Reklama

Reklama

Toast of the Town

(pořad)
  • USA The Ed Sullivan Show
Komedie / Rodinný / Hudební
USA, 1948, 1 070x60 min

Scénář:

Jerry Bresler

Účinkují:

Ed Sullivan, Jerry Stiller, Dolores Gray, Dwight D. Eisenhower, Michael Bentine, Oleg Konstantinovič Popov, Vladimir Dovejko, Will Jordan (více)
(další profese)

Recenze (2)

Karlos80 

všechny recenze uživatele

Ed Sullivan byl nepřekonatelný a hlavně neuvěřitelně charismatický uvaděč...Tento pořad jsem nikdy neviděl celý ( to ale asi zřejmě nikdo), ale ty jednotlivé skeče mezi písněmi a rozhovory mě mnohy stačili..Pořad se určitě i za ta dlouhá léta mnohokrát změnil, od své struktury až po barvu. Jen Ed byl stále věrný a zanedlouho poté co pořad skončil definitivně zemřel..Sám jsem ani netušil že tento vynikající pořad vznikl už tři roky po konci 2. Světové války, ale je pravda že do širšího podvědomí se dostal až někdy v šedesátých letech, v té záplavě všemožných umělců (přes herce, komedianty až po samé zpěváky), zde vynikali především pozdější big beatové a pop rockové hvězdy...Jen tak namátkou: Elvis Presley, Beatles, Beach Boys, Animals, Rolling Stones, CCR, Lovin' Spoonful, Turtles, Joe Williams, Mamas and Papas, Roy Orbison, James Brown, Cher, Petula Clark, Melanie, Nancy Sinatra se svým otce Frankem atd. Viz: http://en.wikipedia.org/wiki/The_Ed_Sullivan_Show . ()

silvusaak 

všechny recenze uživatele

Kral americke televizni show. Koukala jsem ciste z povinnosti, abych vedela o co se jedna stejne jako zazit legendu v akci a vazne se mit o libilo, po skoro 70 letech, porad to ma smrnc, Ed vedel co rika, jak to rika a komu to rika. Spojeni s tehdejsima reklama me rozesmalo. Navic dil s Beatles v zacatcich je fakt pecka :D Prekvapila me kamera a nasvetleni na rok 48 parada. ()

Reklama

Galerie (66)

Reklama

Reklama