Agenti S.H.I.E.L.D.

(TV seriál)
  • USA Agents of S.H.I.E.L.D. (více)
Akční / Drama / Sci-Fi
USA, (2013–2020), 97 h 8 min (Minutáž: 41–45 min)

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Elizabeth Henstridge, Iain De Caestecker, Brett Dalton, Nick Blood, Henry Simmons, Adrianne Palicki, (více)

Série(7) / Epizody(136)

Existence superhrdinů a mimozemšťanů se stala veřejně známou a svět se snaží vyrovnat s touto novou realitou. Pod vedením agenta Phila Coulsona tak vzniká nový tým specializovaných mužů tajné organizace S.H.I.E.L.D, kteří se s touto realitou musí utkat. (TV Nova)

Recenze uživatele DominikMH k tomuto seriálu (6)

Farewell, Cruel World! (2017) (S04E20)

Prostě zbytečné psát u všech dílech komentáře, když všechny jsou úplně úžasné! Hoodně emocionální díl a druhý život? Hmm, tak to bych chtěl taky! :D Hodně postav mi bude chybět, hlavně Ward. ()

The Return (2017) (S04E21)

Finish? To snad ani náhodou! Aida naprosto převzala celou 4. sérii. :D Konec dílu? Ghost Rider je zpět? Wow! Vskutku milé překvapení. Celý tento díl byl založený, podle mně jen na smutku..dojemné chvilky i radost když Aida zachránila ze zatopené ponorky Macka... Yo-yo se přidala za Mackem do "virtuální reality", aby ho zachránila a kdo ví, jak to vše dopadne. A pozor! Agents Of S.H.I.E.L.D. renewed for season 5. <3 ()

World's End (2017) (S04E22)

Jako.. co na to říct a ten závěr jako.. whaat? Velmi se těším a jsem velmi zvědav co bude v další sérii. Opět krásné momentky s Ghost Riderem.. Jsem moc rád, že Yo-Yo dostala zpět do realného světa Macka. <3 I ta slzička ukápla. A Radcliffe? Ten mi bude hodně chybět. Já si hrozně moc přeji, aby se v 5. sérii objevil zase Hunter a Bobbi. :) ()

Together or Not at All (2018) (S05E07)

Opět pořádně nadupaný díl. Konečně se bude něco odehrávat i na Zemi. Nemám co vytknout. Jsem rád za další sérii. Je neuvěřitelné, kolik toho dokážou ještě vymyslet.. Ten námět je opravdu zajímavý. Furt je tam něco nového a taky to, co mě dokáže pokaždé překvapit. Jako například ten konec, to jsem čuměl s vykulenýma očima a otevřenou pusou. ()

The Last Day (2018) (S05E08)

Tento díl byl docela nudný, ale ty časové linky a vzpomínky Robin a Melindy byly úžasné. V nějakých chvílích jsem se docela divil a chvíli mi i trvalo, než jsem to pochopil. Je třeba se na to velmi soustředit a postřehnout každý moment. ()

Best Laid Plans (2018) (S05E09)

Už o něco zajímavější a záživnější díl než předchozí! Tohle jsem si užíval. Bylo krásné vidět u Kasiuse ten vztek, smutek a beznadějnost.. Avšak na konci ta věštkyně? Mám takový tušení kdo to je, ale už se těším na další díl, až si budu 100% jistý. ()