13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všechny plakáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 264 h 5 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvůrci:

Martin Komárek

Režie:

Scénář:

Série(20) / Epizody(606)

Recenze uživatele Paity k tomuto seriálu (234)

13. komnata Jana Vančury (2009) (S05E14)

Jeden z "Rangerů" o svém životě a počítání kapely Rangers. Vcelku nudně pojaté, kdy sám hlavní protagonista ani pořádně neví, co by měl říci. ()

13. komnata Františka Lízny (2009) (S05E15)

Na "zázraky" jsem vyloženě alergický a zvlášť ty spjaté s náboženstvím. Respektive jsem připraven se proti nim "bránit". ()

13. komnata Andyho Hryce (2009) (S05E16)

Andrej Hryc je na první pohled obhroublý týpek, který takovou vizitku získal ve "veksláckých" filmech. Při bližším setkání je však jasné, že jde o bodrého člověka, který se jen skrývá pod drsnou slupkou, o kterou snad ani nestál, když mu ji sudičky vytáhly z regálu. ()

13. komnata Marcela Vašinky (2010) (S05E17)

Stejně pro mně také překvapení. Nevím, asi je to tím, že Marcel Vašinka hrál celou svou kariéru takové frajírky, kteří o ženské zakopávají na každém rohu. ()

13. komnata Vladimíra Mlynáře (2010) (S05E18)

Je zajímavé slyšet politika také v trochu jiné pozici než jen před kamerou zpravodajského televizního štábu. Navíc v případě Mlynáře je vše okořeněno zkušeností z vláčení po soudech, které od začátku bylo prapodivné. ()

13. komnata Kateřiny Kornové (2010) (S05E19)

Kateřina Kornová bude patři mezi lidi, se kterými je velmi těžké žít. V každém případě zdravotní stav jejího kluka jí pčřeházel život a o tom to asi je. ()

13. komnata Pavly Břínkové (2010) (S05E20)

Zpěvačka, která je pro mne nezajímavá, nebo spíše není pro mne ničím zajímavá. Tudíž hodnotit si to příliš nedovolím. ()

13. komnata Jana Kašpara (2010) (S05E21)

Příběh Jana Kašpara, který se stavěl proti režimu, ve kterém žil, ale který se snažil přežít. ()

13. komnata Josefa Klímy (2010) (S05E22)

Pepa Klíma spolu s Radkem Johnem vytvořilo neuvěřitelně nabitou novinářskou dvojiici, která odhalila mnohé ataké mnohým šlapala na paty. Rozhodně jeden z našich nejlepších novinářů všech dob. ()

13. komnata Michala Maška (2010) (S05E23)

Veliký talent Michal Hašek ukazuje, co stojí za kulisami jménem úspěch skutečného muzikanta. ()

13. komnata Antonína Kratochvíla (2010) (S05E24)

Zajímavý pohled na zajímavého člověka. Celkově se ale z jeho 13. komnaty dalo udělat mnohem, mnohem více. Filmaři se bohužel spokojili s málem a dělat se s tím nic nedá. ()

13. komnata Jeronýma Klimeše (2010) (S05E25)

Psycholog může být někdy i zábavný a to tedy Jeroným Klimeš je, ovšem musí mít svůj den. Jindy bych asi u něj měl pocit, že na mě chce vyzkoušet nějaké psychofígle. ()

13. komnata Steva Lichtaga (2010) (S05E26)

Loveček se prezentuje jako takový zachránce všeho živého na planetě Zemi. Možná potřebujeme více takových "bláznů". ()

13. komnata Oldřicha Navrátila (2010) (S05E27)

Všichni budeme určitě znát Oldřicha Navrátila co by Emila Nádeníčka z Básníků a ta role mu asi zůstane nadosmrti. ()

13. komnata Hany Talpové (2010) (S05E28)

Více zpěvačka, než Herečka, ostatně v jednom z mála rozhovorů, to sama přiznává a to vcelku překvapivě otevřeně. ()

13. komnata Ladislava Chudíka (2010) (S05E29)

Ladislava Chudíka známe hlavně ze seriálu Nemocnice....... Ale on toho má za sebou mnohem mnohem více a je škoda nezjistit, co to je. ()

13. komnata Marty Jandové (2010) (S05E30)

Němkofilka Marta Jandová, která si v Česku udělal jméno jen tím, že byla v porotě jedné přihlouplé reality show. To je její vizitka, jak smutné. Ale stačilo to, aby byla brána jako neoddělitelná součást českého šoubyznysu. ()

13. komnata Anny Šiškové (2010) (S05E31)

Příliš nehodluji herečkám, které jsou věčně utrápené, tváří se jako boží umučení a to permanentně. To je také případ Anny Šiškové, která není schopná ničeho jiného. ()

13. komnata Zuzany Mináčové (2010) (S05E32)

Kdo má rád fotografie a zejména ty umělecké, tak zná i slovenskou fotografku Zuzanu Mináčovou. A třeba ani netušil, co všechno ji v životě potrápilo. ()

13. komnata Roberta Chudého (2010) (S05E33)

Více než jiné 13. komnaty je tato obzvláště smutná s omamným nádechem ironie života. Voják, který přestane být vojákem v důsledku válečného zranění, to je jeho příběh. ()