13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všechny plakáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 264 h 5 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvůrci:

Martin Komárek

Režie:

Scénář:

Série(20) / Epizody(606)

Recenze uživatele Marze k tomuto seriálu (53)

13. komnata Václava Noida Bárty (2019) (S15E14)

Na muzikaly nechodim a Barta nepatri mezi me sympataky,ale dil se mi libil a sikana je vazna a nebezpecna vec.Ucil jsem se o jejich pricinach,druzich,jejich motivaci a stupnich a tady temer vsichni akteri neco svou nevedomosti zanedbali.Bartu obdivuju ze se ji umel postavit vycvikem v bojovych umenich a stal se z neho zrucny hudebnik.Zrucne natoceny dokument. ()

13. komnata Zdeňka Podhůrského (2019) (S15E20)

To je hrůza takové zdravotní komplikace v dětství a mládí. Dřív bylo na každém hřbitově velké dětské oddělení, je vidět jak lékařská věda za sto let pokročila. ()

13. komnata Magdaleny Reifové (2019) (S15E21)

Tedy to mi vyrazilo dech. Kombinace hyperaktivity, workaholismu a fyzických a duševních problémů. Ale herci jsou blázniví všeobecně. ()

13. komnata Bena Cristovao (2019) (S16E02)

Cristovao talentovaná sympatická osoba. Český Hip-hop má velmi stupidní a agresivní texty. Jsem trochu v šoku kolik tzv. kukel, tedy nejmladší generace teenagerů to poslouchá. Přitom tahle hudba je o čtení poezie. Rasismus je hrozná věc. Ukazuje se, že hlavním problémem pro adaptaci cizinců v jiné zemi jsou viditelně odlišná barva kůže a jiné náboženství. Proto je dobře, že naše vymírající české ženy s malou porodností doplňují lidé z východu a ne z Afriky. Nedávno jsem byl týden na severním okraji severofrancouzského města Lille. Původních bílých obyvatel tam bydlelo 5%, zbytek byli černoši nebo muslimové.U vstupu na diskotéku dva černoši ukazovali prstem na dav kdo může dovnitř a kdo ne. Takže diskriminaci jsem zažil také. ()

13. komnata Karlose Vémoly (2019) (S16E09)

Výrazná úspěšná osobnost. Zpracováno je to hezky, škoda že je málo času probrat některá témata hlouběji a vyslechnout si Karlosovi historky, kterých třeba jen v práci "dveřníka" na diskotékách musel mít v životě hodně. ()

13. komnata Jána Jackuliaka (2021) (S17E04)

Herce neznám, neštěstí onemocnění jeho nejbližších asi nezapadá do průměru. ()

13. komnata Bořka Slezáčka (2021) (S17E05)

Čtyři fáze alkoholismu byly probrány dost stručně, ale je to příběh s dobrým koncem. ()

13. komnata Miroslava Šimůnka (2021) (S17E09)

Tohle mě úplně děsilo. Dachau život. Je známo že i mírné nevyspání snižuje radost ze života, ale tohle... ()

13. komnata Ronyho Martona (2021) (S17E12)

Klub OO7 na Strahově znám moc dobře. Hit Hastrmanr tatrmané nevím jestli bude znát nová teen generace, kteří jsou z USA přes Youtube infikováni agresivní frustrovanou rapovou "poezií". Rony je velmi bezprostredni a usmevavy.V dokumentu mi chybela podstatna pasaz zivota Martona, kdy delal nekde ucetniho. A take cas,kdy sel jako hvezda nahoru. ()

13. komnata Patrika Eliáše (2021) (S18E01)

Pro mě hokejového fanouška bezvadný díl. Jako fanoušek očkování se proti žloutenkám A, B se nechávám pravidelně očkovat, stejně jako proti dalším lidově "bacilům". Ti jsou naši jediní predátoři. Hned po očkování proti covidu-19 jsem jel na kole hrát tenis a večer hrál dva fotbalové zápasy. ()

13. komnata Anny Slováčkové (2021) (S18E04)

Tema tlak na dite ambicioznimi rodici. Opacny extrem je,kdyz se rodice o dite nezajimaji. ()

13. komnata Lucie Šafářové (2021) (S18E05)

Pro  mě jako dlouholetého fanouška Lucky, Kladna a Plekiho bezvadný dokument. Lucka má moc krásné oči. Tématem dokumentu je nás jediný vrcholový predátor bacily. ()

13. komnata Martiny Barta (2021) (S18E06)

Tento fenomen uspokojive vysvetluje kniha psycholozky Susan Blackmooreove Teorie memu.Popisuje jam memy,tedy myslenky poletujici vzduchem,tridene a preskakujici z mozku do mozku mohou zabit geny vlastniho nositele.Dotycny si pak treba navlekne dzihab a vyhodi se bombou do vzduchu.Zpevacka nastesti anorexii zdarne pres recidivu prekonala a ukazuje ostatnim, jak nesmyslne bylo se nemoci nechat zhuntovat v nejlepsich letech zivota. ()

13. komnata Jany Fabiánové (2021) (S18E07)

I zde platí moudrost, že každá žena musí přežít tři psychopaty, kteří ji psychicky zdecimují, než najde toho pravého. Vynikající manželský a rodinný psycholog Jeroným Klimeš říká, že žena si bohužel vhodného partnera nedokáže vybrat. Odpojí rozum a přitahuje je chemie mužů typu A, tzv. krokodýli. Pak přijdou do poradny a jsou překvapené, že je v posteli krokodýl pokousal. Muži typu B by tyto ženy nosili na rukou, ale nejsou jimi přitahovány. A typ C tzv. muž na pódiu již vůbec nejsou hodní pro život. Hudebníci, právníci, lékaři... ()

13. komnata Jiřího Vondráčka (2021) (S18E08)

V zaplave prevzatych pisni z anglofonnich zemich behem komunismu byl Vondracek svetla vyjimka a jeho tvorba nebyla spatna. Nevedel jsem ze hral v nasi slavne prumerne rockove kapele Turbo a byl vyhozen ,coz je smutne. Pobavilo me, jak se snad nenajde jedinny clovek na svete, s nimz by dokazala slusne vychazet Helenka Vondrackova. ()