Příběhy slavných

• Česko Předčasná úmrtí (více)
všechny plakáty
TV spot
Česko, (2000–2013), 170 h 29 min (Minutáž: 45–60 min)

Režie:

Petr Lokaj, Zdeněk Gawlik, Pavel Křemen, Petr Kotek, Marek Dušák, Václav Kučera (více)

Josef Kemr, Helena Růžičková, Miloslav Šimek, Július Satinský, Zdeněk Štěpánek, Karel Zich, Jiří Kodet, Stella Zázvorková, Vladimír Dvořák, Eva Jakoubková, Libuše Geprtová, Nataša Gollová (více)

Série(13) / Epizody(196)

Recenze uživatele Padme_Anakin k tomuto seriálu (2)

Dva chrámy Josefa Kemra (2005) (S06E10)

O kterých dvou chrámech bude řeč, mi bylo jasné, přesto mi tento krátký dokument vehnal slzy do očí. Vypráví-li Boris Rösner o Josefu Kemrovi, mám husí kůži, ten obdiv, úcta a vděk jsou tak patrné, že tomu jedna prostě věřit musí a po pravdě řečeno věří. Každopádně se jedná o velice příjemné nahlédnutí do života výjimečného člověka a výborného herce. ()

Bróďa (2013) (S13E10)

Charismatický herec, zajímavý člověk, podmanivý hlas.. Pro mě osobně příjemné ohlédnutí za tvorbou Vlastimila Brodského, mám pro něj slabost už dlouhá léta, tedy mi bylo potěšením, snad to jen mohlo být delší a obšírnější.. Fotky z dětství a mládí jsou fakt úžasný.. ()