Reklama

Reklama

Přátelé

(seriál)
Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

Hrají:

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer, James Michael Tyler, Elliott Gould, Christina Pickles (více)
(další profese)

Série(10) / Epizody(236)

Ponořte se do srdcí a myslí šestice přátel žijících v New Yorku, zkoumajících úzkosti a absurdity skutečné dospělosti. Tento sofistikovaný kultovní seriál nabízí veselý pohled na randění a práci ve velkoměstě. Jak si Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler a Ross dobře uvědomují, hledání štěstí často zdánlivě přináší mnohem více otázek než odpovědí. Zatímco se snaží dosáhnout vlastního naplnění, starají se jeden o druhého v této vzrušující době, kdy je možné úplně všechno – dokud máte přátele. (HBO Europe)

(více)

Diskuze

Standey

Standey (hodnocení, recenze)

Nějak jsem nepochopil, proč se Ross neznal ke svému synovi Benovi, když si vedle něj sedl u dětského stolu číslo 6 na svatbě Moniky a Chandlera...

na příspěvěk reagoval Merengues9, jerry12

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

m@cs

Ono se stačí podívat, jak dneska vypadá Courteney Cox... já už bych jí tu roli nevěřil. Lise Kudrow jakbysmet.

m@cs

m@cs (hodnocení, recenze)

jerry12

Nevím, žádné tyto návraty seriálů jsem neviděl a nevím jak dopadaly. To, že jsou přátelé nejlepší seriál (pro mne nejen komediální) všech dob o tom není pochyb, na jednu stranu máš pravdu že comeback by jim mohl hodně uškodit, na druhou by to nemuselo dopadnout tak zle, ale spíš by to asi dopadlo jako ta první možnost, tak je asi dobře, že se nic nechystá .. 

na příspěvěk reagoval jerry12

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

m@cs

Ty se obáváš, já jsem šťastný. Přátelé skončili naprosto fenomenálním závěrem, desátá série byla ještě špičková, ale už trochu ochablá, a tyhle comebacky po dvojciferném počtu let většinou nedopadají dobře. Od svých 14 let všude říkám, že Přátelé jsou nejlepší komediální seriál všech dob a že jsou prakticky od začátku do konce dokonalí... nerad bych musel začít říkat, že Přátelé jsou nejlepší, ale ten comeback...

na příspěvěk reagoval m@cs

m@cs

m@cs (hodnocení, recenze)

Mire

Chápu, taky bych byl natěšený, ale obávám se, že návrat přátel všichni vyloučili ... a já to psal hlavně jako info ať je zřejmé co je to za fake :) 

na příspěvěk reagoval jerry12

Mire

Mire (hodnocení, recenze)

Máte pravdu, je to len zostrih z rôznych filmov. Ja som nevedel, že je to len kompilačka kým som neuvidel článok na Refresheri. Škoda, už som sa začínal tešiť že niečo bude :D

na příspěvěk reagoval m@cs

m@cs

m@cs (hodnocení, recenze)

Navíc polovina záběrů je ze seriálu Cougar Town :) Možná i víc než polovina. A pak jsou tam použity i jiné seriály a filmy, není to nic jiného než několik seriálů a filmů do jednoho videa, aby to vypadalo jako Friends reunion ;)

Uživatel m@cs smazal svůj příspěvek.

m@cs

m@cs (hodnocení, recenze)

jerry12

Asi tak, všechno jsou to jen zvěsti, k pravdě to má hodně daleko :) Kdyby se něco chystalo, tak už se o tom dávno ví:)

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

Mire

Proč by sem takovou blitku, kterých už bylo asi 10.000 za posledních deset let, někdo dával?

na příspěvěk reagoval m@cs

Uživatel Luke189 smazal svůj příspěvek.

Uživatel Luke189 smazal svůj příspěvek.

m@cs

m@cs (hodnocení, recenze)

jerry12

Jako já to neberu za žádnou špatnost nebo tak, přátelé jsou a navždy budou pro mě nejlepší komediální seriál, jen zrovna na ně znova koukám a toto mi akorát utkvělo v hlavě, tak jsem to tady napsal :) Jinak to nevidím za žádnou závažnost, naopak, nevadí mi to nijak :) 

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

m@cs

Těch nelogičností je tam celá řada a myslím, že komediálnímu seriálu, který nestojí na ději nebo dokonce na souvislostech, to lze úplně v pohodě odpustit. To bývá běžné, že u sitcomů se historie postav přizpůsobuje momentální potřebě; v komparaci s některými jinými seriály mám pocit, že to tvůrci Přátel zvládli ještě celkem dobře. Ne každý seriál tolik lpí na provázanosti, jako třeba HIMYM.

na příspěvěk reagoval m@cs

m@cs

m@cs (hodnocení, recenze)

Když už se tu bavíme o "nelogičnostech" seriál, mě přijde docela zvláštní, že v 6. díle 3. řady Vzpomínky, když se setkají v baru Rachel a Chandler, že se očividně neznají, i když je později ukázáno, že ji Chandler v mládí rozhodně znal a dokonce se s ní líbal .... 

na příspěvěk reagoval jerry12

Rofodog

Rofodog (hodnocení, recenze)

Coleator

Ta svedla i Thapa kaki keqa, než odjel do Thajska :D :D Takže musela zanechat dojem :D :D

Taky v  díle 3. série, Rossovi představy jak se v bytu baví s Rachel a vezme si zmrzku, ukousne si a v dalším záběru jí má celou :D

Coleator

Coleator (hodnocení, recenze)

jerry12

Na druhou stranu si Ross myslel, že o tom, že si to rozdal s padesátiletou knihovnicí paní Altmanovou, nikdo neví... Takže tohle je trochu mimo :D

na příspěvěk reagoval Rofodog

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

Rofodog

Tak to sis určitě taky všiml, že Ross v první sérii vykládá Joeymu a Chandlerovi, že Carol byla jeho první a jediná, a v jedné z dalších sérií vypráví, jak se na střední vyspal s uklízečkou ve škole :D

na příspěvěk reagoval Coleator

Camulator

Camulator (hodnocení, recenze)

Rofodog

A tohle tě na seriálu, kde mají jednotlivé postavy v každé řadě úplně jinak narozeniny a příběhy o tom, jak se poznaly poprvé, trápí úplně nejvíc? :D

na příspěvěk reagoval Rofodog

Související novinky

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry

29.10.2023

Americký server TMZ přišel v noci s mimořádně tragickou zprávou – americký herec Matthew Perry byl nalezen ve svém domě mrtvý. 54letá hvězda Přátel, Studia 60 nebo Můj soused zabiják se zřejmě… (více)

Tvůrkyně Přátel se za sitcom stydí

Tvůrkyně Přátel se za sitcom stydí

03.07.2022

Přátelé bezesporu patří mezi nejoblíbenější seriály, co kdy vznikly, to ale neznamená, že jsou imunní vůči kritice. Sitcom z 90. let si lidé dobírají z mnoha důvodů, snad nejčastěji ovšem kvůli téměř… (více)

Netflix přichází o předplatitele

Netflix přichází o předplatitele

20.04.2022

Poprvé za poslední dekádu přichází streamovací gigant Netflix o své předplatitele. Důvodem je i nástup Disney+. Netflix ztrátu platících zákazníků přiznal ve své čtvrtletní zprávě, místo aby přidal 2… (více)

Reklama

Reklama