Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál)

Agents of S.H.I.E.L.D.

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.

Agenti S.H.I.E.L.D.

Akční / Drama / Sci-Fi

USA, 2013–2019, 88 h 29 min (Minutáž: 41–45 min)

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Bear McCreary

Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Elizabeth Henstridge, Iain De Caestecker, Brett Dalton, Nick Blood, Henry Simmons, Adrianne Palicki, Luke Mitchell, Constance Zimmer, Ruth Negga, J. August Richards, B.J. Britt, Blair Underwood, Kyle MacLachlan, Bill Paxton, Edward James Olmos, Dichen Lachman, Dillon Casey, Simon Kassianides, Jamie Harris, Reed Diamond, Maya Stojan, David Conrad, Titus Welliver, Saffron Burrows, Patton Oswalt, Elena Satine, Cobie Smulders, Samuel L. Jackson, Jaimie Alexander, Hayley Atwell, Lucy Lawless, Dylan Minnette, Juan Pablo Raba, Shannon Lucio, Adrian Pasdar, Christine Adams, Maximiliano Hernández, Neal McDonough, Cullen Douglas, Henry Goodman, Leonor Varela, Ian Hart, Drea de Matteo, Stan Lee, William Sadler, Ron Glass, Matthew Willig, Maiara Walsh, Anthony Dilio, Alicia Lagano, Dylan Bruno, Arlene Santana, Troy Glass, Brandon Molale, Emily Baldoni, Carlo Rota, Daniel Zovatto, Boyd Kestner, Rob Huebel, Molly McCook, Beth Kennedy, Michael Graziadei, Peter MacNicol, Ilia Volok, Charles Halford, Vincent Laresca, Austin Nichols, Louis Ozawa Changchien, Assaf Cohen, Carlos Leal, James MacDonald, Matt Mullins, Amy Acker, Brad Dourif, Brannon Bates, Patrick Brennan, Tsai Chin, Bayardo De Murguia, Raquel Gardner, Robert Baker, Joel Gretsch, Brian Van Holt, Kenneth Choi, Bruno Amato, Chase Kim, Trevor Larcom, Brian Tee, Jimmy O. Yang, Kris Lemche, Winter Ave Zoli, Derek Phillips, Mackenzie Astin, Kirk Acevedo, Tzi Ma, Max Daniels, Alvin Ing, Nick Gracer, Natalie Smyka, Wilmer Calderon, Nick Roth, Joel Polis, Sarah Dumont, Melanie Cruz, Eddie J. Fernandez, James Hong, Alex Hyde-White, Spencer Treat Clark, Daz Crawford, Daniel Feuerriegel, Daniel Roebuck, Chad Lindberg, Alexi Wasser, Nick Eversman, Morgan Benoit, Alicia Vela-Bailey, Braden Moran, Ava Acres, Endre Hules, Andrew Howard, Carlos E. Campos, Micah Fitzgerald, T.J. Ramini, Donzaleigh Abernathy, Jeff Corbett, Erin Way, John Hannah, Mark Dacascos, Dorian Gregory, Trevor Torseth, Briana Venskus, Jason Glover, Gaius Charles, Vladimir Sizov, Murielle Telio, Jeff Daniel Phillips, Powers Boothe, Glenn Morshower, Alexander Leeb, Bethany Joy Lenz, Allan Graf, Gabriel Luna, Devon Libran, Parminder Nagra, Stephanie Maura Sanchez, Ric Sarabia, Paul Sanchez, Lilli Birdsell, Jason O'Mara, Samuel Barajas, Lorenzo James Henrie, Mallory Jansen, Sarayu Blue, Alexandra Bokyun Chun, José Zúñiga, Kerr Smith, Phil Tyler, Usman Ally, Brandon Keener, Patrick Cavanaugh, Ward Roberts, David Anders, Franco Vega, Josh Daugherty, Manish Dayal, John Pyper-Ferguson, Kimberley Drummond, Shelley Robertson, Zach McGowan, Tom Virtue, Alex Neustaedter, Stivi Paskoski, Stoney Westmoreland, Matthew Glave, David L. King, Caleb Smith, Heather Olt, Daniel Zacapa, David Weiss, David O'Hara, Christopher Showerman, Andy Comeau, Emily Peck, Natalia Cordova-Buckley, Joris Jarsky, Adam Kulbersh, Rudy Dobrev, Ivo Nandi, Bjorn Johnson, Dennis Keiffer, Darren Dupree Washington, Gabriel Koura, Mark Berry, Asif Ali, Caleb Burgess, Michael Cory Davis, Brian Patrick Wade, Jesse D. Goins, Diego Serrano, Tara Macken, Josh Cowdery, Mario Perez, Rich Paul, Felisha Terrell, Jade Harlow, Kyle Clements, David Lim, Devan Long, Lou Ferrigno Jr., Brandon Ford Green, Jeff Ward, Deniz Akdeniz, Derek Mears, Douglas Tait, Eve Harlow, Dominic Rains, Florence Faivre, Pruitt Taylor Vince, James Babson, Wes Armstrong, Ciara Bravo, Rya Kihlstedt, Coy Stewart, Doug Simpson, Myko Olivier, James Harvey Ward, Bob Stephenson, Nathin Butler, Josh Clark, Catherine Dent, Lola Glaudini, Joe Layton, Delpaneaux Wills, Asante Jones, Samuel Roukin, Patrick Fabian, Erika Ervin, Isaac C. Singleton Jr., Tim Sitarz, Michael McGrady, Ava Kolker, Luke Massy, Rheagan Wallace, Rolando Molina, Paul Elia, Joe Marinelli, Tyler Ritter, Andrew Constantini, Hector Hugo, Kevin Sifuentes, Joel Stoffer, Benjamin J. Cain Jr., Dove Cameron, Joel David Moore, Patrick Warburton, Jake Busey, Paul Schackman, Katie A. Keane, Peter Mensah, Dominic Burgess, Rocky McMurray, Lynn A. Henderson, Brent Bailey, Cherie Gierhart, Craig Parker, Gabriel Hogan, Darwin Shaw, Nayo Wallace, Joel Courtney, Parisa Fakhri, Maz Siam, Danny Lopes, Nicole J. Butler, Phil Abrams, Austin Lyon, Lexy Kolker, Mike C. Nelson, Jeremy Marinas, Jeris Poindexter, Graham Sibley, Kodjo Akolor, David Landry, Michele Tobin, Gloria Ormandlaky, Remington Hoffman, Axle Whitehead, Dusty Sorg

