Will a Grace

USA, (1998–2020), 92 h 56 min (Minutáž: 21–46 min)

Eric McCormack, Debra Messing, Megan Mullally, Sean Hayes, Shelley Morrison, Leigh-Allyn Baker, Michael Angarano, Penn Badgley, Gregory Hines (více)

Série(11) / Epizody(243)

Will a Grace jsou nejlepší přátelé a oba bydlí v New Yorku. Will je právník a Grace je designerka. Grace je zasnoubená, ale když se její vztah rozpadne, přestěhuje se k Willovi. Má to být jenom dočasná situace, pokud si Grace nenajde svůj vlastní byt, ale nakonec zůstanou spolu bydlet. Mezi jejich přátelé patří také Jack, Willův gay kamarád a Karen, asistentka Grace, která skutečně nemá zapotřebí pracovat, protože několikrát uzavřela velice výhodný sňatek. (TV Nova)

Ospala

Když sdílíte s hlavními postavami stejný smysl pro humor.. není co řešit. Nechci nikomu brát všemi milované Přátele, ale u tohoto se pobavím mnohem víc. ()

kubilov

Pár frků by ušlo, ale postavy se mi teda vyloženě hnusej. Slušně řečeno nevzhledná Grace a slušně řečeno buzna Will jsou asi ta nejslabší dvojice, jakou jsem v čele nějakého seriálu viděl. Přijde mi, že za tím neskutečně debilním pitvořením a vůbec chováním všech postav není vůbec nic pozoruhodného. ()

Fajt odpad!

Nemožná stupidita, takový brak nutně potřebujeme, aby jsme byli IN ! Jak ještě dlouho nám amerikáni budou cpát tyto svoje výplody chorých mozků a TV stanice je tupě uvádějí na naše obrazovky ! ()

bohhous22 odpad!

Status Kultovní seriál je úplně mimo mísu!!! Petka v hlavní ženský roli je např v XI. sérii nejvíce k popukání jen díky svému vzhledu !!!Jen doufám, že její rodina třídí odpad a nezahrabou ji někam do země,kde se bude rozkládat tak dlouho,než tvůrci začnou psát další sezóny téhle frašky sračky!!! Možná to Amíci žerou, možná to ve svý době svým způsobem glorifikovalo bukvice a bouralo tabuizované téma homosexuality a jistě seriál pomohl dodat odvahu výše zmíněné skupině lidí a jistě těchto lidí bylo spousta.....ale pro mě osobně to je jediná zásluha ,pro jakou si tenhle pseudositcom zaslouží uznání🖕 ()

moviepill odpad!

Nie som queer a nemám rád tento seriál s krajne odpornými postavami! Úbohý priteplený humor u mňa proste neboduje... ()

melisos odpad!

Nevtipný a trapný sitcom o krávě a nějacích teplouších , opravdu znamenitý námět . Nejvíc jsem se asi smál při závěrečných titulcích . ()

infernet

Vlastně je to neskutečně nudné, jediné, čemu jsem se smál,byla ta věčně ožralá milionářka Karen a její řeči. ()

Lucretat

Naprosto parádní sitcom, který dost troskotá na svém českém dabingu. V originále jsem ho viděl nesčetněkrát a jejich slovní hříčky, dvojsmysly a sarkastické poznámky jsou naprosto špičkové, což se tradičně v dabingu ztrácí, protože překladatelé nemají zájem/čas/talent na překlad toho ohromného množství hlášek. Vážně doporučuju originál i klidně bez českých titulek (na amerických sitcomech se mimochodem výborně učí angličtina poslechem). Po pár dílech můj oblíbený seriál. ()

Jack_F. odpad!

Abych změnil hodnocení, tak bych musel změnit orientaci. Prý stejný styl humoru jako "přátelé".....upálit vás jako kacíře za tyhle názory. Proboha. I když jak by asi vypadal seriál "přátelé" kdyby postavy bylo pět teplých přátel..hmmm....no raději nemyslet. ()

moriero odpad!

Už dlouho se mi nestalo, aby se dohromady sešlo tolik nesympatických hlavních i vedlejších postav. Navíc děj mimořádně plitký a dekadentní. PŘÁTELE moc nemusím, ale vedle tohoto jsou to bozi na filmovém Olympu. ()

Nerdvana

Typický primácký dopolední timekiller se spoustou genderových a homosexuálních stereotypů. Záměr autora je pravděpodobně vytvořit příručku k určení homosexuála, škoda, že to takhle jako nefunguje. ()

CaptNemo

Po letech sleduji znovu a až to skončí, nevím, co budu dělat bez Karen. Ano, ona je závislá na všem možném a já jsem zásvislý na ní. Klobouk dolů před dabingem, česká Karen je lepší než originál. ()

Ironhead odpad!

Tady mě trapnost fackovala za tvůrce i herce... karikatury na gayů a hromada sebestředných nesympatických lidí/postav... méně vtipnou show, jsem dlouho nepotkal *palec hodně dolu* ()

Karbos

Tenhle sitcom mě nijak nezaujal, slabost tohoto sitcomu je očividná zvláště ve srovnání s paralelně vysílanými sitcomy na Fun, jako jsou Krok za krokem (seriál) (1991)Přátelé (seriál) (1994) nebo Dva a půl chlapa (seriál) (2003) V porovnání s nima je to opravdu podprůměr, možná je to i tím, že nejsem cílovka, ovšem to je právě u úspěšného sitcomu naprosto základní parametr. Mít co největší záběr a pobavit nebo odreagovat co největší šíří publika. Proto pro mě zůstává záhadou, jak je možné, že zrovna ničím zajímavý Will & Grace se svými 11. řadami má víc sérií, než třeba ikoničtí Přátelé nebo právě Krok za Krokem, kterým tenhle sitcom nesahá ani po kotníky. ()

bystroocko

Bohužel musím souhlasit s několika komentáři, které jsem si přečetla před shlédnutím tohoto seriálu, bohužel však s těmi negativními. Humor? Kde by se tady vzal? Co je na kterékoliv z těch situací vtipného? Ty dvě hvězdičky dávám za Grace a za pěkný český překlad. Ovšem překlad nepřeklad, dabing zabil všechno. Trhá totiž uši, jelikož českým dabingovým trendem jsou momentálně přebarvené vyšší uječené hlasy, které se leckdy nesmyslně snaží napodobit dikci originálu. Smutné, že se to snaží přirovnat k Přátelům, kteří, když už nic, mají aspoň ten dabing povedený. ()

NBC vzkřísí Kancl?

NBC vzkřísí Kancl?

21.12.2017

Jen málokterá americká předělávka britského seriálu měla takový úspěch jako Kancl. Výtvor Rickyho Gervaise a Stephena Merchanta se v USA dočkal devíti sérií, a přestože v roce 2013 skončil, v NBC se… (více)

Zemřel Gene Wilder

Zemřel Gene Wilder