Přátelé

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer, James Michael Tyler, Elliott Gould, Christina Pickles (více)

Série(10) / Epizody(236)

Ponořte se do srdcí a myslí šestice přátel žijících v New Yorku, zkoumajících úzkosti a absurdity skutečné dospělosti. Tento sofistikovaný kultovní seriál nabízí veselý pohled na randění a práci ve velkoměstě. Jak si Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler a Ross dobře uvědomují, hledání štěstí často zdánlivě přináší mnohem více otázek než odpovědí. Zatímco se snaží dosáhnout vlastního naplnění, starají se jeden o druhého v této vzrušující době, kdy je možné úplně všechno – dokud máte přátele. (HBO Europe)

solskjaer

No když tak nad tím přemýšlím má je vlastně svým způsobem moc rád přes jejich poměrně slušnou zábavu. I když jde o zábavu jen na jeden večer a téměř všechny scénky se dají čekat a jejich cíl je již dlouho dopředu většině diváků jasný přesto mě to baví a stejně se zasměju. A když připočtu neskutečnou Monicu a Phoebe a zapomenu na hodně špatnou Rachel ,hvězdná meta pěti hvězdiček utekla jen o kousek. ()

sheilla

Bohuzel mi prislo, ze s postupem casu kvalita humoru zacala klesat. Obzvlast od dilu, kdy se "pratele" zacali mezi sebou parovat. Skoda, takhle je to je jen 3* zalezitost. ()

catherinka

I přes pomalý rozjezd a těžopádný dojezd je to jeden z nejlepších seriálů, jaké znám. Když se vrátím vyflusnutá domů, uvařím si své třetí kafe a pustím si libovolnou epizodu, vždycky mě to nabije. Dabing není zlý, ale je fakt, že většinu Chandlerových vtípků jsem opravdu ocenila až v originálním znění. A má nejoblíbenější hláška: Chachá, dojedla vlasy, teď dožírá ostatní! ()

ondrech

na pět hvězdiček to není. Přijde mi, že opět řeší ty pitomé americké problémy. ale je dobře propracovaná typologie postav - každý si najde tu svou. Já nejvíce oceňuji fýbý. ()

Rousse

Úžasná meducína na KOPRa, nudu a pdobné situace - ale pozor, jedná se o vysoce návykovou látku! A proto si nemůžu odpustit malou citaci klasiky nejklasikovatější:"'Takže, tohle bude celkem lehký - tvůj text začíná větou: Jmenuji se Klód. - Je m'appelle Claude." "Ž t klu pláááu." "Zkusíme to ještě jednou - Ž mapel Klód." "Ž d pli blů." "Mon Dieu." "Ó defuf." ()

widla

Naprosto nejlepší americký sitcom, který byl kdy vysílán... Říkejte si co chcete, ale ti kdo viděli min. 1 díl (a pochybuju že u toho jednoho zůstali ;-) mi musí dát za pravdu... Dokonalost sama! :-D nejlepší scéna je, jak Joeymu dojde, že spolu Chandler a Monica chodí.... ten výraz nemá chybu :-D ()

Obivan

Tak přátelé jsou naprosto úžasná a skvělá seriálová komedie. A všichni jsou naprosto sehraní. Ale Joey Tribbiani je prostě nejvíc... ()

ethos

Bol som vzdy zaritym nepriatelom tohoto serialu, ale minule sme na anglictine pozerali par dielov a s nepriatela sa postupne stava nadsenec. Ostry humor, neskutocne smiesne trapasy proste vsetko co ma komedia mat. Myslim ze este par dielov a priatelia sa dostanu do topky na mojom profile. ()

Thurin

Bezesporu jeden z nejlepších a nejkultovněších seriálů jaké znám. Spolu se Simpsonovými mě baví už pěknou řádku let a některé z jeho dílů jsem viděl už mnohokrát. Házet sem další superlativy ať už na představitele hlavních hrdinů či chytlavý a zábavný scénář je asi zbytečné. Určitě měl místa, která byla víc zábavná a stejně tak jiná, která byla o něco slabší, ale musím říct, že i u těch jsem se bavil, takže nezbývá než trošku sentimentálně poděkovat za tu spoustu zábavy, jenž jsem si s těmito přáteli užil a i za tu, kterou si ještě užiji. ()

slovan1

Óooo díky ti Česká talevize, že jsi do naších krajin přivedla tento seriál!Někomu příjde, že první díly byly ty nejlepší...Já bych řekl, že ne... Až postupem času seriál gradoval a stal se kultovním pro tolik fanoušku po celém světě. Káždá epizoda našlapaná po okraj skvělými scénami a skvělým humorem. ()

Dromed

No co říct. Jsou to prostě přátelé ne jenom mezi sebou, ale taky každého diváka co s nimi jejich příběhy prožívá. Časem si člověk k jednotlivým postavám opravdu vybuduje vztah, který se dá nazvat přátelstvím (škoda že jednostranným). ()

Zemi11

Určitě ano. První série měli šmrnc. Bláznivé nápady v podání bláznivých herců. Skvělé. Ale během čtvrté páté série nastal zlom a já zjistil, že se směji spíše z jakési setrvačnosti z minulých dílů. ()

lskala

Málokterá znělka mě dokáže vytočit jako právě ta u seriálu PŘÁTELÉ. Mám k tomuto seriálu doslova averzi. Nechápu co na tom všichni vidí... 15% - 1* ()

mohamedsfinger

Některé díly jsou slabší, ale třeba pátá, sedmá a desátá serie jsou takřka dokonalé. A navíc Joey s Pheobe jsou tak krásně blbí;-) ()

Cejny

Seriál Přátele mám rád, vždycky jsem ho sledoval. Moc se mi líbil Joeyho a Chandlerův humor, ale zas na druhou stranu mi tam třeba vadila Phoebe. V porovnání s How I Met Your Mother musím říci, že Přátelé jsou horší. ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry

29.10.2023

Tvůrkyně Přátel se za sitcom stydí

Tvůrkyně Přátel se za sitcom stydí

03.07.2022

Přátelé bezesporu patří mezi nejoblíbenější seriály, co kdy vznikly, to ale neznamená, že jsou imunní vůči kritice. Sitcom z 90. let si lidé dobírají z mnoha důvodů, snad nejčastěji ovšem kvůli téměř… (více)

Netflix přichází o předplatitele

Netflix přichází o předplatitele