Ulice

Drama / Komedie / Rodinný
Česko, 2005, 40–60 min

Hudba:

Petr Malásek

Radoslav Brzobohatý, Alena Vránová, Tereza Brodská, Petr Vacek, Ondřej Pavelka, Ilona Svobodová, Bronislav Poloczek, Jaroslava Obermaierová, Eva Decastelo (více)

Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat. (oficiální text distributora)

sako44 odpad!

Pánové z Novy, jestli se chcete vyrovnat zahraničnímu seriálu Tak jde čas, tak s tímto paskvilem máte dobře nakročeno. Tohle opravdu ne! Ještě k tomu v hlavní vysílací čas, když lidi přijdou z práce. ()

AdamRaphael odpad!

Co se stane, když si Nova a pár podprůměrných spisovatelů řekne, že natočí "nekonečný" seriál? Katastrofa! V jednadvacátém století, kdy světu vládnou sci-fi seriály, akční filmy a sitcomy, běží na Nově od 18:30 do 19:30 pitomý seriál se sešroubovanými dialogy a primitivními zápletkami, odhalitelnými dobrých 30 dílů dopředu. Podprůměrné herecké obsazení s místy až katastrofálními výkony dovede leckoho k slzám. Nevěrný manžel, intrikující milenka, tyranizující otec, droby beroucí matka, pitomý puberťáci, bezstarostní kantoři… kde jsem to jen viděl? NO ANO, v reálném, nudném a mnohdy frustrujícím světě! Pokud si toho někdo nevšiml, už přes dvě dekády tu nemáme komunisty, kteří by cenzurovali každou hlubší myšlenku! Děj, motající se kolem několika rodin, připomíná telenovelu a o to víc byl nešťastný krok přejít k tématům jako je rakovina nebo epilepsie. Po tolika dílech směšné frašky nemůžou ze dne na den přejít na témata, které jsou v naší společnosti stále tabu. Jen stěží můžu hledat nějakou světlou stránku seriálu, snad jí je skupinka mlaďochů, žijících v jednom bytě, která sem tam pobaví. ()

JerryPilsen odpad!

Zloděj času,kterej nemá ani jinej úkol,než přitáhnout co nejvíc lidí ve stejný čas na stejné místo.Žít cizí životy za vlastní. ()

zuzanka020 odpad!

Co dodat ze začátku to byl trhák...ale vše krásné jednou musí skončit....už je to otravné pořád se opakují stejné příběhy dokola(láska,nevěra,rodina,škola)....měli by s grácií opustit televizní plátno. ()

Chroe

Na to že se jedná o koncepčně nekonečný seriál to má své momenty. Nikdy jsem to nesledoval, ale onehdá jsem zahlédl díl kde postava jménem Eliáš začala dělat rotiku :) Nyní seriál používám jako kulisu, kterou spíše poslouchám než sleduji, ale jakmile tam je padouch Eliáš tak si získá mou pozornost...dovedu si živě představit jak herec co ho hraje jde po ulici, potká partu hloupých lidí a dostane pár facek :) ()

Inhoofer odpad!

Je to sranda náhodou, sleduji to s pravidelnou občasností. Člověk to nemůže brát moc vážně. Seriálu by ode mně dostal tak 2-3 hvězdy,dávám přesto 4 hvězdy a to za Janu Birgusovou, která je prostě rozkošná. ()

altumm

dvě a půl * Jednou, dvakrát v týdnu se u toho dá povečeřet bez následných želudečních vředů. Na české obrazovce se vyskytují dle mého názoru mnohem horší výplachy mozku. ()

martin383

Tak jsem si pustil Ulici, umyl jsem u toho nádobí, vyměnil kocourovy kočkolit, udělal si kafe a došel na záchod. Co se v tom seriálu dělo? Nevím a vlastně je mi to jedno. Prostoduché rozhovory, očividně nudné scény i pro samotné herce a k tomu ještě nikam nemířící děj jen podtrhují ubohost této české seriálové ságy. Pryč s tím! 15 %. ()

Sonia005

Kvalitní seriál, který má aktuální téma. Promítá věci běžného života, takže i teenageři se poučí. Nenásilně navádí lidi, jak se v daných situacích chovat. Je pravda, že někdy je trochu "křečovitý", ale to vyváží ty kvalitnější díly. ()

Alenuch

Kdysi když to byl nový seriál, tak jsem ho nějakou dobu sledovala a nepřipadalo mi to tak strašné. Jasně, žádné světlo vědy, ale bylo to většinou relativně odlehčené, žádné zásadní konflikty a traumata, občas byly nějaké scénky třeba mezi profesorkou Hejlovou a jejím synátorem dokonce opravdu vtipné. Bohužel postupem času se humor začal vytrácet, takže jsem ho následovala a vytratila jsem se od obrazovky. Moje tři hvězdy náleží začátku seriálu. ()

MonkeyMarty odpad!

Nejlepší český seriál. Takže totální shit! Koukám na něj když jsem nachcípanej - nemusím přemýšlet, jen čumím. ()

Zemřel herec Andrej Hryc

Zemřel herec Andrej Hryc