Sedmé nebe

Drama / Rodinný
USA, (1996–2007), 178 h 3 min (Minutáž: 39–45 min)

Tvůrci:

Brenda Hampton

Stephen Collins, Catherine Hicks, Beverley Mitchell, Happy, Mackenzie Rosman, David Gallagher, Barry Watson, Lorenzo Brino, Nikolas Brino, Jessica Biel (více)

Série(11) / Epizody(243)

Americký rodinný seriál o početnej rodine kňaza, ich starostiach aj radostiach. Camdenovci každým dňom riešia problémy dospievania ich detí, či prežívajú životné krízy a trápenia. Vždy však otvorene, s láskou a humorom. Na začiatku prvej série tvorilo rodinu sedem členov, ale postupne jej členovia pribúdajú a spolu s nimi aj nové zážitky. Seriál sa odohráva vo vymyslenom mestečku Glenoak v Kalifornii. (klokyn)

hippyman odpad!

po deseti minutách jsem se musel chvíli mlátit hlavou o zeď, abych ten idiotskej dialog vymlátil z hlavy... "má dieťa? s kym? je to pravda? to nie je možné... čo sis myslel?! prečo jsi doma? prečo si sa chcel rozprávať...? němal´ som právo dať tu informáciu ďalej..." ... uffffff!!!!!!!!!!! nedá se, vážně ne! ODPAD! ()

InJo

Krok za krokem ochuzený o (záměrný) výtečný humor a skvělé postavy, ale zato "obohacený“ o náboženskou propagandu a s místy až neuvěřitelně sebeparodicky působícími pasážemi (u některých scén mi připadá, jako kdyby je psali ti největší mistři sitcomu, ale režisér byl dřevák a pojal to jako zcela vážné drama!). Samozřejmě většinou se děj točí okolo (veskrze trapných) vztahů každého s každým (a že kluka nebo holku tu mají i ti skoro nejmenší - a kolikrát ne jen jednoho/jednu!!!). Sledovat se to sice dá, ale jen pokud opravdu nemáte nic lepšího na práci... Já jsem na tom svým způsobem už závislý, za což se strašně moc stydím, ale ona je to někdy fakt ohromná prča. ;-) 30 % ()

HoneyBunny

Stejně jako Krok za krokem tenhle seriál mentoruje a vychovává, ale protože vůbec není vtipný a nefunguje tu nostalgie, dávám lepší **. ()

Anderton odpad!

Na tomto seriáli a jeho politickej, náboženskej a malomeštiackej korektnosti sa musia zabávať aj tvorcovia Beverly Hills. Siedme nebo je čisté peklo. Aspoň v názve je pekný paradox. Jessica Biel mala vďaka nemu určite kruté detstvo. Vôbec jej šprtanie týchto dialógov po nociach nezávidím. ()

KrestanFilms

Příjemný seriál o radostech a strastech jedné rodiny. To, že je to rodina kazatele tady ale škoda moc velkou roli nehraje... A berou to až trochu moc hopem. První díl - dcera čekající na první menstruaci. Druhý díl - o synové nezletilé těhotné přítelkyni. Čtvrtý díl - halloween atd... O Bohu skoro ani slovo... Výhodou seriálu ale je absence sexuálních a dalších amorálních prvků. ()

MM11

Poněkud naivní seriál o nenapravitelně eticky jednající rodince chovající se dle přesného odkazu víry. Inu, krom jalového humoru a prakticky nepředstavitelně "korektního" scénáře plného uslzených proroctví Vás čeká už jen nudná konverzačka odkrývající však poměrně přesně myšlenkové pochody Američanů. Intelektuální cvičení se nekoná, ale zastrčení tohoto nekonečného seriálu mezi bezmyšlenkovité agitační zhůvěřilosti je podcenění toho, co chtěli tvůrci sdělit. ()

Ištván87

Ze začátku to bylo celkem nevinné. Postupem času se z toho stala ale tak hnusná agitka, že i film Dny zrady vedle toho působí jako stoprocentně objektivní náhled na naše dějiny. ()

Handle

Jasně, ''typická americká slátanina'', ale mě to něčím upoutalo a když to dávali v TV, tak jsem na to koukal.. ()

brutale odpad!

Hnusne vlezlý cirkevný shake, zo snahou vychovávať... Keď si spomeniem na tie vyretušované ksichty a colgate (white perfect smile) úsmevy, predstavujúc rodinnú idylku s džízusom v dome zdvíha mi to žalúdok... ()

moviesfan

Rodinný seriály mám v oblibě, takže jsem si oblíbil i tenhle. Sice řeší typický rodinný problémy, ale to hodně seriálů. Hodnocení: 60% ()

corpsy

Takéto až príliš morálne a nasladkasté paškvily mi nikdy moc nechutili. Ale divácky vkus je niekedy naozaj pestrý. ()

Marek1991

Evanjelik nie som a preto by som mal v určitých momentoch výhrady, ale nábožensky je to príjemné, nemyslím, že nejaká tvrdá agitka. Malo to milé príbehy, ale aj nudné a trápne. Najmä však zbytočne naťahované na toľko dielov, ťažko s a potom na to pozeralo, je to doslova rodinný film snažiaci sa rozprúdiť diskusiu. Veľa vecí však rieši pripomenutím vzájomnej lásky. ()

Kazatelova dcera a prostitut

Kazatelova dcera a prostitut