Charlieho andílci

(TV seriál)
Dobrodružný / Krimi / Drama
USA, (1976–1981), 93 h 51 min (Minutáž: 47–104 min)

Jaclyn Smith, David Doyle, Kate Jackson, Farrah Fawcett, Cheryl Ladd, Shelley Hack, Tanya Roberts, John Forsythe, David Hedison, Sid Haig, (více)

Série(5) / Epizody(109)

Dnes již klasický seriál ze 70. let 20. století je příběhem bývalých policistek Jill, Sabriny a Kelly, jež zastávaly poněkud podřadné funkce jako telefonní operátorky a pracovnice podatelny. Tajemný milionář Charles Townsend je z této neprspektivní kariéry "vyreklamoval", spolu se svým přítelem Johnem Bosleym otevřel vlastní vyšetřovací agenturu a najal si tyto tři nádherné dámy - agentky, aby je vysílal na smrtelně nebezpečné mise k řešení těch nejzapeklitějších případů. (Paity)

Melies

4 / 10 Navonok krehké slečny s dokonalými postavami, no v prípade núdze schopné podávať nadľudské výkony (nemyslím v posteli, úchyláci!) a dokonca aj zapojiť šedú kôru mozgovú - klasická kombinácia, z ktorej mi normálne nabehnú vyrážky, teraz mi však až tak nevadila. Celé je to totiž tak nadnesené, že sa to jednoducho nedá brať vážne - a tým pádom sa na to nemôžete ani vážne hnevať. Jednoducho, typický limonádový seriál zo sedemdesiatych rokov. ()

danecek24

Zlatý Glóbus - nominace (7) - 34. ročník (za rok) 1976 - Nejlepší seriál (drama), Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Farrah Fawcett, Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Kate Jackson, 35. ročník 1977 - Nejlepší seriál (drama), Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Kate Jackson, 36. ročník 1978 - Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Kate Jackson, 37. ročník 1979 - Nejlepší herec ve vedlejší roli - David Doyle ()

Mr.Apache

Kultovní seriál mého dětství. Bylo mi deset a miloval jsem to. Každý čtvrtek večer jsem spěchal k TV a přepínal na "poláka". Už úvodní titulky, pod kterými běžel sestřih dramatických scén, mě přiváděly do tranzu. Ty tři holky mě dostávaly, byl jsem jejich fanda #1. Jakmile to ale zabalila Farrah Fawcett, klesl můj zájem na nulu. Už to prostě nebylo ono. Zajímalo by mě, jak by Andílci obstáli v mých očích dnes, po téměř třiceti letech. Bohužel, je to jeden z těch mála slavných seriálů, které dosud žádná z našich televizí nezakoupila. ()

Carol Pifková

Aj keď je to starý seriál ako mladšia som ho veľmi rada pozerávala. Ťažko porovnávať, kedže vtedy bola iná doba a tie efekty nestáli v tomto seriály za nič. Prišlo mi to smiešne tie ich bitky, a zbrane a bla bla to priznávam ale aj tak som mala vždy nastavené upozornenie keď to išlo v telke. Slabšie 3* ()

Gemini

Ve své době musely být andělské kočičky nehorázně populární...každý je znal - feministky buď šílely z toho jak se mužům lascivně nabízejí nebo je obdivovaly jako hrdinky, které to těm mužům zase natřou. A chlapi...no, není těžké přitlouct je k obrazovce, když se tam producírují takové...takové:) Vzpomeňte na Baywatch:P Je až neuvěřitelné jak populární se tenhle seriál během svojí poměrně krátké existence stal, a ještě neuvěřitelnější je, že je tak populární i dnes. A to kromě ženských půvabů (dnes už čirá nostalgie, i když Cheryl Laddová stále má co nabídnout;)) oplýval jenom dobře zapamatovatelnou znělkou, o kvalitách scénáře je lepší nemluvit. ()

• Telefónne číslo do kancelárie Anjelov je: 555-0267. (m.a.t.o.)
  • Pri písaní scenárov sa počas trvania seriálu vystriedalo mnoho scenáristov, pretože hlavné hviezdy vždy požadovali lepšie a lepšie scenáre. (m.a.t.o.)