Reklama

Reklama

13. komnata

(seriál)
  • angličtina The 13th Chamber
všechny plakáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 266 h 41 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvůrci:

Martin Komárek

Režie:

Yvonne Vavrová, Petr Slavík, Simona Oktábcová, Zuzana Burešová, Zdeněk Tyc, Václav Žmolík (více)

Scénář:

Jan Mudra, Milan Fridrich, Jindra Horská, Jana Ciglerová, Tereza Brdečková (více)

Hrají:

Zuzana Burešová, Jana Klusáková, Petr Šmolka, Miroslav Kalousek, Vladimír Mlynář, Jiří Blažek, Patricie Strouhalová, Jan Železný, Jeroným Klimeš, Ivo Pavlík, Robert Reichel, Přemysl Rabas (více)
(další profese)

Série(20) / Epizody(612)

Obsahy(1)

Pořad veřejnoprávní České televize vysílaný od 3. ledna 2006 se věnuje složitým životním obdobím známých českých osobností. (Wikipedia)

Videa (25)

TV spot

Recenze (29)

Gekacuk 

všechny recenze uživatele

Seriál se časem vyčerpává a známé osobnosti není už odkud brát. A tak klidně natočí díl i s lidmi, které 99% diváků nezná. Hlavně že měl/měla nějakou strašnou nemoc. Je stále nutné dívat se na detaily zaslezených obličejů? Nestačí smutné případy, které se nám snaží každý den propašovat do rádoby aktuálních televizních novin/událostí? ()

boni 

všechny recenze uživatele

Tak jsem se konečně dostal k tomu, že jsem naklikal hodnocení pro tu většinu dílů, které jsem viděl. Protože samozřejmě co lidský osud to jiná kvalita, ale bohužel povětšinou jsou ti díly dost povrchní. Snaží se nějak zahrát na city diváka, který "nemá mít na vybranou", a nějak ho tím "návalem" emocí sejmout. Takže ve výsledku když nepřistoupíte na tuhle hru, tak se nic moc zajímavého nedozvíte a nijak vás to neobohatí. Každopádně některé díly byly dost zajímavé, ale spíš převládá průměr a podprůměr. Některé jsem ani nedokoukal. Takže ve výsledku to prostě nemůže být více než dvě hvězdy. ()

Reklama

Burdock 

všechny recenze uživatele

Když si vyberete osobnosti, které vás opravdu zajímají, tak je to vlastně skvělej pořad. Takže za sebe doporučuju Ivan Magor Jirous, Jiřina Šiklová, Petra Procházková, Arnošt Lustig, Ivan Kraus, Valtr Komárek, Zdena Mašínová, Ivan Klíma, Tomáš Halík. Ale chápu, že kdybych sledoval díly o nějakých sračkocelebritkách, dal bych hodně nízké hodnocení :) (dostupné v online archivu ČT) ()

RonaMidu 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

tenhle pořad je pro mě poněkud sporný,dotyční o svých 13.komnatách sice s největší pravděpodobností mluví dobrovolně,překoná(vá)ní životních překážek určitě jako příklad pomůže mnoha lidem v jejich životě,ale představa,že kromě běžných diváků slintají u obrazovek taky milovníci bulváru,aby se pokochali neštěstím a problémy jiných,ta mě nadšením nenaplňuje...spíš naopak,tak jen za tři ()

Bodega_Bay 

všechny recenze uživatele

No tyjo...jak dlouho ještě bude nezáživná moderátorka mačkat emoce z tohohle přestárlého citrónu?.....První díly dobré, pokud má někdo potřebu na kameru povídat o největších tragédiích života, proč ne. Nicméně po letech se z toho stává honička na "aspoň trochu známou osobu", která je ochotná mluvit o tom, že má žaludeční vředy. Nepopírám, že občas je to zajímavé- bohužel průvodkyně to dost kazí očekávatelnými frázemi, kterých vymyslím za deset minut padesát. ()

Galerie (2 395)

Zajímavosti (12)

  • V roce 2010 byla vydána kniha „13. komnata - Léčba příběhem“, později „13. komnata 2“ a „13.komnata 3“. (Ded@M@tes)
  • Záběry z natáčení, které jsou v epizodě použity, pocházejí z televizního cyklu Jan Hus (2015). (sator)

Reklama

Reklama