13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všechny plakáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 266 h 41 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvůrci:

Martin Komárek

Režie:

Scénář:

Série(20) / Epizody(612)

Recenze uživatele anitae k tomuto seriálu (57)

13. komnata Andrey Sedláčkové (2015) (S10E25)

Tak tady mě nazaujala ani její tvorba - scénáristiká, režijní, ani "dobrodružný" životní příběh z Francie. 2* ()

13. komnata Pavla Soukupa (2015) (S11E03)

Povedený díl, zaujalo mne jeho spojení s obcí Sudějov i jeho kniha Nejsem děvkař!!! Jsem romantické dřevo! ()

13. komnata Veroniky Kašákové (2015) (S11E11)

Pokud bylo vyprávění pravdivé tak dětství a dospívání holka asi lehké neměla, ale nevím proč nějak jsem všemu nevěřila, i když kniha může stát za přečtení. ()

13. komnata Věry Martinové (2016) (S12E07)

Z této Třináctky mám trochu rozporuplné pocity, klobou dolů za překonání těžké nemoci, deprese, ale nevím co si mám myslet o alternativním Květoňovi. ()

13. komnata Františky Čížkové (2016) (S13E03)

Po dlouhé době Třináctka, která nenudí, a také zlepšila můj názor na paní Čížkovou. 3,5* ()

13. komnata Vlastiny Svátkové (2016) (S13E05)

Krásně popsané pocity člověka trpícího porouchou příjmu potravy a snad první mladá herečka ze Slovenska, u které mi nevadí, že mluví česky. ()

13. komnata Filipa Tomsy (2017) (S13E12)

Pro mě naprosto průměrný herec, ale lidsky u mě po shlédnutí Třináctky neskutečně stoupl. ()

13. komnata Jana Slabáka (2017) (S13E13)

Půlka pořadu byla o nátisku a výrobě protézy a zbytek už úplně o ničem. ()

13. komnata Kateřiny Sokolové (2017) (S13E18)

Autismus je průšvih a tohle byla spíš 13. komnata pana Sokola, ale Kateřina aspoň ví o čem mluví. ()

13. komnata Zory Ully Keslerové (2017) (S13E25)

Zora byla vždycky pěkná, a je i nyní, i když je vidět práce plastických chirurgů. Pro mě asi topka v žebříčku svlékajících se hereček. ()

13. komnata Jany Koubkové (2017) (S13E27)

Už dlouho se mi nestalo, aby mi přisla tak příšerně nesympatická hlavní hrdinka Třináctky, redaktorka i psycho dáma v divném oblečku. Ale nejvíc mě dorazila hláška jak byla Jana ovlivněna náboženskou výchovou babičky, že dítě má vyrůstat v rodině, tak pokaždé šla raději na potrat8-) ()

13. komnata Ivana Haška ml. (2017) (S14E01)

Fotbal jde trochu mimo mě, ale jako pořad o životě a vyrovnání se s roztroušenou sklérozou to bylo fajn. ()

13. komnata Rostislava Nováka (2017) (S14E02)

Škoda, nemastná a neslaná Třináctka na pro mě zajímavé téma. A svatá pravda o tom, že deprese a alkohol jdou spolu ruku v ruce, jak řekl psychiatr Radkin Honzák. ()

13. komnata Zdeňky Pohlreichové (2017) (S14E08)

Vážná nemoc člověku změní hodnoty, o tom žádná, ale tento životní příběh mě zcela míjel a hodně tomu napomohla nesympatická potetovaná moderátorka v kulichu Radka Červinková. ()

13. komnata Jitky Sedláčkové (2017) (S14E11)

Tak jsem se koněčně dočkala opravdové Třináctky. Závislost na matce, se strach ze smrti, porodu, a hlavně o tom, že řešit vše tíživé lze třeba alternativní kranio-sakrální terapií. Příběh o tom jak těžké je žít přítomností, a že začít žít jinak se dá i po padesátce. A celý tento příběh i dost ovlivnil jejího syna. ()

13. komnata Kateřiny Englichové (2018) (S14E19)

Pěkné představení života a práce Kateřiny Englichové, která v dokumentu působí velmi mile a pokorně. ()

13. komnata Aleše Juchelky (2018) (S14E26)

Ať už si o věřících myslím cokoliv, tak klobouk dolů jak se rodina s tak krutou realitou vyrovnala. Po dlouhé době opravdová Třináctka. ()