Sedmé nebe

Drama / Rodinný
USA, (1996–2007), 178 h 3 min (Minutáž: 39–45 min)

Tvůrci:

Brenda Hampton

Stephen Collins, Catherine Hicks, Beverley Mitchell, Happy, Mackenzie Rosman, David Gallagher, Barry Watson, Lorenzo Brino, Nikolas Brino, Jessica Biel (více)

Série(11) / Epizody(243)

Americký rodinný seriál o početnej rodine kňaza, ich starostiach aj radostiach. Camdenovci každým dňom riešia problémy dospievania ich detí, či prežívajú životné krízy a trápenia. Vždy však otvorene, s láskou a humorom. Na začiatku prvej série tvorilo rodinu sedem členov, ale postupne jej členovia pribúdajú a spolu s nimi aj nové zážitky. Seriál sa odohráva vo vymyslenom mestečku Glenoak v Kalifornii. (klokyn)

Mr.Floyd

Pohodový, síce značne idylický, nenáročný seriál skutočne zameraní na celú rodinu snažiaci sa obyčajným smrteľníkom všepiť nespočetné množstvo rád, síce múdro znejúcich a poučných, ale na druhú stranu neaplikovateľných do skutočného života. Keď som bol malý tak som videl väčšinu dielov a preto sa neodvažujem nejakým spôsobom tento seriál zatracovať. Vezmite si, že oproti dnešnému (značne akčnému) seriálovému trendu pôsobí táto séria pomerne príjemne a nenásilne a rodičia sa aspoň nemusia báť, že sa ich deti pokazia alebo, že v tej televízí uvidia len samé zločiny. ()

šalenka

To je tak mravnostní a konzervativní až mě z toho chytá fantas. Při scéně v porodnici jsem se málem osypala - úděl ženy je krásný, porod jen přirozeně, vždyť to zvládnem..a určitě budeme mít děti...aaaaaaa prchám prchám ()

DocBrown odpad!

Muze byt neco horsiho jak telenovely ? Ano, muze, kdyz se k tomu prida takovato propaganda. Neco tak otresneho jsem snad nevidel, nechapu, jak to muze nejaka Evropska televize vysilat. ()

MareT.

Já jsem to kdysi sledoval a bylo mi až trapně za to, jak se mají všichni rádi, jak všichni jednají v prospěch toho druhého a ještě k tomu ty dialogy. Co si pamatuju, tak nejakčnější zápletka byla ta, jak Jessicu Biele srazilo auto...to byl šok!!!:-D Jinak ale sledoval jsem to a byla to pohoda... ()

cypp odpad!

To je hrozná blbost. Zahlídl jsem zrovna díl kde rodinka zjistí, že nejmladší dcera píše sloužícímu mariňákovi emaily o vlastní rodině. Nejdříve jsou všichni zklamaní, ale pak jim dá přečíst jeden ze svých dopisů a rázem se vše obrátí. Mariňák posléze umírá a otec za něj slouží bohosližbu na popud nejmladší dcerky. Na bohoslužbe se zpíva americká hymna a téměř všichni mají oblečení s vyobrazenou vlajkou USA. Co to sakra je? - Příkládám nejčastěji užívané hlášky. "Děkuju seržante Dwighte J. Morgane.", "Sloužit vlasti". Jdu zvracet. ()

Pussycat18

Ale jo, jako zvuková clona dobrý. Jen mě fascinuje, že v příběhu křesťanské rodiny najdeme víc sexu, drog, nevraživosti a zloby než v životě průměrnýho feťáka...to je docela k zamyšlení. Seriál mi spíše než agitka víry připadá jako ironie na ni. Jedinou zábavou pubertálních dívek jsou kluci (kdy oznámení "jdeme ven" následuje otázka "kam" a odpověď "za klukama"), jedinou životní myšlenkou bratrů je jak si zašukat a jediným problémem rodičů je odkecat dlouhý kázání a uklohnit dobrej oběd. O tý malý se nezmiňuju, vypadá to, že z ní roste ta nejempatičtější děvka ve městě :-) ()

Paity odpad!

Tohle by byli schopni natočit asi jen Američané, Židé a Muslimové. Co mají tito tři společného...? ()

Wishkah odpad!

Nebýt boha, hloupých dětí, nekonečného poučování a reklamy na skvělou věřící americkou rodinu tak tern seriál mohl být....no vlastně bez toho by ten seriál neexistoval ()

MadChick odpad!

Pokud se zamyslíte nad myšlenkovým obsahem, musíte zjistit, že se snaží ovlivnit americkou potažmo celosvětovou mládež některými docela zvrácenými myšlenkami. Navíc stanovuje naprosto neobjektivní a nerealistické standarty. A tím nemyslím jen absolutní a neustálou propagaci křesťanské víry. --- Ovšem pokud budete brát vše s naprostým nadhledem a budete na tento seriál nahlížet opačným způsobem než jeho tvůrci zamýšleli, můžete si dosadit do hodnocení klidně i 4*, protože takovou komedii z amerického prostředí asi jen tak neuvidíte ;) ()

klokyn

Prečo každý vyčíta rodinným seriálom moralizovanie? Podľa mňa je tento seriál veľmi pekný a príjemný na pozeranie. Aj keď o nič reálnejší ako nejaké sajs fikšn béčko. ()

marttaN odpad!

Tak tohle je na mě už opravdu moc, při pohledu na tento seriál je mně fyzicky zle, hlavně z postavy Beverley Mitchell, nevím proč, ale jak ji vidím mám chuť udělat něco hodně, ale hooodně zlého a jak vidím ty malé parchanty jak vědí co přesně chtějí a co je pro ně dorbý.....tak a doooost i při psaní tohoto komentáře se klepu vzteky, proč tady nejde dát záporné hodnocení, protože pro ně odpad je až moc velká pocta......poroboha já fakt asi budu blejt. ()

werewolf69 odpad!

Tak tento seriál na mňa pôsobí fakt odpudivo. To že tie deti sú také dobré a ich rodičia spravodlivý, chápavý a podobne, taktiež že na konci každej časti je nie aké hlúpe ponaučenie je pre mňa nestráviteľné sústo. ()

chalp odpad!

Moralistická sračka, pri ktorej hrozí úplne vymazanie mozgu fanatickým katolíctvom a idylickou veriacou rodinkou z ktorej mi bolo horšie ako z Requiem for a dream...tento seriál neznášam snaď každým pórom svojho tela, nikdy viac! ()

jacksax

Je zbytečné hledat v tomto seriálu nějakou logiku či inteligentní chování, je zbytečné si myslet, že sledováním tohoto seriálu se váš život stane lepším, je zbytečné očekávat jakékoliv herecké / scénáristické výkony, je naprosto zbytečné zde psát o moru zvaném církev & americký sen, je opravdu naprosto zbytečné tento seriál sledovat. Tak proč na to všichni čumíme? ()

Nolanofil odpad!

V detstve ma to veľmi nebavilo. Tie nezmyselné problémy a dilemy ktoré táto rodinka úžasných riešila, mi spôsobovali v ranom veku ,,zdravotné problémy." ()

Kazatelova dcera a prostitut

Kazatelova dcera a prostitut