Komentáře uživatele micle21 k tomuto TV seriálu

Ta fotka z Vídně byla strašně divná od začátku, myslel jsem si, že až vyřídí Radcliffa, tak půjdou po Maceovi, ale doktor s Aidou asi vydrží. Co se ale chystá s May? A Phil opět se štítem potěšil. Agents si drží svůj standard a snad si ho udrží alespoň do konce série, snad i ta pauza bude k přežití.(21.1.2017)

Opravdu skvělý díl, také jsem se dobře bavil. Málo Quake, chtělo by to pro ní zase nějakou zajímavější linku. Co bude s May, to už podle mě nebude nic racionálního..čekám absurdní záchranu, ale třeba se Radcliffe ještě vytáhne.(2.2.2017)

Já si nemůžu pomoct, ale ten klan Koennigů, to je pěkná p*******. Jednak jsem teda netušil, že jich může bejt víc než dva, a navíc měli bejt mrtví, což už jsem teda asi pozapomněl, ale nevysvětlili nic. A najednou se po dlouhý době objeví. Jinak celkově epizoda šlapala bez problémů, akorát se dle mého přešlapuje na místě, snad už teď bude lineární cíl a to ta honba za šedou eminencí - agentem Coulsonem. Melindu zachrání, to je jasné, ale budou konečně spolu? :D(3.2.2017)

Páni, Mallory Jansen je v civilní roli ještě o dvě třídy víc sexy než jako Aida..Její přítomnost jsem si neskutečně užíval a doufám, že se ještě objeví. Jinak Maceova linka mě vůbec nezajímala, hodně nových postav je mi tak nějak jedno, co se s nimi stane. Hlavně mi přijde, že Quake pořád ještě neukázala svůj plný potenciál, dřív byl na ni brán větší zřetel. A za každej díl bez Yo-yo palec nahorů.(9.2.2017)

