Příběhy slavných

• Česko Předčasná úmrtí (více)
všechny plakáty
TV spot
Česko, (2000–2013), 170 h 29 min (Minutáž: 45–60 min)

Režie:

Petr Lokaj, Zdeněk Gawlik, Pavel Křemen, Petr Kotek, Marek Dušák, Václav Kučera (více)

Josef Kemr, Helena Růžičková, Miloslav Šimek, Július Satinský, Zdeněk Štěpánek, Karel Zich, Jiří Kodet, Stella Zázvorková, Vladimír Dvořák, Eva Jakoubková, Libuše Geprtová, Nataša Gollová (více)

Série(13) / Epizody(196)

Recenze uživatele MurielRezek k tomuto seriálu (2)

Božský Bosňák (2010) (S11E03)

Sympaťák a velký recesista, nerozlučná dvojka s Vlastimilem Brodským a fajn člověk.Tak nám představuje pana Josefa Bláhu i tento dokument. Často jsem se chodila těšit jeho herectvím - potažmo i jeho kolegů Miloše Kopeckého a pana Brodského - do Divadla na Vinohradech. Josef Bláha byl skvělý "hráč" s širokým hereckým rejstříkem, nejen na divadle. Nezapomenutelné filmové role, od jeho horkokrevných figur, grázlů, vrahů přes rozněžnělé tatínky až po velké svůdníky. Jeho vizáž "ohořelýho havrana" slovy Jiřího Sováka, měla totiž i velkou dávku sex-appealu. P.S. Ať si všechny soudružky Švorcový trhnou:) ()

Janinka (2011) (S12E10)

Děkuji za Janinku, děkuji i za Mejlu. Za Gypsy, za Blázinec v blázinci. ()