13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všechny plakáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 264 h 5 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvůrci:

Martin Komárek

Režie:

Scénář:

Série(20) / Epizody(606)

Recenze uživatele Paity k tomuto seriálu (234)

13. komnata Věry Špinarové (2007) (S03E15)

Věra Špinarová zažila skutečné vrcholy a skutečné životní karamboly, které ji stály hodně sil. Vypadá to ale, že s věkem se jí s tím daří vyrovnat stále lépe. ()

13. komnata Karla Štědrého (2007) (S03E16)

Karel Štědrý je nositelem svého příjmení a to doslova. Štědrý byl ke všem lidem, kteří ho viděli na jevišti a kterým tak dělal radost. ()

13. komnata Jana Révaie (2008) (S03E17)

Muž a herec, který rozhodně výrazně boduje u žen, a který také výrazně bojuje u lahví alkoholu. To je holt jeho osud, který si ale sám vybral. ()

13. komnata Jany Andresíkové (2008) (S03E18)

Jana Andresíková měla sice strašné zdravotní komlikace a logicky to ovlivnilo její profesní ale hlavně soukromý život, ale stejně jsem nepochopil, co sama vlastně chtěla v pořadu sdělit. ()

13. komnata Michala Pavlíčka (2008) (S03E19)

Pražský výběr je skutečně legendou, která válčila s komunistickým režimem u nás. Jedna ze dvou nejvýraznějších tváří kapely se proto alespoň částečně podělila o to, co to znamenalo. ()

13. komnata Marie Retkové (2008) (S03E20)

Velmi sympatická a stále plná života, taová je Marie Retková, kterou možná řada lidí nebude znát jménem, ale podle obličeje by ji každá v téhle zemi poznal. ()

13. komnata Vlastimila Venclíka (2008) (S03E21)

Je krásné a smutené zároveň sledovat, jak se člověku změní život a to zejména vnitřně po veliké autonehodě. ()

13. komnata Jiřiny Šiklové (2008) (S03E22)

Velice rozporuplná postava Jiřiny Šiklová využívá 13. komnatu také ke svému ospravedlnění se, což ale nemusí být na škodu, když je řada otázek, na které nikdo neslyšel odpověď. ()

13. komnata Mileny Dvorské (2008) (S03E23)

Skvělá herečka Milena Dvorská v 13. komnatě neskrývá své nitro, ale spíš svůj skutečný zevnějšek, pod kterým je citlivá osoba. ()

13. komnata Áji Vrzáňové (2008) (S03E24)

Aleš Cibulka mi v tom vyloženě neseděl. Ať si dělá svojí češtinu a do tohohle neleze. Jinak Vrzáňová byla určitě osobnost, o tom není pochyb. Na nic si nehrála a těžkou životní situaci, která se protáhla na desítky let zvládnula. ()

13. komnata Pavla Nováka (2008) (S03E25)

Pro mě absolutně 13. komnata o ničem, respektive Pavel Novák o ničem. Nevím proč tohle vůbec natočili. ()

13. komnata Jany Kratochvílové (2008) (S03E26)

Jana Kratochvílová prožila nejlepší léta po třicítce, její sklon k hudbě ji dovedl na roztodivná místa a dodnes z toho její nitro čerpá. ()

13. komnata Igora Bareše (2008) (S03E27)

Příběh dalšího člověka, kterého významným způsobem ovlivnil alkohol, je příběhem o Igoru Barešova, ()

13. komnata Heidi Janků (2008) (S03E28)

Nikdy jsem pořádně nevěděl, zda je Heidi Janků herečka, zpěvačka nebo moderátorka, ale vždy jsem věděl, že je to krásná ženská. A to se potvrzuje paradoxně s jejím přibývajícím věkem, což řada žen asi nerozdýchá. Každopádně, ona ví jak zaujmout. :) ()

13. komnata Tomáše Dvořáka (2008) (S03E29)

Také o svém dětství, ale i cestě na vrchol, která se zdaleka neobešla bez nehod, které poznamenaly jeho život, o tom všem vypráví Tomáš Dvořák. ()

13. komnata Natálie Kocábové (2008) (S03E30)

Zmlsaná, znuděná a nesympatická dcerka Michaela Kocába vypráví, co že jí tak strašného v jejím nudném životě stalo. ()

13. komnata Martina Dejdara (2008) (S03E31)

Ničím nevybočující 13. komnata, která dává zajímavým a osobním způsobem nahlédnout do "dušE" známých lidí. ()

13. komnata Richarda Hese (2008) (S03E32)

Richard Hes, další z "komnatovaných" alkoholiků nevnáší do série svým příběhem žádný nový vítr. Je mi líto. ()

13. komnata Milana Heina (2008) (S03E34)

Milan Hein je muž silnéhé přesvědčení, doba mu ale příliš nepřála, narodil se zkrátka špatně. ()