13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všechny plakáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 264 h 57 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvůrci:

Martin Komárek

Režie:

Scénář:

Série(20) / Epizody(608)

Recenze uživatele Paity k tomuto seriálu (234)

13. komnata Jiřího Krytináře (2006) (S01E20)

Malý vzrůstem, vysoký duchem, alespoň tak se snaží působit náš nejmenší (rozuměj nejnižší) herec, který zahrál řadu šašků, ale málo klasických dramatických rolí. ()

13. komnata Chantal Poullain (2006) (S01E21)

Člověk, který se za 25 let nenaučil ani trochu jazyk, to je dle mého diletant. ()

13. komnata Táni Fischerové (2006) (S01E22)

Herečka, ale v posledních deseti letech známá hlavně jako poslankyně. Její 13. komnata ale byla jedna z nejnudnějších. ()

13. komnata Pavla Vítka (2006) (S01E23)

Pavlovi Vítkovi zcela jistě spadl kámen ze srdce, že v roce 1989 skončil totalitní režim v tehdejším Československu, ale na rozdíl od většiny lidí, jeho radost byla živena zcela jinými myšlenkami. ()

13. komnata Květy Fialové (2006) (S01E24)

Patrně vůbec nejoblíbenější, možná jedna z mých tří nejoblíbenějších českých resp. československých hereček, která nikdy neztratila úsměv z tváře a ze které optimismum jen čiší. Jaká nádhera v jejích letech, kdy vbětšina lidí je nerudná, zahořklá či něco podobného. Květuška je vlastně náš národní poklad. ()

13. komnata Yvetty Kornové (2006) (S01E25)

Yvetta Kornová je příklad člověka, který neví co chce, není schopen nikde zakotvit a nic dodělat, ale přiznejme si, mezi námi je takových hodně, tak proč ji hned odsuzovat. ()

13. komnata Pavla Bobka (2006) (S02E01)

Jedna z legend české a československé hudební scény ukazuje, že má v sobě cosi velikého. Nadhled se kterým k životu přistupuje, může být inspirací pro mnohé. ()

13. komnata Petry Němcové (2006) (S02E02)

Blonďatá 13. komnata blonďaté krásky Petry Němcové. Ano tak to skutečně bylo. Tahle bytost musí být na obálkách časopisů, ale nesmí otevřít ústa. ()

13. komnata Aleny Mihulové (2006) (S02E03)

Příběh ženy, která šla proti veškerým tabu a nebála se toho. Její osobnost lze proto označit za naivní, nebo velmi silnou. ()

13. komnata Stanislava Fišera (2006) (S02E04)

Neuvěřitelně celý život vitální Stanislav Fišera nepatřil do sorty nejprotlačovanějších herců, přesto ho všichni známe a filmy i divadelní hry s ním známe skoro všechny. Tentokrát nakoukneme pod pokličku jeho života. ()

13. komnata Liběny Hlinkové (2006) (S02E05)

Manželka legendárního kouče a hráče Ivana Hlinky vzpomíná převážně na svého manžela. Což je pro mne osobně trochu zklamání, doufal jsem, že promluví také o svém životě. ()

13. komnata Heleny Štáchové (2006) (S02E06)

Jednouše řečeno, velice těžké to v životě měla Helena Štáchová a to skutečně není jen fráze, ale fakt. ()

13. komnata Romana Skamene (2006) (S02E07)

Tento herec a komik se několikrát v životě připravil o vše. Za řadou jeho problémů byl alkohol. To jsou dvě hlavní sdělení jeho 13. komnaty. ()

13. komnata Václava Neckáře (2006) (S02E08)

Osobnost Václava Neckáře mne nechává poměrně v klidu. Nejsem jeho fanoušek, ani si ho jaký mladý nepamatuji, proto hodnotím střízlivě. ()

13. komnata Petra Jandy (2006) (S02E09)

Legenda českého rocku Petr Janda už snad dvacetkrát na sebe vše řekl. V této komnatě je to ale asi poprvé, kdy to máme vše najednou. ()

13. komnata Remigia Machury (2006) (S02E10)

Že nemohou žít koulaři zajímavé životy...? To jste na velikém omylu, stejně jako jsem byl na velikém omylu já. ()

13. komnata Dušana Kleina (2006) (S02E11)

Rozvážný muž s dýmkou, to sedí na Dušana Kleina velmi dobře. Režisér tělem i duší, ze kterého duše režiséra přímo čiší, je příjemné i poslouchat. Vcelku nenápadný chlapík ví co chce a umí to krásně převést na filmové plátno. ()

13. komnata Jany Kopecké (2006) (S02E12)

Opět další z příběhů manželky skvělého herce. A v případě Miloše Kopeckého šlo o hereckou megastar, která bude mít vždy česné místo mezi těmi nejlepšími z nejlepších. ()

13. komnata Lenky Kořínkové (2006) (S02E13)

Lenka Kořínková nebyla jen holka z porcelánu. Dost známé jsou především její dietické rady, které mnoho žen vyzkoušelo. S jakým výsledkem nakonec, to je otázka. ()

13. komnata Jožo Ráže (2006) (S02E14)

Jožo Ráž je nesympatický arogantní člověk, který si myslí, že sežral šalamounovo .... na všechno, ale opak je pravdou. Jeho příběh je o ničem, alespoň v jeho podání. ()