Přátelé

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer, James Michael Tyler, Elliott Gould, Christina Pickles (více)

Série(10) / Epizody(236)

Ponořte se do srdcí a myslí šestice přátel žijících v New Yorku, zkoumajících úzkosti a absurdity skutečné dospělosti. Tento sofistikovaný kultovní seriál nabízí veselý pohled na randění a práci ve velkoměstě. Jak si Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler a Ross dobře uvědomují, hledání štěstí často zdánlivě přináší mnohem více otázek než odpovědí. Zatímco se snaží dosáhnout vlastního naplnění, starají se jeden o druhého v této vzrušující době, kdy je možné úplně všechno – dokud máte přátele. (HBO Europe)

punka27

Keby to bol seriál, ktorý by začali vysielať teraz v televízii asi by som sa o neho veľmi nezaujímala.. ale keď ho začali vysielať v tv, tak som mala nejakých 15 možno aj menej, a bolo to vtipné, niečo nové, bola to amerika a new york a úžastní priatelia. ()

vilusinska

Dlouho jsem přemýšlela jaký komentář by nejlépe vystihl tenhle seriál, nechci sem psát jak mooc se mi líbily všechny série, to se stačí podívat na moje hodnocení. Musím uznat že na tu dobu ve které byl u nás vysílán ,to byl nejlepší koukatelný seriál. Postupem času mě trošku omrzela Pheobe asi hlavně tím jaké měla divné názory (scénář :-D). V té době k nám začaly také přicházet první telenovely a věřte mi, že bych ani jeden díl Přátel nevyměnila za celou telenovelu, a i po tolika letech má tenhle seriál krásné hodnocení a doufám že se na té špici udrží ještě hodně dlouho. Sice je někdy malinko ubíjející sledovat 6 přátel, kteří nejvíce svého života tráví v 1-2 bytech, respektive místnostech a jednom gauči kavárny ale na to pak okamžitě zapomenete když uslyšíte jejich nějakou vtipnou hlášku na život.A kolikrát jsem seriál viděla :-D? Všechny séride mám stažené v pc a pouštím si je každý večer před spaním, tak si to spočítejte :-D ()

Nicole32

Seriál, ktorý nikdy nesklame. Je jedno koľkýkrát ho pozeráte vždy vás rozosmeje a vždy si nájdete niečo nové na čom sa zasmejete. Jeden z najlepších sitcomov aké boli kedy natočené. Priatelia sú skrátka priatelia a nikto na tom nikdy nič nezmení! ()

Lister21

Každý díl je humorný, každý díl nějaká nová hláška.I přes tolik dílů stále má svou počáteční energii.Skvěly seriál. :) ()

Luke189

Je to legendární seriál, který si oblíbí defakto každý. Dnes už kultovní seriál, který se vepsal do srdcí milionům z nás. Láska, sex a přátelství. Přesně tyto dilema řeší šestice neobyčejných přátel, kteří řeší obyčejné problémy. Jsou tak rozdílní a zároveň k sobě patří jako puzzle. Kdyby chyběl alespoň jeden z nich, už by to nebyli Přátelé, jak je známe. Láska, sex, přátelství, štěstí a smůla kolem nás aneb život je třeba brát s nadhledem. Všichni prožíváme radosti i starosti života. Zažíváme velké lásky, románky i milostná zklamání, pracovní úspěchy i kariérní nezdary. Takhle bych nějak charakterizoval legendární seriál. ()

aranek odpad!

Vídám občas nějaký díl s přítelkyní, zatím všechny viděné dvacetiminutovky byly nudné, předpověditelné, bez děje a bez humoru, postavy jsou neskutečně povrchní a nezakotvené. Ubavit se k smrti. Horší odrůda z líhně How I met your mother nebo Gillmore Girls. ()

henrykz

10 řad = málo řad. Tohle je seriál, který vyvrací pravidlo, že s přibývajícími řadami upadá kvalita. Poslední epizoda je skvělá. Lepší závěr seriálu snad být nemohl! ()

Zapinka

U tohoto seriálu se vždy zasměju, u některých hlášek čin situacích nechápu jak je zrovna todle mohlo napadnout:) když si chci odpočinout či se rozveselit vždy po nich sáhnu a vždy udělám dobře. Každá postava je velice originální a skvěle do sebe zapadají. Kdyby jedna z nich chyběla nebylo by to už ono. Už na ně koukám asi popáté a vždy, když si řeknu, že se podívám jen na pár dílů - nikdy to u tech pár dílů nezůstane:D prostě moje návyková srdcovka:) ()

dzejnyka

Zábavný, pohodový a inteligentný seriál. Každý by mal mať v živote obdobie, ktoré prežije ako naši šiesti hrdinovia - so skvelými uletenými ľuďmi, s ktorými sa dajú riešiť problémy, zažívať komické situácie a je s nimi možné spoznávať to, čo je v živote najcennejšie. Mne sa to podarilo a budem za to navždy vďačná. ()

vlastimil.ferko

Co k tomu dodat? Koukal jsem na to v televizi jako capart, koukám na tom doma na počítači dodnes a pořád se u toho můžu zbourat smíchy. Bezesporu nejlepší sitcom a HIMYM si může odkráčet k divákům bez vkusu... ()

rytir1

Kam se na tohle hrabe dnešní Himym a jim podobné laciné kopie. Tohle je nejvtipnější seriál ze seriálů vůbec. Jeden z těch, které ani dalšími sériemi neztrácí na kvalitě a humoru, naopak, tady se budete smát v každé sérii zaručeně. Přátele jsem pustil první díl z nudy po příchodu ze školy a už jsem se od nich neodpoutal. Kdo si nezamiluje správnou dvojku Joeyho s Chandlerem a nebude nesnášet praštěnou Phoebe, nemá u televize co pohledávat:-))) Víc není třeba dodávat, jen se zeptám..,,neslyšeli jste bzučení?:DDD ()

Carlos.Meo

Vůbec mi nevadilo, že když jsem seriál viděl poprvé, zdaleka jsem nebyl ve věku postav. Spoustě věcí jsem se tak mohl navíc zasmát až podruhé, potřetí, počtvrté...:-) ()

Dawe.86

Dřív když sem byl mladší a neviděl ani jeden díl sem si řikal jak se na to někdo muže dívat. Ale pak přišla taková ta doba kdy nikde nic nedávali a tak sem si řek že se na to juknu abych věděl co na tom všichni vídí . A v tom bum skončil díl a já doufam že půjde hnedka další :-) a už chápu proč jsou přátelé tak užasným seriálem a jedním vůbec nejlepším jaký kdy spatřili naše obrazovky! Kam se hrabe Al Bunda se svojí Peggy . ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry

29.10.2023

Tvůrkyně Přátel se za sitcom stydí

Tvůrkyně Přátel se za sitcom stydí

03.07.2022

Přátelé bezesporu patří mezi nejoblíbenější seriály, co kdy vznikly, to ale neznamená, že jsou imunní vůči kritice. Sitcom z 90. let si lidé dobírají z mnoha důvodů, snad nejčastěji ovšem kvůli téměř… (více)

Netflix přichází o předplatitele

Netflix přichází o předplatitele