Fajn díl, nenudil jsem se, i když menší výhrady bych měl. Akorát už mě docela štvou ty výměny za androidy. Takhle můžou být androidi i Fitz se Simmons a ani by o tom nevěděli..a my taky ne. Uvidíme. Nicméně Mack jak naběhl do těch týpků, co mučili mace, bylo vážně epic. :D http://www.edna.cz/agents-of-shield/extra/postrehy-z-epizody-the-man-behind-the-shield/(20.2.2017)

Nejlepší díl všech dob? Naprosto dokonalá Daisy, skvělé zpomalovačky a celkově to neuvěřitelně odsýpalo. Ačkoliv tenhle koncept vyměňování osob za jiné po vzoru Skrullů nevyhledávám, zde mě to tolik nevadilo a celý díl jsem si užíval. To čekání na další díly je už teď nekonečné..Opravdu se vrátí ON? :D http://i.imgur.com/HrdVeJ0.png a http://i.imgur.com/VUdd5pf.png !!!(26.2.2017)

Celé je to takové divné. To rozkoukávání podle dle očekávání chaotické, ale pak se to rozjelo a myslím, že všichni rádi zase uvidíme Warda. Snad poslední část Agentů bude stát za to, a objeví se třeba i další staří známí (Hunter, Bobbi, Andrew, Rosalind Price?). Uvidíme jak Mack. Škoda, že Bill Paxton už mezi nimi nebude. :/(9.4.2017)

Naprosto skvostné, díl uběhl jak voda. Všichni známí ze čtvrté sérky se vrátili, teď už jen čekám camea členů bývalých. A Doufám, že zůstanou v alternativní realitě, je to pecka, ten temnej podton tomu svědčí a při scéně s Madame Hydra u Radcliffa jsem ani nedutal. Fith je sice ču*ák, ale jsem za tuhle volbu rád, za to Melinda je už úplně nezajímavá. PS : Pray for Agnes, best!(17.4.2017)

Neskutečná pecka. Je až neuvěřitelné, jak moc schopní tvůrci se toho ujali, opět jsme se dočkali dalšího návratu, smutného okamžiku i momenty absolutní katarze. Tohle prostě nemá chybu! U první dílu po pauze jsem byl přísnější, ale tady to fakt jinak nejde..(21.4.2017)

Opět skvělé tempo, neskutečně jsem se bavil. Coulsonův projev byl mimořádně boží! A Hunter a Bobi se vrátí, že ano? :D Nekažte mi iluze :D(29.4.2017)

Sákryš, poslední díl z matrixu a Ward nikde? :O Ježiš, tolik postav mi bude chybět, snad v páté poslední sérii bude nějaký reunion. Ale o tom i skvělý seriál je a Agenti se drží úplně neskutečně navrcholu..Jestli se to udrží do konce série..jde seroš do oblíbených..(6.5.2017)

Tak se blížíme do finiše, tenhle seriál prostě nemá chybu! Možná jen Yo-yo bych se zbavil :D Aida naprosto válí (nebo jak jí vlastně teď říkat?) a čeká nás velkolepé finále s Ghost Riderem. Ten mě sice extra neohromil, ale jistě to spetří, když jsme ho neviděli takovou dobu.(11.5.2017)

Skvělá série! Jenom doufám, že poslední pátá to zdárně ukončí. Radcliffe mi bude chybět.(18.5.2017)

Nevim no, ale nějak jsem se extra nebavil. Oceňuju, že se snaží ohromovat efekty, které jsou na seriálové poměry výborné a konec byl působivý, ale asi bych byl radši, kdyby se děj po pár dílech zas vrátil do své doby. A jak to navazuje na Inhumans? Absolutně vůbec.(4.12.2017)

Stejně jako první díl pro mě zklamání..a to jsem se tak těšil..Doufám, že se to teprv pořádně rozjede.(8.12.2017)

