Reklama

Reklama

Charlieho andílci

(seriál)
USA, (1976–1981), 93 h 51 min (Minutáž: 47–104 min)

Hrají:

Jaclyn Smith, David Doyle, Kate Jackson, Farrah Fawcett, Cheryl Ladd, Shelley Hack, Tanya Roberts, John Forsythe, David Hedison, Sid Haig, Charles Cyphers (více)
(další profese)

Série(5) / Epizody(109)

Obsahy(1)

Dnes již klasický seriál ze 70. let 20. století je příběhem bývalých policistek Jill, Sabriny a Kelly, jež zastávaly poněkud podřadné funkce jako telefonní operátorky a pracovnice podatelny. Tajemný milionář Charles Townsend je z této neprspektivní kariéry "vyreklamoval", spolu se svým přítelem Johnem Bosleym otevřel vlastní vyšetřovací agenturu a najal si tyto tři nádherné dámy - agentky, aby je vysílal na smrtelně nebezpečné mise k řešení těch nejzapeklitějších případů. (Paity)

(více)

Recenze (17)

Melies 

všechny recenze uživatele

4 / 10 Navonok krehké slečny s dokonalými postavami, no v prípade núdze schopné podávať nadľudské výkony (nemyslím v posteli, úchyláci!) a dokonca aj zapojiť šedú kôru mozgovú - klasická kombinácia, z ktorej mi normálne nabehnú vyrážky, teraz mi však až tak nevadila. Celé je to totiž tak nadnesené, že sa to jednoducho nedá brať vážne - a tým pádom sa na to nemôžete ani vážne hnevať. Jednoducho, typický limonádový seriál zo sedemdesiatych rokov. ()

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Klasický krimi seriál, kde tři pohledné dámy řeší různé zločiny, na které je upozorňuje tajemný Charlie. Ten s nimi komunikuje pouze po rádiu, takže ho nikdy žádná z nich neviděla. Originální námět především pro ženskou diváckou část. Příběhy jsou různorodé a nenáročné. Bohužel tu hodně zestárly speciální efekty a ony dámské souboje, přestřelky a honičky. Při dnešním pohledu jejich naivita doslova vyzařuje a budí úsměv. Na 70. léta je seriál však povedený a není divu, že se k němu filmaři dnes vrátili. Je to takové ocenění, které si jistojistě zaslouží. ()

Reklama

Carol Pifková 

všechny recenze uživatele

Aj keď je to starý seriál ako mladšia som ho veľmi rada pozerávala. Ťažko porovnávať, kedže vtedy bola iná doba a tie efekty nestáli v tomto seriály za nič. Prišlo mi to smiešne tie ich bitky, a zbrane a bla bla to priznávam ale aj tak som mala vždy nastavené upozornenie keď to išlo v telke. Slabšie 3* ()

C0r0ner 

všechny recenze uživatele

Remakové filmy vyloženě nesnáším. Původní seriál sice není žádný zázrak, ale ve srovnání s tím, co z toho vzniklo, musím trochu nadhodnotit. Ve své době to musela být vážně paráda, dnes je to spíš komediální přehlídka nostalgie a nevkusu. Ale je to jednoduchá, nenáročná zábava, která se na vypnutí mozku hodí skvěle. 50% ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Pri sledovaní tohto seriálu musí človeka nakopnúť riadna dávka nostalgie a treba povedať, že v tých časoch to podľa mňa bol jeden z najsexi seriálov vôbec. Prakticky všetky herečky v postavách Charlieho anjelov boli neskutočné krásky a to tomuto seriálu dodalo značnú popularitu. Obsahovo jednotlivé diely boli klasicky vyskladané, niektoré lepšie, niektoré horšie a v zásade podliehali klišé onej doby. Každopádne ale ako oddychovka to určite funguje. 60 % ()

Galerie (105)

Zajímavosti (30)

  • Priezvisko postavy Davida Doyla, Bosley, bol vtipný odkaz na skutočnosť, že Doyla si často ľudia mýlili s hercom Tomom Bosleym. (m.a.t.o.)
  • Absencia Shelley Hack bola vysvetlená tým, že postava Tiffany Welles, ktorú stvárňovala sa presťahovala na Východné pobrežie. (m.a.t.o.)
  • Kate Jackson (Sabrina) bola ako jediná členka Charlieho anjelov nominovaná na prestížnu cenu Emmy, a to dokonca dva krát za sebou. Nomináciu však na víťazstvo pretaviť nedokázala. (m.a.t.o.)

Související novinky

Tanya Roberts zemřela den po chybném oznámení

Tanya Roberts zemřela den po chybném oznámení

05.01.2021

Aktualizace 5.1.2021 20:30: Život občas píše bizarnější zvraty, než kdejaký scénář k filmu. Tento je bohužel ale spíše velmi smutný. Po včerejším vyjádření hereččina zástupce Mika Pingela, jenž… (více)

Reklama

Reklama