Ulice

Drama / Komedie / Rodinný
Česko, 2005, 40–60 min

Hudba:

Petr Malásek

Radoslav Brzobohatý, Alena Vránová, Tereza Brodská, Petr Vacek, Ondřej Pavelka, Ilona Svobodová, Bronislav Poloczek, Jaroslava Obermaierová, Eva Decastelo (více)

Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat. (oficiální text distributora)

mazik

"Prosím, dáte nám na jídlo"?" Super, už máme na krabičák"! "Tati kdy dostanu kapesný"? Geniální pořad, AKA život v Praze. ()

Wolf28 odpad!

Pouštět tv na tento odpad a sledovat ulici je lepší čumět z okna na ulici nebo jít radši ven do ulic nova celkově odpad ()

kacenkin

Původně jsem chtěl dát tak ze dvě... přeci jenom to nějaký děj má a pár herců v tom skutečně hraje... ale po přečtení mraků urážlivých, rádoby seniorních hodnocení, dávám schválně 4 ! Nedokážu se přenést přes zbytečně urážlivý tón místích všeznalců :( ()

WhiteDevill

Jojo,tady se to totiž hemží samými znalci, kteří koukají jen na hodnotné a umělecké filmy....Je zajímavý, že přesto, že na to nikdo z vás nekoukáte (kromě pár výjimek) tak všichni víte, jaká že je to sračka a odpad.....Nejsem ani důchodce a ani si nepřipadám tak vypatlaně, ale sleduju to ráda a baví mě to celou tu dobu, co to vysílají....A nemám důvod se za to stydět ;) Navíc, kdyby na to tak hrozně NIKDO nekoukal,tak by to zřejmě nemělo takovou sledovanost, jakou to má....pche .... ()

eklokan

1* za to, že mě v mých 12ti letech dokázala zaujmout na shlédnutí možná tak 10-15 dílů. Až teď si ale uvědomuju, jak špatný herecký výkony od herců, kteří mají na víc a natočili spoustu výborných filmů, tam jsou. ()

skromna

V pondělí jdou vysypat odpadky a v pátek možná dorazí k popelnicím...když se člověk 14 dní na žádný díl nepodívá, stejně ví, co se tma asi děje. ()

falkonx

Vždy jsem na tyhle seriály plivala.... ale teď? Dojdu z práce, pustím si to a je to docela fajn. Občas je to sranda, občas telenovela, občas napřesdržku. Některé herecké výkony jsou sice slabší, ale co? Jebu na to, já se u toho bavím a tím to hasne. ()

Udet odpad!

...stupidita bez konce.. ..nooo, ale jeden plus to má- pěkných pár lidí je z tohohle výborně živo.. .jinak škoda slov.. ()

Elen16

Zajímavé je to, že tento seriál je 206. nejhorší, ale 136. nejoblíbenější. Zajímavé... A v hlavě se mi neustále ozývá myšlenka, že ten kdo nehrál v ulici, jako by vlastně nebyl. Jen se podívejte na to herecké obsazení. Nic méně, dřív jsem tento seriál měla opravdu ráda, ale teď už bych se na něj asi nepodívala. Odpad to není, to určitě ne, ale žádná sláva také ne. Jedna hvězdička je přiměřená. ()

krpik

Jsem rad ,že tuhle věc komentují až teď.Hvězda za začátek prostě to se mi líbilo.Neokoukaný seriál ze života lidí z ulice,kteří se znají a prožívají různé situace,Po nějakém roce jsem přestal mít zájem a chuť sledovat tento seriál.Postavy se změnily a prožívají stejné situace co původní postavy.Možná mám ted na to jiný názor díky reklamám a upoutávkam na tento seriál a hlavně co mě štve,že někteří tento seriál berou jako realitu.Holčička dostane facku za drzost a všichní napadají toho herce že ji bije a dokonce ho napadají v Praze na ulicí.Kdo z nich výchovně neuhodil své dítě? ale to jsme zase jinde. Serial nyní sledují asi 1x za 2 týdny. ()

Péča odpad!

TOP českej shit. Ještě k tomu připočítáme Ordinaci co sídlí v zahradě u vedlejší Ulice, kde se všechno vykradlo. Začne jí vyšetřovat Kriminálka Anděl a stejně to všechno proplatí Pojišťovna štěstí. Pak si k tomu, jako správný nováci uvaříme nějakej super recept od Hrušky nebo Babici, ať je nám dobře a získáme všechny potřebný živiny. Prostě totální srajda' Pouze pro povahy, co se chtějí rádi vrátit do dob socialismu. ()

L.a.My odpad!

L: Scenáristický výblitek, výškrabek z nejhlubších pekel filmařiny, naprostý scénáristiký odpad a zoufalost největšího kalibru. Na tuhle šílenost musí opravdu sbírat lidi, které vyhodili z FAMU na ulici pro nedostatek... výplně hlavy? Nechápu, jak dokázali přinutit někoho takového, jako je Hana Maciuchová nebo jiné "herce" do takového mýdloperního paskvilu. Chápu, že je to pro herce stálá práce a příjem,chápu, že si sem někdo může odskočit na epizodu nebo dvě stě, aby si trochu odpočal od náročného herectví nebo aby si jednoduše odpočinul od učení scénáře, protože tady, ať řeknete cokoliv, tak to tam prostě bude sedět. Nechci hanit filmařinu a ten tým lidí, který na tom pracuje, má za sebou určitě velký kus odvedené práce, ale když už chcete seriál, který bude pokračovat, a má to být ze života, proč tam cpou naprosto nesmyslné a nic neříkající dialogy? Doporučuji shlédnout první, třístou a pětitisícou epizodu. Uvidíte velké skoky ve kvalitě. Otázkou zůstává, zda dolů nebo nahoru. ()

roflmao odpad!

Definice člověka sledujícího Ulici, je člověk mrtvý. Normální člověk se na tohle nedokáže koukat. A když Vám drahá polovička při souloži řekne "uhni s tou hlavou, už to začalo", tak můžete buďto říct "to di do píči ty kundo mentální" anebo vzít ovladač od TV a přizabít jí. anebo v klidu dojít do lednice, otevřít vychlazenou dvandu a pekelně v sobě dusit tyto dvě myšlenky, dokud to za A) neskončí, nebo za B) jeden z nás neumře. Bohužel se u tchyně dokáže vést několikahodinová debata o tomhle hlenu z vagíny a všichni si z tohoto seriálu berou příklad, jak by měl vypadat ideální vztah, proč takový vztah nemá i ona, jací jsou všichni kamarádi a musíme si udělat miminko. Na to může čumět jenom debil, primitiv a člověk, jehož cílevědomost končí v paneláku s podpantoflákem, s kterým si namrdá 3 haranty, bude chodit na 3 směny a následující víkend bude řešit předešlé díly s tchyni v kuchyni dokud neodbije 0:00 neděle, protože v pondělí musí zase na ranní do toho údajně "cvokhausu". Pusť si South Park PIČO, zdar. ()

daetoxx

Tohle je serial pro který bych ochotně vykrvácel, aby mohl dál válcovat lidi každý podvečer na hovně. Néééé .. :-), ted vážně tak moc ho rád nemám, ale má v sobě takové neutichající kouzlo jednoduchých a naprosto nereálných dialogů, které mě neustále dostává do kolen. Ty scény, co mají diváka rvát za srdce - hádky, bolest, utrpení........ mají na mě naprosto opačný efekt. Užívám si plnými doušky tu klišoidnost a kýčovitost, proto musím hodnotit takto :-) ()

Zemřel herec Andrej Hryc

Zemřel herec Andrej Hryc