Sedmé nebe

Drama / Rodinný
USA, (1996–2007), 178 h 3 min (Minutáž: 39–45 min)

Tvůrci:

Brenda Hampton

Stephen Collins, Catherine Hicks, Beverley Mitchell, Happy, Mackenzie Rosman, David Gallagher, Barry Watson, Lorenzo Brino, Nikolas Brino, Jessica Biel (více)

Série(11) / Epizody(243)

Americký rodinný seriál o početnej rodine kňaza, ich starostiach aj radostiach. Camdenovci každým dňom riešia problémy dospievania ich detí, či prežívajú životné krízy a trápenia. Vždy však otvorene, s láskou a humorom. Na začiatku prvej série tvorilo rodinu sedem členov, ale postupne jej členovia pribúdajú a spolu s nimi aj nové zážitky. Seriál sa odohráva vo vymyslenom mestečku Glenoak v Kalifornii. (klokyn)

Pan Filuta

4/10 Původně jsem dal odpad, protože to na mě působila výchovně, stupidně, naivně. Pak se mi to nějak rozleželo v hlavě určitě to není seriál pro dospělé, tak nemám právo šoupnout ho do odpadu. Mám totiž takový pocit, že být mi deset..... ()

ivishka

Jako start dětských teen hvězdiček - David Gallagher, Jess Biel, Ashlee Simpson, Leighton Meester, Haylie Duff.....dobré.. Ale jako nějáká dějová lahůdka je to docela prázdné. Velká reklama na náboženství a na to jak jsou věřící lidé šťastní a soudružní, jak si pomáhají navzájem, jak krásně pějí v chorálech a jaké dělají dobročinné akce... Nezlobte se na mě ale v tomhle jsou Američani uplně pošahaní..ať si každý věří čemu chce třeba i tomu že nastane konec světa v tomto roce ale proč proboha o tom točí seriály??Zajímalo by mě procentuelní rozdělení věřících v USA, protože pořád slyším ty jejich ovečkovská hesla typu IN GOD WE TRUST(viz. jednodolarovka)..všechno je to jenom blbá maska jedné velmoce, která by nejraději měla celou planetu pro sebe. ()

dr.Orlok

Ano, tento seriál je schematický, neurážející, "pro celou rodinu" ale přesto mi nevadí protože se : a) nesnaží pobavit za každou cenu b) nemá "laugh track" c) hraje tam sympatická Jessica Biel ()

decouble

Moralita největšího kalibru, která je občas paradoxně zábavná tím jak košilatě moralizuje. Ale na Beverly Hills to nemá:-D ()

L_O_U_S

Myslíte, že politická korektnost a křesťanský bigotizmus mohou existovat pod jednou střechou? Ne? Tak se podívejte na tenhle seriál a přesvědčíte se o opaku. (460.) ()

grogodil odpad!

Nechutná nábožensky moralizujúca zhovadilosť výchovne citujúca bibliu. Čokoľvek, naozaj čokoľvek čo beží na hocakom inom kanáli je lepšia voľba než toto.... ()

Trevor

Po prečítaní dvoch komentárov českých zarytých ateistov som si uvedomil, ako dementné až môže byť obyvateľstvo krajiny nachádzajúcej sa v Európskej únii...Ak sa zlé veci stávali členom rodiny v sitkome o kakaovníkovi Billovy Cosbym je to vtipné, ak sa o niečo podobné snaží film s náboženským podtextom je to náboženská propaganda, ktorú platí cirkev. Ešteže v Krok za krokom je otec rodiny domáci majster, tam budú za seriálom supermarkety zo stavbárskymi a záhradníckymi potrebami a za Dallasom nepochybne Gazprom...V období ranného dospievania som si niektoré epizódy pozrel, ktoré určite neboli žiadnom propagandou akejkoľvek viery, skôr nudným príbehom nudnej americkej rodinky s nudnými dialógmi a úplne bežnými problémami. Nič menej, ale bohužiaľ ani nič viac. ()

Hees

Čo ja viem toto nie je zas tak hrozný seriál.Zapadá skôr do priemeru a tak jemne len navodzuje atmosféru.Nič moc zlé nič moc dobré.Neviem čo iné by človek od neho mohol čakať. ()

Sinn

Nikdy nezapomenu na nejgeniálnější epizodu z celého seriálu. Nejstaršímu synovi vypadne doma z bundy brčko, který dostal od kamarádů, ale protože to je kluk svatá, tak by ho stejně nezhulil. Jenže vykládejte si to pastorovi. Maminka má však se synem podezřelý soucit, načež z ní vypadne, že jednou v sedmnácti tuto fuj fuj nezákonnou cestu do pekel také vyzkoušela. A co se nestane? Pastor ženu zavrhne a chce se rozvádět! Nakonec si ale uvědomí, že to asi nebude dobrý řešení situace, když už se jim v jejich domečku pro barbíny s bílým plotem a labradorem poflakují dva tucty fakančat. No neposrali byste se z toho? Ale jako kulisa k vyléčení angíny to bylo príma. ()

lilina133

Keď som bola mladšia tak som tento seriál (dnes pre mňa z nepochopiteľných príčin) odpozerala od začiatku po neviemkoľkú sériu...Je isté, že druhýkrát, by som už takú chybu nespravila, lebo problémy typu kto chodí, kto nechodí a prečo nechodí do kostola a ten "idylický" život ide úúúplne mimo reality.....Kde každý chodí svoje ťažkosti riešiť za miestnym kňazom, ktorý vie akoby zázrakom všetkým pomôcť a poradiť aj s nejakým morálnym ponaučením ako bonus....Nechápem, kde tvorcovia vôbec na tie nápady chodili... ()

destroy83 odpad!

Křesťanská rodina v čele s reverendem "správňákem" v akci. Odporná křesťanská agitace, stupidní dialogy, zoufalý děj. Nemohu jinak - odpad. ()

Kazatelova dcera a prostitut

Kazatelova dcera a prostitut