Pobřežní hlídka

• Česko Baywatch: Pobřežní hlídka (více)
TV spot
USA, (1989–2001), 182 h 20 min (Minutáž: 45–95 min)

Scénář:

Douglas Schwartz, Gregory J. Bonann, Michael Berk, Chad Hayes (více)

David Hasselhoff, Jeremy Jackson, Michael Newman, Pamela Anderson, Gregory Alan Williams, Alexandra Paul, Michael Bergin, David Chokachi, Yasmine Bleeth (více)

Série(11) / Epizody(241)

Krásní, mladí, opálení a ještě jednou krásní - takoví jsou plavčíci a plavčice v prosluněné Kalifornii. Tento dnes již bez mála kultovní seriál sleduje jejich starosti a radosti, práva a povinnosti, jak přicházejí a zase odcházejí a jak se vyrovnávají s náročnou prací záchranáře, kdy musejí bojovat nejen s neplavci, různými mořskými potvory, nebo nepřízní počasí, ale někdy i musí vzít zákon do svých rukou.

S téměř 1,1 miliardou diváků je podle Guneissovy knihy rekordů Pobřežní hlídka nejsledovanější seriál na světě, a k tomu ještě všech dob. (havLord)

sulimo odpad!

Seriálová lobotomie největšího kalibru.....ale hlavně, ať je nechaj běhat....v tom spočívá genialita seriálu... ()

PROCESOR

Ale no tak Vy puritáni! Jste si ho u toho honili a teď jste erudovaní kriticííí. Demokracie je vážně skvělá, jen se z ní nesmíte posrat. Frajeřina je přiznat, v patnácti na lyžáku, že masturbujete, než ze sebe dělat slušnáka a to je dobrá metafora i sem. Všichni co strhaj film jen aby šli s davem, všichni co se bojí přiznat, že něčemu nerozumí, vy co si hrajete na samozvaný kritiky aniž by jste měli nakoukáno či přečteno a tak posíláte film zbytečně do sraček velmi dobře víte, že procentuální hodnocení filmů je k smíchu aspoň na této stránce, protože tady už nejde o film, ale o zisk. A přitom je to jednoduchý, bud jsem se u filmu bavil nebo ne a ostatní věci, jako jak budu vypadat a další věci mě nezajímají. Všichni co nejdříve myslí na svou pověst, profil, bodíky a pak na film tak běžte do prdele. Howk. ()

Šimpy

Sice jsem chtěl dát odpad, ale ty tři hvězdičky jsou hlavně za první dvě tři serie. To ještě šlo hlavně o příběh a nejenom o nahý lidi v plavkách. Co nadělám, Pamelu jsem nikdy moc nemusel.:-) ()

angel74

Tahle přehlídka umělohmotných modelů a modelek asi neminula nikoho, kdo se tenkrát prokousával americkými seriály. Nekonečné množství epizod hodně vypovídá o povrchnosti nejen samotných tvůrců, ale hlavně také konzumentů jejich veledíla. (15%) ()

sir-dave

Stará dobrá klasika. Mitch a jeho krasavice :) Bylo to především o plavčicích, účel to splnilo a já se náramně bavil. Nicole Eggert jako Summer byla okouzlující, stejně jako Yasmine Bleeth, Gena Lee Nolin, Erika Eleniak, Brooke Burns, Pamela Anderson a mnoho dalších. Bylo to ale i o příbězích, které mně bavili. Docela rád bych si to zopakoval, kdyby to uvedla nějaká televize. btw. Stefanie jsem nesnášel :D ()

reky

Někdy na základce jsem to pravidelně sledoval, nedávno jsem viděl jeden díl z těch prvních (lepších) řad a spíš jsem se smál, jaká je to blbina. Hasselhoffův utrápený ustaraný výraz wtf? ()

CinemaRanger

Stejně jako Star Wars VI, tak jsem měl zakázáno i tohle. Důvod je prostý. Holky tu jsou jen v bikinách. Takže jsem se díval občas potajmu. ()

Decker

Jednoznacne prehlida nejlepsich Playmates z dob nejvetsi slavy Davida Hasselhoffa. Nekdo to miluje, nekdo to zatracuje, ja hlavne kvuli te esteticke strance davam za tri ;-) ()

maxxxim odpad!

