Sedmé nebe

Drama / Rodinný
USA, (1996–2007), 178 h 3 min (Minutáž: 39–45 min)

Tvůrci:

Brenda Hampton

Stephen Collins, Catherine Hicks, Beverley Mitchell, Happy, Mackenzie Rosman, David Gallagher, Barry Watson, Lorenzo Brino, Nikolas Brino, Jessica Biel (více)

Série(11) / Epizody(243)

Americký rodinný seriál o početnej rodine kňaza, ich starostiach aj radostiach. Camdenovci každým dňom riešia problémy dospievania ich detí, či prežívajú životné krízy a trápenia. Vždy však otvorene, s láskou a humorom. Na začiatku prvej série tvorilo rodinu sedem členov, ale postupne jej členovia pribúdajú a spolu s nimi aj nové zážitky. Seriál sa odohráva vo vymyslenom mestečku Glenoak v Kalifornii. (klokyn)

P1tr

Zvláštní věc, mající něco do sebe. V ranních hodinách, kdy je Sedmé nebe vysíláno se televízní program teprve rozjíždí, tudíž např. marodící člověk vezme zavděk cokoliv. Přehnaně naivní a moralizující seriál by v hlavním vysílacím čase neměl šanci, ovšem po ránu se na něj v rozespalosti dá bez problémů dívat. ()

D.I.G odpad!

Tento seriál je taký sladký..................až mi z neho zvieralo riť! Len debilní ľudia mohli niečo takéto vymyslieť, keby tam bola aspoň poriadna kefovačka, ale v tomto "kresťanskom, rodinnom" potrate takéto rúhanie nehrozí. Priznávam videl som asi zo desať častí len z tých nových a najviac ma srali tí príšerne predabovaní malý poškrabkovia, ktorí vyzerajú ako dementní, hovoria ako dementní! Vraj tu hrala aj Jessica Biel.....................Tvorcov by som dal rituálne obesiť, bodnúť dýkou pod rebro, upáliť a vystaviť pod Washingtonovým pamätníkom!!!! Na výstrahu!!!! ()

jacksax

Je zbytečné hledat v tomto seriálu nějakou logiku či inteligentní chování, je zbytečné si myslet, že sledováním tohoto seriálu se váš život stane lepším, je zbytečné očekávat jakékoliv herecké / scénáristické výkony, je naprosto zbytečné zde psát o moru zvaném církev & americký sen, je opravdu naprosto zbytečné tento seriál sledovat. Tak proč na to všichni čumíme? ()

viperblade

Čím více dílů vidíte, tím jde hodnocení dolů. A je docela možné, že se mé hodnocení zasekne na jedné hvězdičce, protože sestra si to nahrává. Každopádně tu jednu dávám jen za Jessicu Biel.. Já mám pro ní velkou slabost.. :-) K datu 29.9.08 Snižuju na tu "slibovanou" jednu hvězdičku. Protože, aby v každém díle řešili válku v Iráku a že je to správné a tak podobně.. to ne.. ()

MaxForValue

V prvých sériach ešte znesiteľné, ale čím to postupuje, tým to je priblblejšie a priblblejšie. Hlavne po invázii USA do Iraku sa slovo "invázia" objavuje v každom dieli aspoň 5-krát. Rozumiem tomu, že scenáristi chceli týmto protestovať proti vojne, ale vkladať hercom nezmyselné dialógy do úst mi prišlo nesmierne stupidné. Pozitívum tohto seriálu vidím akurát v dvoch veciach - občasne inteligentnom morálnom poučení a v Jessice Biel, ktorú seriál vystrelil do nebies. ()

• Beverley Mitchell (Lucy Camden) dostala rolu v seriály až na druhý pokus. (rador)
  • Postava Erica Camdena (Stephen Collins) sa umiestnila na 11. mieste v rebríčku "50 Greatest TV Dads of All Time". (rador)
  • Interiéry domu sa točili v ateliéroch v Los Angeles. (rador)

Kazatelova dcera a prostitut

Kazatelova dcera a prostitut