Policie Modrava (TV seriál)

Krimi / Drama / Thriller

Česko, 2015, 15x55 min

Jaroslav Soukup

Soňa Norisová, Filip Tomsa, Jaroslav Satoranský, Matěj Dadák, Jana Boušková, Zdeněk Palusga, Taťjana Medvecká, Jan Monczka, Martin Davídek, Jan Pohan, Michal Holán, Jaroslava Bobková-Stránská, Marta Maťová, Václav Vydra nejml., Václav Helšus, Veronika Arichteva, Ladislav Mrkvička, Klára Cibulková, Lucie Juřičková, Ctirad Götz, Martin Stránský, Jan Komínek, Ondřej Veselý, Jana Stryková, Tomáš Dastlík, Alexej Pyško, Štěpán Benoni, Magdalena Tkačíková, Jiří Štrébl, Pavel Nový, Jan Holík, Martin Zahálka, Jiří Racek, Eduard Jenický, Míra Nosek, Regina Rázlová, Filip Kaňkovský, Hana Holišová, Pavel Nečas, Ivana Jirešová, Hana Štádlerová, Pavel Rímský, Tomáš Karger, Petr Lněnička, Oldřich Vízner, Dana Batulková, Martin Preiss, Mariana Prachařová, Jan Hraběta, Robert Jašków, Karel Dobrý, Václav Knop, Radek Kuchař, Petr Pelzer, Petr Varga, Jan Vondráček, Čeněk Koliáš, Martin Veliký, Martin Matejka, Jindřich Žampa, Vladimír T. Gottwald, Petra Navrátilová, Jan Hyhlík, Petra Lustigová, Štěpán Komárek, Milan Bahul, Aneta Krejčíková, Veronika Jeníková, Jiří Bábek, Alena Štréblová, František Mitáš, Michaela Horká, Radka Stupková, Stanislav Hýbler, Pavla Ptáčková-Vitázková, Dagmar Čárová, Josef Nechutný, Matěj Anděl, Radka Tesárková, Jakub Zindulka, Eva Leimbergerová, Martin Sochor, Václav Krátký, Miloš Knor, Adrian Jastraban, Lenka Krčková, Lucie Kožinová, Stanislav Lehký, Monika Hladová, Lenka Ouhrabková, Petr Červinka, Václav Legner, Ivan Urbánek, Zdeněk Kupka, Miloš Vávra, Ondřej Volejník, Tomáš Pavelka, Zdeněk Mahdal, Rostislav Trtík, Romana Goščíková, Martha Olšrová, Otto Rošetzký, Martin Hruška, Teresa Branna, Milena Asmanová, Štěpánka Křesťanová, Ivan Řezáč, Jaromír Meduna, Anna Fišerová, Šárka Kavanová, Jakub Albrecht, Zuzana Hunalová, Hana Marie Maroušková, Jana Hubinská, Kamila Kikinčuková, Marie Durnová, Ondřej Kavan, Jiří Balcárek, Martin Mejzlík, Petr Oliva, Miroslav Babuský, Markéta Frösslová, Petr Konáš, Věra Kubánková, Jarmil Škvrna, Jan Dvořák, Věra Hlaváčková, Dušan Sitek, Simona Postlerová, Andrea Černá, Libor Hruška, Tomáš Petřík, Zdeněk Pikl, Kamil Prachař, Zora Kostková, Marcela Holubcová, Josef Vrána, Josef Humpolec, Petr Panzenberger, Robert Kroupar, Sandra Černodrinská, Stanislav Zindulka, Petr Halberstadt, Zuzana Volavá, David Punčochář, Jakub Gottwald, Alexandr Postler ml., Rudolf Stärz, Jan Bárta, Ladislav Kolář, Helena Šimková-Malehová, Jiří Konvalinka, Petr Meissel, Zuzana Kajnarová, Jiří Laštovka, Luděk Nešleha, Jiří Hána, Dana Sedláková, Michal Šášinka, Eliška Nezvalová, Jiří Krejčí, Isabela Bencová-Smečková, Dita Zábranská, Barbara Chybová, Martin Pechlát, Ivo Novák, Lubor Šplíchal, William Valerián, Miroslav Hruška, Zora Valchařová-Poulová, Richard Fiala, Jarmila Vlčková, Lubor Novotný, Marek Pospíchal, Hana Doulová - Krobotová, Martin Kubačák, Zdena Sajfertová, Hana Baroňová, Petra Hobzová, Petr Franěk, Ivana Milbachová, Jiří Havel, Rudolf Kubík, Matúš Bukovčan, Jan Krčma, Andrea Daňková, Jan Musil, Roman Šmejkal
  • Trapper33

Hrozně trapný, zajímalo by mě, jestli je to takhle špatně a směšně natočený schválně nebo to je prostě taková ******.(3.8.2015)

• geklon

Já mám jedno takový pravidlo. Jakmile se někde objeví Tuc, je po prdeli, po legraci a po koukání. To si ten Soukup vážně myslel, že mu to bez povšimnutí projde? Doktor Z hor na Šumavě? Vždyť ani ta příroda není polehčující okolnost. Každé desetileté dítě umí se svým smartfounem udělat lepší záběry přírody. Zuzanko, tady ti tvoje charisma a sexepíl doopravdy nepomůže. Tohle je sračka a stejně jako se sračkou se s tím taky musí zacházet. Utřít zbytku z okolí a nemilosrdně spláchnout.(31.3.2015)

• Jara.Cimrman.jr

Když začnou uniformovaní obvoďáci vyšetřovat vraždy, tak to nemůže dobře dopadnout. Vyšetřování totiž nemá žádnou strategii, ale zato neuspořádaný chaotický pohyb policistů po obvodu je naprosto vynikající. Nasmál jsem se do sytosti, když se na rekognici vedle sebe postavili pouze podezřelí, když se zajišťovala trasologická stopa fotograficky na mobil bez měřítka i když byla omezována osoba na osobní svobodě, přestože nikdo netušil, čeho se měla dopustit. Jakákoli vyšetřovací metoda zkrátka dostala filmové parametry a vznikl z toho celkem nepoživatelný blivajz. Přesto dvě hvězdy za tu nechtěnou komedii dám a nevylučuji, že se nepobavím u dalších dílů.(22.3.2015)

• vitekpe

To co me udrzelo u tohoto serialu je (uprimne receno) jen a pouze Sona "Scully" Norisova... ty to opravdu slusi moc dobre. A nebo mam proste slabost na tyhle typy... ;) Jinak serial je klasicka moderni slatanina s malo uveritelnym dejem, s kolisavym hereckym vykonem temer vsech clenu ansamblu, ktery je "podporen" o typicke podivne papirove dialogy. :) Takze za me dve hvezdy pro Sonu. :) 2+(6.11.2015)

• Jigy

Pouze na prostředí se sázet nedá. Kraj je sice krásný, ale herci a děj úplně blbí.(13.4.2015)

• - V 11. díle vyšetřují policisté událost v night clubu "Manilla club" v Železné Rudě. Adresa na letáku i night club jsou skutečné, jen byl změněn název podniku z "Dolce vita". (fcapab)

• - V seriálu účinkují dobrovolní hasiči ze Srní. (fcapab)

• - V jednom z dílů si modelku Ladu zahrála skutečná modelka Šárka Gia. Při postsynchronech ji však nadabovala Tereza Bebarová. (funhouse)