrci David Kohan a Max Mutchnick nedali světu nové Přátele, David Kohan a Max Mutchnick dali světu Willa a Grace, seriál plný židovských designérek, gayských právníků a humoru, kterému se musí přijít na chuť. ()

ploshulix

Seriál s hrozně nudným dějem, vždycky skončí dřív, než se něco zajímavýho stane. Skoro všechny postavy mám chuť zavraždit. Grace je pitomá uječená čůza, Karen nafrněná kráva a Jack buzna v tom nejhorším slova smyslu. Jednu hvězdičku dávám za Willa, kterej je asi jediná postava, na kterou se dá dívat. ()

Gaia.M

Ano, ano, ano! :) Paráda! :) Grace je krásná, vtipná, chytrá, talentovaná, trošku smolařka. Will je její přítel, gay, chytrý, krásný, vtipný, trošku smolař. Oni dva spolu? Dokonalá dvojka. Karen, báječná! :D Já tu ženskou miluju :D Co slovo, to perla. A Jack? Karen v mužském :D Jeden z nejlepších seriálů :) ()

Loooki

Veľmi podarená ústredná dvojica W&G, kde fantasticky sekunduje druhá podarená dvojica K&J. (na škodu nie sú ani vtipné vracajúce sa alebo epizódne postavičky. 1. Hodnotené po absolútnom finále seriálu a finále seriálu po obnovení. ()

illy.cz

Jeden z nejnudnějších a nejtrapnějších sitcomů, jaké jsem kdy viděl. V televizi najdete stovky lepších a povedenějších seriálů, takže zbytečně neztrácejte čas... ()

denisavary

Ano... je to blbost, ale nadmíra sarkazmu, pošťuchování, posmívání hlavních představitelů seriálu mě dostává do kolen :) ()

chrispe

Will, Grace, Karen a Jack... všichni tak trochu (no vlastně až moc) praštění a všichni tolik jiní. A já si "nesedla" ani s jednou postavou. Což není moc dobrý. Nenapadá mě nic, proč tomuhle televiznímu seriálu dát alespoň průměr... ()

NBC vzkřísí Kancl?

NBC vzkřísí Kancl?

21.12.2017

Jen málokterá americká předělávka britského seriálu měla takový úspěch jako Kancl. Výtvor Rickyho Gervaise a Stephena Merchanta se v USA dočkal devíti sérií, a přestože v roce 2013 skončil, v NBC se… (více)

Zemřel Gene Wilder

Zemřel Gene Wilder