Pořád se do toho v nové sérii nemůžu dostat a to považuju čtvrtou za tu vůbec nejlepší. Tady mě bavila akorát Quake. Zato Fitz mi nechybí vůbec a obešel bych se i bez Yo-Yo.(18.12.2017)

Konečně jsem se do toho jakžtakž dostal. Daisy mě nepřestala bavit nikdy, ale ta May už fakt mele z posledního..a nakonec i ten Fitz potěšil.(22.12.2017)

Hunter potěšil, klidně bych ho vyměnil natrvalo s Yo-yo. Jinak konečně díl na Zemi, sice tady bylo celkem dost humoru, ale to utíkání před vojákama bylo zajímavější než nějaký otročení v kosmu.(5.1.2018)

Fakt nevím čím to je, ale já se u nové série fakt docela nudím. Přitom čtvrtá pro mě byla jízda od začátku až do konce a teď mi přijde, že se tam vůbec nic neděje. Závěrečná záchrana byla tak neskutečně hloupá, že jsem musel odvrátil oči v sloup. Snad jen ten fight Daisy stál za to. Škoda, že se evidentně snížil budget a triky na ní šetří. Jinak Fitz dobrý, ale už bych byl nejradši, aby se vrátili zas na Zem.(11.1.2018)

První díl z budoucnosti, který mě opravdu bavil. Hlavně kvůli tomu, že zabili dvě úplně debilní postavy a Sinaře, do které jsem se zamiloval. Doufám, že to takhle precizně bude ubíhat i nadále.(21.1.2018)

Tyjo nudaaa, ačkoliv teda linka s Robin byla působivá a vše zachraňovala.(28.1.2018)

Ale no tak..Už zabili i mou oblíbenou postavu na straně záporáků (fight s Daisy top). Už by se to mohlo konečně zvednout.(7.2.2018)

Doufám, že už se konečně vrátí na Zemi!(12.2.2018)

Konečně je příběh na Zemi (na té pravé) a konečně mě to chytlo. Snad bude příběh nosný a druhá část bude o něco zajímavější. BTW : Ruby je teda zvláštní postava, herečka vypadá jako modelka a to duševní rozpoložení jsem jí moc nevěřil, ale snad se s tím ještě bude pracovat. Zato generálka mi nesedí vůbec, zlatej Talbot.(13.3.2018)

Prvních 20 minut bych hodnotil na 60%, ale pak se to příjemně rozjíždělo a místy mi to připomnělo skvělou 4 sérii. Krásné. A závěrečný twist jsem tedy osobně nečekal. Kdyby se objevil ještě Deathlock, tak bych se vůbec nezlobil. Nicméně asi všichni doufáme, že se opět objeví ve formě strachu Ward..:D(20.3.2018)

Don´t touch this! Nejlepší hláška..:D :D(24.3.2018)

Slabší díl, Doufám, že Fitz taky někoho sejme :D A dejte mi už toho Warda..(29.3.2018)

Nabírá to grády a začlenění starých známých tváří rozhodně pomáhá, ale pořád tam prostě ty rezervy cítím. Bude to ještě zajímavé a doufám, že tvůrci ještě na ten plyn pořádně dupnou..A fight Ruby vs Daisy by mohl být hodně zajímavý.(5.4.2018)

Creel je super. Ruby je pořád divná, ale nedivil bych se, kdyby je tam všechny vykosila. :D(26.4.2018)

Zase se jenom přešlapuje na místě. Nic moc, co by zaujalo..(26.4.2018)

Ruby už by se vracet nemusela...(4.5.2018)

Jestli dát někdy plný počet, tak teď. A hlavně kvůli dvěma faktorům. Talbot a Daisy..Graviton mě sice po tom twistu mírně zklamal, ale stejně jsem si to užíval, jako ještě letos ne.(13.5.2018)

Talbot mi teda připomíná víc Supermana než Gravitona (oblek, póza). No nicméně si to předchozím konečně suprovém díle drží tempo a jsem zvědav na finále.(17.5.2018)

Dojemné finále, to ano. Vytěžili to jak jen mohli, Jed Whedon je borec. Škoda, že jsem se ale jako dnes nebavil celou sezónu.(20.5.2018)