13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všechny plakáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 264 h 5 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvůrci:

Martin Komárek

Režie:

Scénář:

Série(20) / Epizody(606)

Recenze uživatele babuca k tomuto seriálu (14)

13. komnata Daniela Landy (2006) (S01E02)

Toto hodnotenie patrí stále zakomplexovanému a nevyrovnanému Landovi, od ktorého človek ešte môže očakávať stále nejaké 180 stupňové otočky vo vývoji osobnosti. Pre mňa je Landa človek - DILINO ()

13. komnata Remigia Machury (2006) (S02E10)

Skromný chapík ,ktorého som mal možnosť pred rokmi aj osobne spoznať.......príliš čestný, doplatil na to ()

13. komnata Tomáše Hanáka (2006) (S02E16) odpad!

13. komnatu mám rád ale toto bol ODPAD. A Hanák totálne sklamal....:( ()

13. komnata Mileny Dvorské (2008) (S03E23)

Je to smutný príbeh. Pozrel som si pre zaujímavosť aj www stránku jej zeťáka /www.imanuel.eu / a musím povedať, že je to fakt ,, pošahanej maník ,, !!! ()

13. komnata Pavla Nového (2008) (S04E02)

Nový je sympatický človek, veľký bojovník a jeho príbeh stojí zato si pozriet. Netreba nič dodávať... ()

13. komnata Pavla Landovského (2008) (S04E05)

13. komnatu mám veľmi rád pre jej autentickosť výpovede životných príbehov, žiaľ táto časť sa mi vôbec nepáčila.....možno je to preto lebo Landovský / ako človek nie ako herec / je namyslený, arogantný a neznesiteľný. Sklamal ma tu aj Dušek ()

13. komnata Věry Bílé (2009) (S05E09)

...proste cigáni...nepolepšiteľní...živelní...a ešte si myslia že je to tak správne... ()