Sedmé nebe

Drama / Rodinný
USA, (1996–2007), 178 h 3 min (Minutáž: 39–45 min)

Tvůrci:

Brenda Hampton

Stephen Collins, Catherine Hicks, Beverley Mitchell, Happy, Mackenzie Rosman, David Gallagher, Barry Watson, Lorenzo Brino, Nikolas Brino, Jessica Biel (více)

Série(11) / Epizody(243)

Americký rodinný seriál o početnej rodine kňaza, ich starostiach aj radostiach. Camdenovci každým dňom riešia problémy dospievania ich detí, či prežívajú životné krízy a trápenia. Vždy však otvorene, s láskou a humorom. Na začiatku prvej série tvorilo rodinu sedem členov, ale postupne jej členovia pribúdajú a spolu s nimi aj nové zážitky. Seriál sa odohráva vo vymyslenom mestečku Glenoak v Kalifornii. (klokyn)

lenny71

Ať si říká, kdo chce, co chce, mě se Sedmé nebe prostě líbí. Možná je to občas až moc idylické, ale jako oddechovka dost dobré :) A hlavně řeší obyčejné problémy jako rasismus, drogy, alkohol... to jinde neuvidíte. ()

katjaaa

Kdysi jsem to sledovala, postupně jak jsem dospívala mi to přišlo směšné. Představa "dokonalé rodiny" s "dokonalými dětmi" u které mi občas připadalo, že žijí úplně mimo realitu. ()

Awesomer odpad!

Pokládám si několik otázek... Jak je možné, že tohle někdo vůbec natočil? Jakto, že tenhle odpad není v TOP 10 nejhorších seriálů? A jak je hergot možný, že tohle má tak vysoké hodnocení?! Pravděpodobně je zde přemíra puritánů a imbecilních idiotů, trpících vrozenou demencí. Naivní, neskutečně hloupý, vlezlý seriál. Scénáristy, herce a režiséry bych zavřel do sklepa a nezachránil by je ani jejich všemohoucí.. Největší odpad v historii TV produkce. ()

NavzdyMlady odpad!

Ak sa chce niekto nasrať za 20 sekúnd do nepríčetnosti, nech si pozrie tento seriálik, u mňa to tak fungovalo. Je to grc. Odporní herci, ksichty... však vy ste to tu už opísali dokonale, čo je to za výplach a humus. Kňaz/reverend plodí deti ako na bežiacom páse, lebo asi keby si dal ochranu, tak zhreší, čudujem sa, že tá stará krava ešte nebola po prechode :D Z ksichtu ich matky ma napínalo a najväčšie monštrum pre mňa bola tá malá brčkavá Rutie, tú by som vedel s pasiou otrieskať za nohy o stenu :D ()

Wolf28 odpad!

bylo prý toho dost vystříháno že je pedáč a nefachčenko flandák atd. původně točeno jako soft porno nakonec natočeno jako křestanské BH90234123 nebo jak...měl jsem tu čest se dívat na pár dílů jako komedie super jako morální srágora o rodince flandáka pokud to tvůrce bral vážně tak jen odpad ()

Indominus odpad!

Sedmé nebe? Devátý kruh pekla! A největší prdel je, že pobožný pastor - sám hlavní herec Collins je v civilu pedofil. Jako ze života :) ()

3Libras odpad!

Keď náhodou zahliadnem v TV svoj 2.najneobľúbenejší seriál (Sex v meste) - dokážem si to pozrieť a baviť sa aspoň celkom na tej trápnosti v ňom. Keď vidím toto, mám chuť rozbiť televízor a aj nábytok okolo seba. Naozaj nemám nič proti veriacim ľuďom (normálnym), ale toto je fakt nechutná náboženská (aj US) propaganda. Čerešničkou na torte tejto odpornej a pokryteckej vyumelkovanosti je to, že hlavnú postavu hrá v skutočnosti pedofil. ()

Kazatelova dcera a prostitut

Kazatelova dcera a prostitut