Plavé šelmy pobehujúce sem a tam, občas aj plávajú, behajú, či rozprávajú. Prototypy ľudskej rasy zosobnené modelkami od výmyslu sveta na vrchole so samotným Davidom, ktorý je riadne z formy už v prvých dieloch tejto latariny. Neomalené pohyby s neomalenými dialógmi sú smrteľnou kombináciou vraždiacou nevinný úsudok každého diváka pri prvom pohľade. Náborové stredisko malo asi veľa roboty, keď vyberalo vhodné adeptky na oranžové gumené plavky zrastajúce sa s telom nositeľa, keďže sa na castingu stretli všetky miss od Venezuely po Nové Mexiko za posledných 10 rokov. V každom ďalšom zábere sa myhajú ďalšie šelmy, bez jedinej chyby. Nikdy nemáte šancu zhliadnuť ozajstného Američana/ku. Nemožno sa asi čudovať, keďže seriál poslúžil pravdepodobne na zmiatnutie nepriateľa za železnou oponou, ak zoberiem v úvahu roky natáčania. Hlavne slovo dráma tu sedí náramne je to ozajstná dráma, ktorá vo vás určite zanechá stopy. U mňa je to stopa nepochopenia o veľkosti slona. ()

Skuby47

Kdysi jsem sledovala tento seriál s velkým nadšením. Obzvláště v létě, když z finančních či pracovních důvodů nemáte možnost odjet na dovolenou někam k vodě, tak můžete alespoň hodinku virtuálně pobýt s tímto seriálem ve slunné Kalifornii na kouzelných plážích u blankytně modrého moře. Sympatičtí a zdatní záchranáři, s nimi pohledné a přitažlivé plavčice, jednoduché příběhy, které nesmíte brát příliš vážně a hlavně to lákavé přímořské prostředí, kde bych se chtěla alespoň jednou v životě ocitnout. Určitě se v době vysílání seriálu mnohonásobně zvýšil počet turistů v této oblasti. Prvotní kouzlo už je sice pryč, ale ráda zavzpomínám a prolistuji knížku vydanou pro fanoušky. ()

andriy

Dnes bych téhle debilitě dal asi už odpad, ale vzhledem k tomu, že jsem to občas sledoval během nedělních podvečerů a byl jsem jako raný puberťák u vytržení z přemíry vyvinutých slečen narvaných v těsných červených plavkách, musím dát aspoň dvě hvězdy. Navíc asi už nikdy nezapomenu na památnou větu Buchananova slušňáckého syna, když na pláži potkal partu kalících teenagerů a prohlásil: "Pivo?!?! Kde jste ho vzali?!" ()

Mrkvič

Je to sice mega blbost, ale zábava je to i tak. Pěkný holky se hezky očumují, občas je tam i něco zajímavého, takže třeba u jídla, nebo s kámošema, se to fakt dá přetrpět. ()

LadyPupu

Oblíbený seriál mých spolužáků na základce. Proč asi? :-)) Jalový děj, stupidní dialogy, dementní scénář, ale ty holky v plavkách... :-)) ()

Seriálové rebooty na cestě

Seriálové rebooty na cestě

16.04.2023

Pobřežní hlídka se vrátí i s Mitchem a C.J.

Pobřežní hlídka se vrátí i s Mitchem a C.J.

25.04.2016

V devadesátých letech se vyrůstalo na spoustě seriálů, mezi ty nejzákladnější ale patřila Pobřežní hlídka. Plavčíci a plavčice, kteří běhali zásadně ve zpomalených záběrech, si už v květnu 2017 dají… (více)

Pobřežní hlídka ulovila Hasselhoffa

Pobřežní hlídka ulovila Hasselhoffa

04.03.2016

Nová inkarnace Pobřežní hlídky nejdřív zněla jako špatný nápad. Pak do ní ale naskákali Zac Efron a The Rock a ukázalo se, že by mělo jít o eRkovou komedii ve stylu 21 Jump Street. To už zní daleko… (více)

The Rock v Pobřežní hlídce?

The Rock v Pobřežní hlídce?

03.10.2014

Celovečerní verze Pobřežní hlídky už se chystá docela dlouho. Původně se uvažovalo o tom, že se na velkém plátně objeví Pamela Anderson a David Hasselhoff, tyhle plány ale nakonec vzaly za své. A s… (více)