13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všechny plakáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 264 h 57 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvůrci:

Martin Komárek

Režie:

Scénář:

Série(20) / Epizody(608)

Recenze uživatele 6thSun k tomuto seriálu (7)

13. komnata Aleny Mihulové (2006) (S02E03)

Hodně silný zážitek. Aleně přeji do dalšího života jen to nejlepší! Zaslouží si to. ()

13. komnata Tomáše Hanáka (2006) (S02E16)

Zhusta nepochopená mystifikace. Oba (Tomáš i Ester) mají na víc, ale i tak byli skvělí. ()

13. komnata Vladimíra Brabce (2008) (S03E33)

Nejhorší v životě pana Brabce myslím nebyla role majora Zemana, ale fakt, že se s tím, jak vidno z tohodle dílu komnaty, ještě sám vnitřně nevyrovnal. Ale chápu, že to v naší republice, kdy se každej, kdo má kousíček totalitního másla na hlavě, snaží odklonit pozornost od sebe na ty druhý (kór tak lehce polapitelný), není vůbec lehký. Ale je to asi taky o člověku samotným. Nohavicovi už všichni odpustili a přitom on ve skutečnosti pomáhal režimu ve svým důsledku zřejmě mnohem víc. Nohavicu neposlouchám, takže by pro mě bylo ještě lehčí ho za to odsuzovat, ale myslím, že je to na nic. S minulostí se každej musí vyrovnat sám, důležitý pro nás ostatní je, jakej je ten člověk TEĎ. ()

13. komnata Dalibora Jandy (2009) (S05E10)

Takovýhle niterný pocity by se vůbec neměly hodnotit. A když dá člověk navíc tři hvězdy a míň, je to důkaz neúcty a hnusný povrchnosti. ()

13. komnata Aleše Brichty (2014) (S10E06)

Kdo chce vidět Brichtu bez brejlí, mám možnost. A pokud se týká poněkud rozmrzelého popisování rozchodu s Arakainem, nelze zároveň přehlédnout Brichtovu mikinu s logem Dymytry, v níž hraje Urbanův syn. ()