Agenti S.H.I.E.L.D.

• USA Agents of S.H.I.E.L.D. (více)
USA, (2013–2020), 97 h 8 min (Minutáž: 41–45 min)

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Elizabeth Henstridge, Iain De Caestecker, Brett Dalton, Nick Blood, Henry Simmons, Adrianne Palicki, Luke Mitchell (více)

Série(7) / Epizody(136)

Existence superhrdinů a mimozemšťanů se stala veřejně známou a svět se snaží vyrovnat s touto novou realitou. Pod vedením agenta Phila Coulsona tak vzniká nový tým specializovaných mužů tajné organizace S.H.I.E.L.D, kteří se s touto realitou musí utkat. (TV Nova)

Recenze uživatele MERKATtv k tomuto seriálu (89)

Orientace (1. část) (2017) (S05E01)

Zaujímavý začiatok série. Som maximálne zmätený a tá pesnička na začiatku mi bude hrať v hlave ešte dlho. ()

Orientace (2. část) (2017) (S05E02)

Stále moc nerozumiem k čo tam ide. Deke mi je strašne nesympatický. Referencia na Sharknado je skvelá. ()

Život vynaložený (2017) (S05E03)

Chýba mi tu Fitz. Bez neho to nie je ono. Ale táto séria začína zaujímavo a dúfam že sa postupom zlepší ako minulá. ()

Život získaný (2017) (S05E04)

Konečne tu je Fitz. Táto séria mi zatiaľ pripomína Grandmastera a jeho arénu v GOTG štýle. Miesta vyzerajú ako to väzenie z GOTG a celá tá zápletka s bojujúcimi inhumans je ako tá aréna z Thor Ragnarok. ()

Přetočení (2017) (S05E05)

Zatiaľ najlepšia epizóda tejto série. Hunter má celkom prekvapil. Fitz je skvelý. ()

Hry a zábava (2018) (S05E06)

Tento diel režíroval Clark Gregg a je skvelý. Fitz je ako bandita skvelý. ()

Spolu, nebo vůbec (2018) (S05E07)

Ďalší dobrý diel. Dúfam že bude kvalita epizód do konca série ako táto a minulá ()

Poslední den (2018) (S05E08)

Ďalší fajn diel. Je fajn že vrátili postavu Robin ale v časovej linke som sa teda úplne stratil. ()

Minulý život (2018) (S05E10)

Enoch bol najzaujímavejšia postava tejto série. Prečo ho zabili? ()

Veškeré pohodlí domova (2018) (S05E11)

Konečne som si obľúbil Dekea. Chýba mi tu Enoch. Nechápem prečo odsekli tak skoro tie ruky. ()

Tajná dohoda (2018) (S05E12)

Keby tam bol ešte agent Koening, nazval by som to najlepšou epizódou seriálu. Zatiaľ stále vyhráva začiatok frameworku z minulej série ale táto epizóda bola dokonalá. ()

Principia (2018) (S05E13)

Ďalší skvelý diel. Skvelé referencie. ()

Vnitřní hlasy (2018) (S05E16)

V tomto diely bolo tak veľa nelogických vecí. Analyzovať miesto podľa pastelkového obrázka? Mohli to byť kľudne Tatry. Nemajú šancu dokázať analyzovať kopec podľa čarbanice. Alebo prečo Absorbing man nepoužije svoje schopnosti v boji? A Jemme s Yoyo úplne hrabe? Od nich by som takúto sprostosť nečakal. Chápem, je to sci-fi, ale toto sú také veci, že je to naozaj nereálne. ()

Síla gravitace (2018) (S05E21)

Ako povedali samotné postavy, nečakal som, že Talbot takto dopadne. Teším sa na finále. ()

Konec (2018) (S05E22)

Skvelý koniec série. ()

Série 6 (2019) (S06)

Fajn séria. Síce slabšia ako minulé dve ale to aj tak nevadí. ()

Chybějící díly (2019) (S06E01)

Ok. Dalo sa čakať, že postavy ktoré zomreli v minulej sérii sa nejak vrátia. Som rád, že Agenti ešte s vesmírom neskončili. Dobrý začiatok série ale v minulej sérii bol oveľa lepší. ()

Okno příležitosti (2019) (S06E02)

Viem, že začiatky sérii nebývajú také zaujímavé ale táto epizóda má nudila. Dúfam, že sa to časom zlepší. ()

Strach a hnus na planetě Kitson (2019) (S06E03)

Konečne zaujímavá epizóda. Fitz v kasíne, Jemma a Daisy na drogách... Dúfam, že hlavná dejová línia so zlým Coulsonom bude tiež zaujímavejšia. ()

Žlutý kód (2019) (S06E04)

Nikdy by som nečakal, že to poviem, ale som rád, že sa Deje vrátil. ()

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021

Nick Fury dostane vlastní seriál

Nick Fury dostane vlastní seriál

29.09.2020

Samuel L. Jackson je připraven vrátit se ve vlastním seriálu na streamovací službě Disney+. Jeho postava Nicka Furyho by se měla dočkat nového seriálu, který napíše Kyle Bradstreet (Mr. Robot). Zatím… (více)

Marvel TV žije dál

Marvel TV žije dál

15.08.2019

Když se řekne Marvel, spoustu lidí okamžitě napadne Kevin Feige, šéf filmové divize. Jenže pak je tu i Marvel TV, mladší bratříček, který má na svědomí například Agenti S.H.I.E.L.D., nebo všechny… (více)

Jak seriály změní marvelovské univerzum?

Jak seriály změní marvelovské univerzum?

30.06.2019

Šéf Marvel Studios Kevin Feige stále dává rozhovory v rámci PR kolečka před novým Spider-Man: Daleko od domova a jeden z nich se teď stočil i směrem k blížícím se seriálům na streamovací službě… (více)