Reklama

Reklama

Show Ellen DeGeneresové

(pořad)
  • USA Ellen: The Ellen DeGeneres Show (více)
Talk-show / Zábavný
USA, 2003, 2 290x60 min

Účinkují:

Ellen DeGeneres, Billy Reilich, Jon Abrahams, Samuel L. Jackson, Allison Janney, Vanessa Marcil, Ray Romano, Jennifer Love Hewitt, Sean Hayes (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Talkshow známej americkej komičky a moderátorky Ellen DeGeneres, ktorá moderovala odovzdávanie Oscarov v roku 2007. U Ellen DeGeneres sa už vystriedalo veľké množstvo umelcov, hlavne čo sa týka filmového priemyslu, vždy podľa aktuálneho diania vo svete showbiznisu. (lilina133)

Recenze (70)

Tom Riddle 

všechny recenze uživatele

Samozřejmě jsem neviděl všechny díly, což by asi ani nešlo, pravda je ovšem taková, že jsem neviděl ani celý jeden díl v kuse, jen na Youtube jsem si vyhledal rozhovory s určitými lidmi (což znamená, že jsem viděl tak maximálně pět šest hodin záběrů, ale podle mě to stačí...) a byla to fakt strašná sranda. Velice doporučuju najít si Lauren Graham, její povídání o imaginárním randeti s Georgem Clooneyem na Valentýna, to je fakt neuvěřitelný, pak Meryl Streep (Meryl s Bronxským přízvukem, to je síla :o), Fran Drescher (wow, její opravdový hlas je ještě neposlouchatelnější než dabing Magdy Reifové, pro případ, že to paní Magda čte, myslím to jen v nejlepším, na Chůvě jste odvedla vynikající práci :o) a další, ale Ellen to jako správná ženská umí skoulet i s dětičkama, třeba malá pianistka Chelsea, nebo malej kytarista Scott, neuvěřitelná podívaná, ale i ty "normální" děcka jsou fajn, třeba tříletá holčička, co zazpívá všechny státy Ameriky, nebo klučík, co ještě neumí číst, ale vlastní kolekci vysavačů. Českému šoubyznysu nějaká ta Ellen sakra moc chybí... ()

BoncheR 

všechny recenze uživatele

Osobne si myslím že až tak zle na tom táto show nieje. Ja som sa na tom smial . Mnohé z epizód ktoré som videl sú vtipné a patria do skupiny tzv. "všeobecného" humoru. Pozrite sa ako išla na párty s Paris Hilton. :D ()

Reklama

AltairAhad 

všechny recenze uživatele

Ač ne všichni mají Ellen jako osobu rádi, já se můžu u jejich show válet smíchy. Kam se sakra hrabe legendární Oprah? Skvělé hlášky, skvělé nápady, skvělí hosté, které většinou (až na vyjímky) všechny můžu. Ellen dokáže i obyčejnou talk show do 2 minut přeměnit v skvělou zábavu! 5* za pořad a za Ellen, která je v tomto průmyslu dokonalá! ()

ivishka 

všechny recenze uživatele

Ke kvalitnímu pobavení mi stačí pouze určité epizody,které ale samozřejmě stojí za to. Jako neskutečný forek mi přišel klip,který mi zapříčinil neskutečné záchvaty smíchu a to jest "účinkování" v klipu bobra. Pak jsou samozřejmě další legrácky jako je scéna z Twilight ságy, kde Ellen sedí ve vaně a nechápavě zírá o čem si to Eda s Bellou povídají :-D...Je to něco co určitě stojí za povšimnutí. ()

Coleator 

všechny recenze uživatele

Po Oscarech jsem začal odebírat její YouTube channel, ale poslední dobou si její videa pouštím jenom když je tam někdo z mých velkých oblíbenců... Věčné pištění divaček, které při odhalení dárku, který si ten den odnesou domů, začne vážně ohrožovat váš sluch, opakování stále stejné "hry" s hostem, rozhovory nic moc... Tahle show mě zkrátka nebere... ()

Galerie (62)

Zajímavosti (14)

  • Hry „Ellen's Audience Olympics“ („Ellenina divácká olympiáda“) se účastnila i česká divačka jako zástupkyně České republiky. Jednalo se o středoškolskou studentku Sabrinu. Získala 3. místo. (Vitox)

Související novinky

Legendární Přátelé dostanou nový speciál

Legendární Přátelé dostanou nový speciál

13.11.2019

Pozor, tohle není cvičení. Legendární sitcom Přátelé se totiž oficiálně dočká nového speciálu na streamovací službě HBO Max. Ta před nedávnem pořídila k seriálu kompletní vysílací práva, a jen co… (více)

Reklama

Reklama