Přátelé

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer, James Michael Tyler, Elliott Gould, Christina Pickles (více)

Série(10) / Epizody(236)

Ponořte se do srdcí a myslí šestice přátel žijících v New Yorku, zkoumajících úzkosti a absurdity skutečné dospělosti. Tento sofistikovaný kultovní seriál nabízí veselý pohled na randění a práci ve velkoměstě. Jak si Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler a Ross dobře uvědomují, hledání štěstí často zdánlivě přináší mnohem více otázek než odpovědí. Zatímco se snaží dosáhnout vlastního naplnění, starají se jeden o druhého v této vzrušující době, kdy je možné úplně všechno – dokud máte přátele. (HBO Europe)

cici24

Když jsem to viděl jako menší, tak mě to moc nebavilo. Tlachání o blbostech. Ale když se na to dívám s odstupem času, tak je to opravdu parádní seriál.... ()

brasek odpad!

Nikdy som ich nemal rád a po pár častiach som zistil, že ich neznášam... a snáď nikdy som sa ani nezasmial. Pre mňa osobne nudná nuda. Možno si tento seriál nezaslúži hodnotenie odpad, ale nič zaujímavé a pozitívne na ňom ja nevidím. ()

punkyii

Existuje jen hodně málo seriálů a filmů, který by mně změnilo život. A Přátelé jsou pro mě to nejmilejší, nejúžasnější, nejvtipnější a spousta další nej. Nikdy jsem nebyla tak smutná z filmu nebo seriálu, jako když Monika s Chandlerem a ostatními položili na stůl klíč od bytu a odešli. ()

KaKKashi

Jednim slovem šok....Jeden z prvnívh pokusů Amíků o sitcom bez dětí stal tím nejlepší seriálem všech dob, Forsberg s Camulatorem mají doma masky fíbí a chandlera. Absolutní absurdistán, jak zpívá mladá Vondráčková v písni, co vubec nechápu.Nebudu tvrdit že by se mi přátelé nelíbily, ale spousta dílů bylo nemastných neslených, nekteré zase přehnané...a lety de kvalita dolu..hau domluvil sem ()

kosa1

Parádní seriál, který jsem viděl tolikrát a pokaždé mě dostal do kolen. Jednoznačně na mojim prvním místě mezi seriálami. Líbila se mi střeštěnost hlavních hrdinů ale také humor. Některé chvilky opravdu stály zato. Není to jako u jiných seriálů, kde byla hluchá místa mě se líbil každý díl a musím říct, že jsem se vydržel dívat i několik hodin vkuse. 99% ()

ironivan

Pro mě jednoznačně nejlepší seriál,vtipné hlášky a scénky mě dostávali do smíchu tak ze sem měl občas i křeče v břiše,obsazení je naprosto bez chybi a scénář je genialní prostě kdo neviděl Přatelé tak by to měl co nejdřív napravit. ()

Speedzor

Dříve jsem tento seriál měl rád, ale postupem času se začal hrozně opakovat a stal se pro mě ohromně nudným a nezáživným. ()

Movie Maniak

U tohoto seriálu jsem hodně dlouho váhal s hodnocením. Když se podívám sem tam na pár dílů tak mi připadají super. Pokud, ale vidím víc něž deset dílu za sebou začnou mě ukňouraný Ross, rozmazlená Rachel, puntičkářská Monica a šílená Phoebe strašně štvát. Na druhou stranu musím přiznat že Chandlerovy a Joeyho hlášky jsou fajn pořád. Další věc, která mi vadila jsou americká klišé okolo vztahů zakončená šílenou americkou svatbou. To jsou věci pro Evropana , zdá se mi, až nepochopitelné. Takže nakonec jenom tři hvězdy. ()

superzurda

Musel jsem to zvednout, protože se tomu pořád směju a pořád mě to baví. Tahle parta opravdu ovlivnila životní styl celé jedné generace aniž by se o to sama pokoušela. Největší mazák je Joey. ()

HH47

Je to skvelý seriál, ale mám ho brutálne okukaný, a nie som jediný. Aj humor je taký celkom obyčajný, a keď som dal scrubs 5*, tu dávam 4. ()

zodiak217

Seriál Priatelia to je záruka nespútanej zábavy mnohých vtípkov, pestrích charakterov, keďže každí zo šestice priateľov je úplne iný tip charakterovo, má inú prácu no predsa ich niečo spája. Vždy ma bavilo sledovať tie vtipné scénky, zamotané vzťahy a niečo originálne popritom. Seriál ešte nebol nasiaknutý trápnymi oplzlosťami dnešnej doby a bol skutočne vtipný a nevtieravý, človek sa prichytil ako čaká na ďalšiu časť a o čom bude. Neskôr aj keď som mnohé epizódy videl aj viackrát stále ma bavilo zasmiať sa a odreagovať. Naozaj originalita o 6 priateľoch, ktorá už patrí do sitcomovej siene slávy a nenadarmo si vyslúžila toľko pokračovaní, pretože záujem o tento projekt neutícha ani dnes. ()

georgiino

Nevím, co napsat. Stačí si přečíst všechny ostatní pětihvězdičkové komentáře. To co se tady dařilo po celou dobu 10-ti sérií se jinému seriálu nemusí podařit ani v jediném díle. ()

Kada80

Můžu napsat jen tohle. Miluju přátele. Špatná nálada-tak tohle je pro mě jasná volba. NEZAPOMENUTELNÉ : Chandler,Ross,Joey,Monica,Rachel a Phoebe. 100% ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry

29.10.2023

Tvůrkyně Přátel se za sitcom stydí

Tvůrkyně Přátel se za sitcom stydí

03.07.2022

Přátelé bezesporu patří mezi nejoblíbenější seriály, co kdy vznikly, to ale neznamená, že jsou imunní vůči kritice. Sitcom z 90. let si lidé dobírají z mnoha důvodů, snad nejčastěji ovšem kvůli téměř… (více)

Netflix přichází o předplatitele

Netflix přichází o předplatitele