Sedmé nebe

Drama / Rodinný
USA, (1996–2007), 178 h 3 min (Minutáž: 39–45 min)

Tvůrci:

Brenda Hampton

Stephen Collins, Catherine Hicks, Beverley Mitchell, Happy, Mackenzie Rosman, David Gallagher, Barry Watson, Lorenzo Brino, Nikolas Brino, Jessica Biel (více)

Série(11) / Epizody(243)

Americký rodinný seriál o početnej rodine kňaza, ich starostiach aj radostiach. Camdenovci každým dňom riešia problémy dospievania ich detí, či prežívajú životné krízy a trápenia. Vždy však otvorene, s láskou a humorom. Na začiatku prvej série tvorilo rodinu sedem členov, ale postupne jej členovia pribúdajú a spolu s nimi aj nové zážitky. Seriál sa odohráva vo vymyslenom mestečku Glenoak v Kalifornii. (klokyn)

etienne

Pre mňa určite nezabudnuteľné nedeľné rána strávené s rodinkou Camdenovcov...niektoré časti som síce nevydržal,ale väčšina na mňa osobne pôsobila celkom príjemným dojmom....takže ***1/2 ()

Darkslayer

Tento serial by zaslúžil ešte dve žánrové prívlastky. Komédia a sci-fi pretože situácie, dialógy sú vyslovene na smiech a to najme preto ,že sú značne odtrhnuté od reality všedného rodiného , pracovného alebo života vôbec. Neviem sa rozhodnúť či jednotlive postavy sú neskutočne dokonalé alebo neskutočne blbé. Toto može existovať len v nejakej sfanatizoivanej ba priam sektárskej spoločnosti. ()

inutihar

Twin Peaks pro americké protestanty? Ve své odtrženosti od reality a bizarních zápletkách naprosto konzistentní. Pravé americké rodinné hodnoty (™) included. Nehodnotitelné. Buď pět nebo odpad. ()

lu-cinka

nebýt Jess Biel, tak se na to ani nedívám. Pár dílů jde překousnout, ale čím častěji to člověk sleduje, tím více ho to nebaví. Dřív mě to docela bavilo, teď se na to nemůžu ani podívat. ()

bagetka007 odpad!

Nesnáším (přemíru) náboženství. Kdyby to bylo bez náboženského (pod)textu, dávám jednu hvězdičku, takto to vidím na odpad. ()

Adm.Nelson odpad!

K tomuto sa namiesto dlhého komentára mimoriadne hodí táto pesnička od Slížov. Inak je to jeden z najodpornejších seriálov, aké poznám. 0/10 ()

figliar

By som musel utiecť z domu, mať takúto vydarenú rodinku. Neverím že sa môže aj v reálnom živote nájsť taký expert, akým je starký Camden. Ale aj napriek tomu som týmto seriálom sem tam zabíjal doobednú nudu. ()

plagjoklas

Daktore diely su fakt v pohode, ale tie kde rozoberaju sex (nechcem im brat iluzie ale este som nevidel take pekny zenske aby mali 20 a ziaden sex) a posledne aj 11. september tak mi je s tej trapnosti do placu, ale inak v pohode. Len toho moralizovania by mohlo byt menej. ()

Yojimbo odpad!

Seriál, který baví svou ukázkovou blbostí, naprosto schématickými postavami a křesťanským poselstvím, které je v dnešní době už dávno mrtvé. Sex až po svatbě? O čem se mě to sakra tenhle seriál snaží přesvědčit?!? ()

Kazatelova dcera a prostitut

Kazatelova dcera a prostitut