13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všechny plakáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 264 h 57 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvůrci:

Martin Komárek

Režie:

Scénář:

Série(20) / Epizody(608)

Recenze uživatele duklak2 k tomuto seriálu (29)

13. komnata Marcela Vašinky (2010) (S05E17)

Bylo to pro mě docela překvapení, když jsem se dozvěděl, že je pan Vašinka homosexuál. Nicméně je to jeho věc. A myslím si, že se tato komnata točit neměla. Připadá mi zbytečná. ()

13. komnata Josefa Klímy (2010) (S05E22)

Pana Klímu jsem vždy obdivoval a tak mě nemohla minout jeho komnata. Líbily se mi jeho reportáže, které byly zpracovány tak, že na nich bylo vidět, jak si Klíma práci užíval. Nesmím zapomenout dodat, že v této komnatě vidíme i střípky z jeho osobního života. Např. ukazuje nám kliky a hraje na klavír. ()

13. komnata Romana Šebrleho (2010) (S05E34)

Roman je sympaťák. Mám ho rád, i když jsem atletiku nikdy nesledoval. Ve sportu předvedl úžasné výkony a myslím si, že hodně zviditelnil Českou republiku. Za to mu patří velké poděkování. Takový sportovec se narodí jednou za mnoho let. Nedávno jsem ho potkal v Intersparu, ale byl nějaký zamlklý:-) Důkaz zde:-) ()

13. komnata Olgy Matuškové (2011) (S06E39)

Ani po dvou letech se Olga nedokázala vyrovnat se smrtí. Vím, mnohým to přijde divné, že píšu "ani po dvou.....", celkem se dá i pochopit, že se smrtí milovaného člověka se vyrovnat nikdy nedá, ale já z Olgy cítil trochu smutek, kterým se snažila překrýt radost. Moc dobře si určitě uvědomuje, jak ji Waldemar finančně zajistil. ()

13. komnata Jakuba Vágnera (2011) (S07E01)

Bůh mezi rybáři, který neví co je to strach. Obdivuji ho. Svou vůlí se vypracoval mezi úspěšné. Stálo ho to strašně moc sil a překonává překážky neustále na různých expedicích, kde nevíte, jestli přežijete. Jakub Vágner si zaslouží veliké uznání. ()

13. komnata Hany Čížkové (2012) (S07E15)

Hanka ukázala ohromnou sílu, když překonala smutek po smrti manžela a dokázala adoptovat malou dívku. No jo, ale zase na druhou stranu, smrt je součástí života, tak proč kua při smrti brečíme a při narození se smějeme?:) ()

13. komnata Jaroslava Holíka (2013) (S08E36)

Dříč na ledě i v životě. Jeho metody výchovy dětí jsou známé snad po celé ČR. Není od věci míti takového otce. Šel si za svým snem a vedl k tomu i svoje ratolesti a mnozí jim mohou jejich život dnes závidět. ()