Show Ellen DeGeneresové

(TV pořad)
  • USA Ellen: The Ellen DeGeneres Show
Talk-show / Zábavný
USA, 2003, 2 290x60 min

Účinkují:

Ellen DeGeneres, Billy Reilich, Jon Abrahams, Samuel L. Jackson, Allison Janney, Vanessa Marcil, Ray Romano, Jennifer Love Hewitt, (více)

Talkshow známej americkej komičky a moderátorky Ellen DeGeneres, ktorá moderovala odovzdávanie Oscarov v roku 2007. U Ellen DeGeneres sa už vystriedalo veľké množstvo umelcov, hlavne čo sa týka filmového priemyslu, vždy podľa aktuálneho diania vo svete showbiznisu. (lilina133)

Hromino

Jan Kraus si vytvořil klona... bez koulí, s vlasy, s nabroušenou angličtinou a jiným názvem, ale stejně ženiálního, jako je on sám! Nebo... že by si Ellen DeGeneres vytvořila klona, odřízla mu koule, oholila hlavu, naučila česky a odeslala jej k nám? Toť otázka stejně záludná, jak ta se slepicí a vejcem, a proto za to nestojí to dále zde rozepisovat. Už jen za samotnou Ellen je to 5*, ale pokud k tomu připočteme i zajímavé hosty, šlo by to i na víc hvězd, ale... 5* je maximum, tož je tu vpálím a jdu si pustit nějaký další její výstup. ()

NinadeL

Od té doby, co se Ellen vyoutovala ve 4. sérii sitcomu Ellen v roce 1997, změnila se tvář americké televize k nepoznání. Dnes je dědictvím tohoto legendárního kroku platforma jejích vlastních show, na které je radost pohledět. Ellen komentuje, baví, píše knihy. Oblíbené osobnosti zve pravidelně a člověk tak neztrácí přehled o jejich nových projektech. ()

StarsFan

Zatímco Amerika zbožňovala Oprah, já jsem zbožňovala Ellen, která mi ze všech uvaděčů amerických talkshow, snad s výjimkou Craiga Fergusona, přirostla k srdci nejvíce. Je totiž vtipná, pohotová a nade vše v pohodě. Jít k Ellen znamená pobavit se, ale zároveň nemít strach z toho, že domů budete odcházet s celoživotní ostudou. Ellen se nikoho nesnaží potopit a snad právě proto se její hosti odváží natolik, že se nebojí odvázat a vtipkovat na svůj účet sami. A tak si pustíte některý z dílů a zjistíte, že se Emma Thompson točí ve vysokých podpatcích a minisukni kolem tyče, Dennis Quaid zajde se skrytou kamerou do kavárny a hraje si na šílence, Barack Obama předvádí své taneční umění a Colin Firth ukazuje, že má na sobě spodní prádlo, které mu Ellen kdysi darovala. Kde jinde tohle uvidíte? Ellen je zkrátka osobnost a české scéně někdo jí podobný velmi chybí. ()

Tom Riddle

Samozřejmě jsem neviděl všechny díly, což by asi ani nešlo, pravda je ovšem taková, že jsem neviděl ani celý jeden díl v kuse, jen na Youtube jsem si vyhledal rozhovory s určitými lidmi (což znamená, že jsem viděl tak maximálně pět šest hodin záběrů, ale podle mě to stačí...) a byla to fakt strašná sranda. Velice doporučuju najít si Lauren Graham, její povídání o imaginárním randeti s Georgem Clooneyem na Valentýna, to je fakt neuvěřitelný, pak Meryl Streep (Meryl s Bronxským přízvukem, to je síla :o), Fran Drescher (wow, její opravdový hlas je ještě neposlouchatelnější než dabing Magdy Reifové, pro případ, že to paní Magda čte, myslím to jen v nejlepším, na Chůvě jste odvedla vynikající práci :o) a další, ale Ellen to jako správná ženská umí skoulet i s dětičkama, třeba malá pianistka Chelsea, nebo malej kytarista Scott, neuvěřitelná podívaná, ale i ty "normální" děcka jsou fajn, třeba tříletá holčička, co zazpívá všechny státy Ameriky, nebo klučík, co ještě neumí číst, ale vlastní kolekci vysavačů. Českému šoubyznysu nějaká ta Ellen sakra moc chybí... ()

viperblade

Nejuvolněnější. Ellen je prostě takové zlatíčko mezi moderátory amerických talk-show. Své hosty zpovídá s nadhledem, umí si vystřelit i sama ze sebe a co je nejdůležitější, je zábavná. A zatímco u Kimmela je zvykem, že si dělá legraci z různých filmů, taková Ellen občas nasadí do ucha některé známé osobnosti mikrofon, vhodně umístí skrytou kameru a zatímco se ta celebrita ztrapňuje, ona sedí ve studiu a dává jí pokyny, co má udělat/říct. Tohle už na vlastní kůži vyzkoušeli Dennis Quaid, David Beckham nebo Paris Hilton (která si tímto u mě zvedla kredit). A právě tohle mě na Ellen baví nejvíce. Jinak z této show mě nejvíc zaujaly rozhovory s Marciou Cross a Sofíi Vergarou. Některé další (už přeložené) rozhovory najdete zde a další tisíce na procvičení anglického jazyka na YouTube. Nezbývá než doufat, že se někdy i u nás objeví nějaká ta česká Ellen… ()

• Hry „Ellen's Audience Olympics“ („Ellenina divácká olympiáda“) se účastnila i česká divačka jako zástupkyně České republiky. Jednalo se o středoškolskou studentku Sabrinu. Získala 3. místo. (Vitox)