Americký táta (TV seriál)

American Dad!

American Dad!

Animovaný / Komedie

USA, 2005, 203x22 min

Wendy Schaal, Dee Bradley Baker, Scott Grimes, Seth MacFarlane, Curtis Armstrong, Patrick Stewart, Eddie Kaye Thomas, Chris Diamantopoulos, Paget Brewster, Fred Tatasciore, David Koechner, Martin Mull, John DiMaggio, Stephen Root, Lisa Edelstein, Megyn Price, David Herman, Lizzy Caplan, Tom Hollander, Amy Hill, Amir Talai, Seth Green, Peter Paige, Scott Lowell, Richard Gant, Leisha Hailey, Victor Raider-Wexler, Jane Lynch, Will Forte, Rob Riggle, Richard Kind, Ron Livingston, Phill Lewis, Sandra Oh, Nat Faxon, Molly Shannon, Beau Bridges, John Cho, Swoosie Kurtz, Ivana Milicevic, Clancy Brown, Forest Whitaker, Ari Graynor, Ken Jeong, Jon Tenney, Emmanuelle Chriqui, Gina Gershon, Kristen Schaal, Elias Koteas, Amy Sedaris, Bryan Cranston, Jodi Long, Leslie Jordan, Azura Skye, Ioan Gruffudd, Jon Cryer, Stark Sands, Tzi Ma, Harve Presnell, Diane Delano, Patton Oswalt, Becki Newton, Missi Pyle, Skyler Gisondo, David Hemingson, Michelle Krusiec, Raven-Symoné, Andy Samberg, Kat Dennings, Zach Galifianakis, Nahnatchka Khan, Grey Griffin, Judd Hirsch, Bob Odenkirk, Edward Asner, Ron Perlman, Gabourey Sidibe, Anjelica Huston, Peter Scolari, Eric Stonestreet, Devon Werkheiser, Leigh-Allyn Baker, Wilson Cruz, Josh Gad, Jeremy Sisto, Beth Littleford, Susie Essman, David Boreanaz, Eartha Kitt, Burt Reynolds, Wally Wingert, Megan Hilty, Jim Rash, Zooey Deschanel, Cheech Marin, Maria Bamford, Rob Huebel, Werner Herzog, Sarah Michelle Gellar, Nicole Sullivan, Seth Rogen, Romany Malco, Brian Posehn, Andy Richter, Busy Philipps, Carmen Electra, Elizabeth Peña, Grant Heslov, Josh Groban, Melissa Peterman, Randy Spears, Leslie Bega, Alex Fernandez, Thandie Newton, Chris Klein, Peter Graves, Mike Hagerty, Bobby Lee, Joss Stone, Ricardo Montalban, Iggy Pop, Reno Wilson, Andrew Caldwell, J.B. Smoove, Jay Thomas, Tichina Arnold, Nick Kroll, Jeff Perry, Hulk Hogan, Mary Jo Catlett, Scott Lawrence, Chloë Grace Moretz, Natasha Melnick, Masam Holden, Brian Doyle-Murray, Pete Holmes, Michael McShane, Brian George, Kat Purgal, Alyson Hannigan, Ron Lynch, Max Burkholder, Masasa Moyo, Alison Becker, Larisa Oleynik, Ralph Garman, Jocko Sims, Michelle Monaghan, Emily Deschanel, Maria Thayer, Eric Edelstein, Josh Robert Thompson, Ricky Blitt, Brian Lally, Max Charles, Olivia Wilde, Austin Majors, Thomas Brodie-Sangster, Kim Kardashian West, Amy Pietz, Tim Gunn, Charles Bradley, Uma Thurman, Laura Bell Bundy, Ellen Albertini Dow, Janelle Monáe, Diane Robin, Daran Norris, Murray Miller, CeeLo Green, Melanie Paxson, Estelle Harris, James Patrick Stuart, Peter Mackenzie, Anne Gregory, Steve Schirripa, Josh Fadem, Gregory Jbara, Liz Sheridan, Jeff Sloniker, Alan Rachins, Wendie Jo Sperber, Debra Wilson, Don Lake, Ryan Deal, Kevin Michael Richardson, Josh Homme, Rhea Seehorn, Loni Love, Karen Maruyama, Mitzi McCall, Suzanne Cryer, Rob Tinkler, Billy Van Zandt, Patrick Bristow, Niecy Nash, T.E. Russell, Chris Cox, Ali Wong, John Ennis, Erik Sommers, Rick Podell, April Stewart, John Lehr, Brian Boyle, James Adomian, Charles Dennis, Jill Talley, Brooks Gardner, Keone Young

Překvapivě ještě o dost lepší než Family Guy.... (viděny všechny díly do dnešního dne, 9.6.2010) 8.5/10 PS: v obou seriálech se objevuje bizarní zvrácená a tak trochu "evil" postavička - pokud bych si měl vybrat mezi malým Stewiem z Family Guye nebo mimozemšťanem Rogerem z American Dad, druhý jmenovaný vítězí na celé čáře(9.6.2010)

Keďže som videla len 1 či 2 časti Family Guy tak to nemôžem porovnať..No silne pochybujem,že je lepší ako American dad. Tento animák ma dostal v každom smere..postavičky a ich hlasy,témy v každej časti no a ten humor a ten sarkazmus! Oveľa lepšie ako Simpsonovci, ktorí mi prídu riadne nudní v porovnaní s týmto. Videla som 7 sérii a ani jedna časť z nich ma nenudila.Mimozemšťan Roger je jedna z mojich najmilovanejších animovaných postavičiek vôbec hehe. 5*.(29.10.2013)

Docela nevyváženej seriál. Některý díly jsou naprosto skvělý, některý by pořádně zasloužily. Absurditou dotaženou do krajnosti u mě ale boduje. V každým případě neporovnatelně lepší než slaboduchej Family guy. Malcolm Hathaway - hostage negotiator:"As a gesture of good will, I'm goin' to give you another hostage. Send in the boy." :DDD edit 25.12.2010 - V průběhu 6. řady, spoileroidní video po epicky nářezovým vánočním díle a potom, co některý souvislosti a narážky konečně chápu mnohem víc, nemůžu jinak, než přidat hvězdu do hodnocení a zařadit American Dad do svojí seriálový topky. :)(3.11.2009)

TV-seriál. Příjemné překvapení, nečekal jsem, že by toto mohlo překonat i dnes už slavné Griffinovi. American Dad! je poněkud drsnější, černým humorem zalitým (animovaný) sitcom, který mě pobavil. | 1.řada (80%), 2.řada (80%), 3.řada (80%), 4.řada (80%), 5.řada (80%), 6.řada (80%), 7.řada (80%), 8.řada (80%), 9.řada (80%), > Průměr: 80% (4*) |(7.4.2014)

Výborný nápad potopený postavami. Taťka to sám neutáhne, Roger pomůže jenom sporadicky a u zbytku si ani nevzpomenu na jméno. Je to dost škoda, protože některé epizody(většinou zaměřené na Stana, CIA vtípky) jsou v kvalitách Family Guye a ke dnu je táhne pouze šeď zbytku rodiny, kde vážně nikdo není nijak zvlášť zajímavý, a tudíž ani Mistr Farlene pro ně nějak třeskuté vtipy sesmolit nedokáže.(24.11.2009)

• - Celé jméno Snota je Schmuely Lonstein. (Martin_W)

• - Hlas Rogera a Stana patrí v originálnom znení Sethovi MacFarlanovi. (ludena)

• - Steve je karikatúra jedného z tvorcov seriálu Mika Barkera. (Vrtto)