Pobřežní hlídka

• Česko Baywatch: Pobřežní hlídka (více)
TV spot
USA, (1989–2001), 182 h 20 min (Minutáž: 45–95 min)

Scénář:

Douglas Schwartz, Gregory J. Bonann, Michael Berk, Chad Hayes (více)

David Hasselhoff, Jeremy Jackson, Michael Newman, Pamela Anderson, Gregory Alan Williams, Alexandra Paul, Michael Bergin, David Chokachi, Yasmine Bleeth (více)

Série(11) / Epizody(241)

Krásní, mladí, opálení a ještě jednou krásní - takoví jsou plavčíci a plavčice v prosluněné Kalifornii. Tento dnes již bez mála kultovní seriál sleduje jejich starosti a radosti, práva a povinnosti, jak přicházejí a zase odcházejí a jak se vyrovnávají s náročnou prací záchranáře, kdy musejí bojovat nejen s neplavci, různými mořskými potvory, nebo nepřízní počasí, ale někdy i musí vzít zákon do svých rukou.

S téměř 1,1 miliardou diváků je podle Guneissovy knihy rekordů Pobřežní hlídka nejsledovanější seriál na světě, a k tomu ještě všech dob. (havLord)

Honzick

Tak tu hvězdičku dávám za postavy hereček v červených plavkách:)..jediná věc na kterou se dalo koukat ale i přesto sem to někdy vydržel velmi dlouho:D ()

wosho

Moře, pláž, bujná záchranářska, svalnatý záchranář a tuny lechtivých záběrů na polonahé lidi. Dokonalý tah amerických tv producentů vyšel na 100%. Sice to nemá žádnou hodnotu, krom asi miliard dolarů zisku, přesto se na to občas dívat dalo. ()

Fary

Baywatch me nikdy moc nebral. Serial o nicem. Komu se nelibily klepajici se svalove polstarky Davida Hasselhoffa nebo obdobne se klepajici zalezitosti Pamely Anderson, tak si na tomhle serialu ani nemel moc co uzit... ()

Mičl

Ano přesně tak.. Co hrajou? Pobřežní hlídku,,, A očem je, o plavčících. To zní stupidně, kdo to je? Nicole Eggertová... kusanec co? Tak přesně o téhle a dalších to je! A když se jedna plavčice snažila demontovat nukleární zařízení bylo to i vtipné, počkat to bylo někde jinde, tak nic. ()

Paity

Tak už nekecejte, jak je to hrozný. Ve skutečnosti na tom seriálu nás tady půlka vyrostla. Ano, děj nás co by puberťáky opravdu nezajímal, naopak jsme nevynechali jediný díl s Pamelou. Takže normálně bych dal tři hvězdy, ale připočítám ještě tři "hvězdy" Pamely a je to. :) ()

Greedo

Děkuji já silikon nerad. Ale "Mič Bjůkenen" :-) Stojí zato. Akorát pořád nevím, proč j jednom díle tonoucího člověka mlátil, namísto toho aby mu pomohl ven z vody. Holt dnešní záchranářské seriály se už neobejdou bez násilí, bomb, gangů a podobně. ()

Ještěřák

Želbohu bezkonkurenčně nejlepší scéna, týkající se Baywatche, nevznikla při jednom z asi tisíce dílů tohoto seriálu, nýbrž v Přátelích, kdy se Chandler kouká v bedně na Baywatch z oné památné loďky a promlouvá ke svému kuřátku na téma poprsí... ()

Wishkah odpad!

Plážová přehlídka silikonových prsou v upnutých plavkách a nabušených maníků neustále do půl těla svlečených. A mezitím vším erotičnem pobíhá hrdý a asexuální Mič Bjůkenen. V dobách mého raného a nerozvážného mládí by ten seriál možná dosáhl až na čtyři hvězdičky, ale z dnešního pohledu nedosáhne ani na jednu. Úsměvné ()

ondrula

Hrozně mě pobavila scéna, kde si ta největší kočka stěžuje nějaký zamindrákovaný tlustoprdce, že ona to má v životě těžký, protože nikdy neví, jestli jí chtěj všichni ti chlapi jen kvůli kozám anebo jestli jí maj rádi jako takovou. Ta hrošice na ní čuměla, jako by s ní soucítila, přitom sama se před chvilkou pokoušela spáchat sebevraždu, protože jí kucí nechcou. Jestli je tohle nejúspěšnější seriál všech dob, tak celkem chápu, že Hasselhoff začal chlastat. ()

Bingos

"Genialita tohoto seriálu spočívá v tom, že pořád někam běží! Pěkní lidé... utíkají!" A kdo má větší kozy, Pamela nebo Hasselhoff? ()

TERRORDROME

Keď to vtedy začali vysielať v našich postkomunistických končinách, bolo to pre nás niečo nové a vtedy prakticky bez konkurencie, tak sme to všetci sledovali. Po rokoch je samozrejme jasné že to bol limonádový blábol kde banda trotlov v plavkách pobehuje po páži v spomalených záberoch. Súčasťou každého dielu bol aj povinný niekoľkominútový viedoklip bez slov - len hudba a bikiny. David Hasselhoff bol vtedy borec s chlpatou hruďou, dnes už len ožran ktorému sa od chlastu vyrovnali aj tie kučery na hlave. Natriasajúce sa prsia "herečiek" určite pritiahujú pozornosť, veď len ony dokážu opodstatniť zmysel existencie ďalších a ďalších sérií. ()

Hanes88

Kdysi to byl velký trhák, ale když se na to člověk dívá s odstupem, nemá to pořádně hlavu ani patu. Jednu hvězdu za pěkné plavčice :-). ()

Asmodin

Kdo by neznal Mitche? :o) Jo malý naivní děcka se dívají na všechno. Tohle byl jeden z mých seriálů 90. let. ()

Macik

První seriál který mi dal možnost dokonale se seznámit se ženským tělem.. do té doby pro mě byly ženy jen jako matky.. :-) ()

Seriálové rebooty na cestě

Seriálové rebooty na cestě

16.04.2023

Pobřežní hlídka se vrátí i s Mitchem a C.J.

Pobřežní hlídka se vrátí i s Mitchem a C.J.

25.04.2016

V devadesátých letech se vyrůstalo na spoustě seriálů, mezi ty nejzákladnější ale patřila Pobřežní hlídka. Plavčíci a plavčice, kteří běhali zásadně ve zpomalených záběrech, si už v květnu 2017 dají… (více)

Pobřežní hlídka ulovila Hasselhoffa

Pobřežní hlídka ulovila Hasselhoffa

04.03.2016

Nová inkarnace Pobřežní hlídky nejdřív zněla jako špatný nápad. Pak do ní ale naskákali Zac Efron a The Rock a ukázalo se, že by mělo jít o eRkovou komedii ve stylu 21 Jump Street. To už zní daleko… (více)

The Rock v Pobřežní hlídce?

The Rock v Pobřežní hlídce?

03.10.2014

Celovečerní verze Pobřežní hlídky už se chystá docela dlouho. Původně se uvažovalo o tom, že se na velkém plátně objeví Pamela Anderson a David Hasselhoff, tyhle plány ale nakonec vzaly za své. A s… (více)