13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všechny plakáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 264 h 5 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvůrci:

Martin Komárek

Režie:

Scénář:

Série(20) / Epizody(606)

Recenze uživatele triatlet k tomuto seriálu (49)

13. komnata Magdy Malé (2013) (S08E19)

Magdu Malou respektuju jako zpěvačku (už od jejích začátků) a přeju jí úspěch. Šárka Kubelková citově vydírá diváky ČT skoro jako v pořadech nov@ckého formátu. Stačí si přečíst oficiální text distributora. ()

13. komnata Michaela Hofbauera (2013) (S08E20)

Velkého herce i velký film dělají i malé role - příkladem je Gorčík v podání Michaela Hofbauera ve filmu Želary. 13. komnata Michaela Hofbauera je důstojným počinem ČT, jak připomenout herce, který byl známý především z dětských rolí. Ale hlavně představuje Michaela Hofbauera jako člověka, který měl rád život a který se nechal okouzlit herectvím. Historka s pomalovanými vajíčky odlehčí smutné ladění pořadu... ()

13. komnata Josefa Melena (2013) (S08E23)

Pořad mi přišel víc jako pokus o propagaci současné tvorby než odkrývání komnaty. ()

13. komnata Ivana Klímy (2013) (S08E35)

Ivan Klíma vypráví zajímavě, přirozeně, ale tvůrci zpracovali téma neinvenčně. Vadilo mi jejich rozpačité zapojení do vaření. Moje nejoblíbénější Klímova povídka: Koulařka. ()

13. komnata Ondřeje Moravce (2014) (S09E33)

I když půlhodinová 13. komnata neodkrývá nic, o čem by se v únoru x-krát nemluvilo, nepsalo, tak jakákoliv upoutávka na SPORT r. 2014 a SPORTOVCE r. 2014 (?) se cení. ()

13. komnata Michala Viewegha (2016) (S12E02) odpad!

Domácí video zachycující životní mezníky MW: "Hele Rudo, já něco natáčím s Českou televizí. Ještě si zavoláme." Trapná reklama na autora za zenitem. ()