13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všechny plakáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 264 h 5 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvůrci:

Martin Komárek

Režie:

Scénář:

Série(20) / Epizody(606)

Recenze uživatele ivishka k tomuto seriálu (3)

13. komnata Květy Fialové (2006) (S01E24)

Éterická žena,která si psala s Hitlerem a jeho podpis někde ztratila - škoda pro ni byla by už dávno za vodou. Jako herečku ji ani neuznávám a ani nezavrhuji dle mého je to perfektně trhlá ženská,která občas ví o čem mluví. Škoda jen,že v českém showbussinesu nejsou podobné osobnosti mnohem častěji. ()

13. komnata Petry Černocké (2009) (S05E13)

To je tak vždycky, když někdo natočí něco kultovního tak se nikdy pořádně nevyzuje z té své osudové postavy ...Nyní je to Saxana v Dívce na koštěti aneb Petra Černocká. Jenže mě ani v jiném filmu nezaujala a nezajímala a pokračování Saxany jsem brala jako ohyzdnou nechutnou nevoli českého národa, že musí bezpodmínečně natočit další pokračování něčeho neopakovatelného. Herečka Petra v podstatě neexistuje a místo ní je tu průměrná pěvecká hvězda Petra Černocká.Proto shledávám i její 13.komnatu nezajímavou-ani ona mě nezajímá. ()

13. komnata Heleny Vondráčkové (2012) (S08E07)

Kampak se poděly ty pořádné celebrity o kterých se daly točit dokumentární "krátkometrážáky", které nezpůsobovaly ujmu na zdraví nebo třeba tik oka. Helenu Vondráčkovou(pro mě zkráceně Vondrchu)nemám ráda odjakživa a je moje věc z jakého důvodu, ale i ta největší lůza jakéhokoliv kalibru má snad lepší dokument než je tohle... Díl od dílu se snižuje kvalita tohoto - ČEHOSI. ()