Pobřežní hlídka

• Česko Baywatch: Pobřežní hlídka (více)
TV spot
USA, (1989–2001), 182 h 20 min (Minutáž: 45–95 min)

Scénář:

Douglas Schwartz, Gregory J. Bonann, Michael Berk, Chad Hayes (více)

David Hasselhoff, Jeremy Jackson, Michael Newman, Pamela Anderson, Gregory Alan Williams, Alexandra Paul, Michael Bergin, David Chokachi, Yasmine Bleeth (více)

Série(11) / Epizody(241)

Krásní, mladí, opálení a ještě jednou krásní - takoví jsou plavčíci a plavčice v prosluněné Kalifornii. Tento dnes již bez mála kultovní seriál sleduje jejich starosti a radosti, práva a povinnosti, jak přicházejí a zase odcházejí a jak se vyrovnávají s náročnou prací záchranáře, kdy musejí bojovat nejen s neplavci, různými mořskými potvory, nebo nepřízní počasí, ale někdy i musí vzít zákon do svých rukou.

S téměř 1,1 miliardou diváků je podle Guneissovy knihy rekordů Pobřežní hlídka nejsledovanější seriál na světě, a k tomu ještě všech dob. (havLord)

marek29

V té době (kdy Hlídka běžela v TV) jsem ještě ani nerozuměl tomu, proč všichni opakují Pamela Andersonová a slintají nad jejími mléčnými vaky.. Dnes zpětně musím poznamenat, že mě jakákoliv zápletka přikovala k TV na těch 45min a já tak byl příležitostným divákem Baywatche. Z úcty k tomu co tehdy ovládalo televizní obrazovku 3 hvězdy ;) ()

knihovna

Je to samozřejmě pitomost, ale krásně se jim tam třesou kozy. Pravda, nemá to tu ideovou hodnotu, jako Lenin v Říjnu, ale na to kašle Bílej Tesák. Hlavně že hopsaj. Jo a milé feministky, kdyby jste se na hlavu postavily, stejně se nám to bude líbit. ()

Xpojntman

No nebudem si nalhavát pro značnou část můžského i část ženskýho (lesbičky a ty co tam okukovaly chlapy jako Davida Hasselhoffa a jiný) publika to byla pastva pro oči. Červené jednodílné plavky se staly erotickým symbolem smyslnosti. Vystřidala se tam pěkná řada moc hezkejch koček. ()

bigbadboy

Taky vás vždycky bavilo, jak D. Hasselhoff skočil do vody, vynořil se a měl úplně suchou hlavu a načesanou patku? :o) ()

Simo16

Ja sa pozerám na tento seriál z tej hereckej stránky.Síce výkony sú nič moc,ale tie krásne buchty, ktoré tam zachraňujú sú jednoducho úchvatné.Takže 2 hviezdičky za obsadenie. ()

sa_kra

YEAH. Živě si pamatuju scénu, kdy se Howie skoro utopil a sličná sexbomba přeprala bílého žraloka tak, že ho skoro umlátila plovákem. Musíte se ovšem pohybovat- jako já- v rozmezí prvních sérií, aby jste zůstali příjemně okouzleni tím...kýčem. ()

gotham odpad!

Tady snad škoda slov, stačí si pustit tu úvodní znělku, jak tam běží božský David! To vystihuje naprosto vše !!! 0% ()

route60 odpad!

Nikdy jsem se nesvezl na vlně poblité hlídky a těch pár dilu mě přesvědčilo že je to jen k mému dobru. ()

Dixieboy

Dobře... dávám tři hvězdičky z nostalgie. Tento seroš je součástí mého dospívání a musím říct, že první řada nebyla vůbec špatná!! Trochu mě překvapilo, že nikdy v ČR nevysílali pilotní film, ale po jeho shlédnutí jsem trochu pochopil... Nahotinám se meze nekladly :)) Ale hlavně jsem měl pocit, že opravdu koukám na seriál o záchranářích a jejich práci. Řešily se problémy s vlnami veder, záhadná utonutí a nechyběl ani útok žraloka... Obsazení bylo věrohodné a záchranáři nevypadali jak z dílny od Matela :/ Osobně považuji Shawn Weatherly (Jill Riley) za nejvíce sexy plavčici v historii tohoto seriálu a to hlavně proto, že byla přirozená (i když všichni obdivovali Eriku Eleniak) a myslím, že jsem nebyl jediný, který brečel, když ji napadl žralok a následně zemřela. Ano... první řada se mi líbí hodně a nestydím se za to... druhá byla taky v pohodě, ale třetí, s příchodem silikonu už tento seriál posunula do trapné frašky smíchané se soft pornem. Téma se vyčerpá poměrně brzy a ti, kteří opustili seriál poměrně brzy vlastně vyhráli :) ()

OPGMan

Kozy nahoru, kozy dolů. Kozy nahoru, kozy dolů. Kozy nahoru, kozy dolů. Kozy nahoru, kozy dolů. Kozy nahoru, kozy dolů....Neboli stručný obsah děje. Objektivně to nemá samozřejmě cenu ani hodnotit, ale aspoň jsem si u toho vždycky spravil oko. A koukám, že tu začínal i Jason Momoa. ()

Seriálové rebooty na cestě

Seriálové rebooty na cestě

16.04.2023

Pobřežní hlídka se vrátí i s Mitchem a C.J.

Pobřežní hlídka se vrátí i s Mitchem a C.J.

25.04.2016

V devadesátých letech se vyrůstalo na spoustě seriálů, mezi ty nejzákladnější ale patřila Pobřežní hlídka. Plavčíci a plavčice, kteří běhali zásadně ve zpomalených záběrech, si už v květnu 2017 dají… (více)

Pobřežní hlídka ulovila Hasselhoffa

Pobřežní hlídka ulovila Hasselhoffa

04.03.2016

Nová inkarnace Pobřežní hlídky nejdřív zněla jako špatný nápad. Pak do ní ale naskákali Zac Efron a The Rock a ukázalo se, že by mělo jít o eRkovou komedii ve stylu 21 Jump Street. To už zní daleko… (více)

The Rock v Pobřežní hlídce?

The Rock v Pobřežní hlídce?

03.10.2014

Celovečerní verze Pobřežní hlídky už se chystá docela dlouho. Původně se uvažovalo o tom, že se na velkém plátně objeví Pamela Anderson a David Hasselhoff, tyhle plány ale nakonec vzaly za své. A s… (více)