Ulice

Drama / Komedie / Rodinný
Česko, 2005, 40–60 min

Hudba:

Petr Malásek

Radoslav Brzobohatý, Alena Vránová, Tereza Brodská, Petr Vacek, Ondřej Pavelka, Ilona Svobodová, Bronislav Poloczek, Jaroslava Obermaierová, Eva Decastelo (více)

Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat. (oficiální text distributora)

VitaG odpad!

Wow tak tam bych chtěl bydlet! Prohazují si tam manželky, spí tam každá z každým a ještě tam do toho leze mafie nebo vraždy nebo se tam někomu vrátí jeho neznámý člen rodiny, kterých tam má každý tucty. Prostě bydlete v Ulici nikdy tam není nuda....teda když tam budete déle tak ano. ()

Frosty_CZ odpad!

Tedy, už jen fakt, že je 2435 fokin dílů furt o tom samym, tak nechápu, kdo se na to může dívat. (Krom seniorů na lůžku čekajících na smrt). Každopádně viděl jsem jeden díl a radši doporučím Kouzelnou Školku. ()

Pythonator odpad!

Už se nemůžu dočkat, až natočí poslední epizodu tohoto skvělého seriálu. Jenom škoda, že pak budou následovat nikdy nekončící reprízy. No televizní program se přece musí něčím zaplnit a na jeden dobrý film připadne 15 hodin nechutné televizní vaty a reklam. Vždyť lidi na to čumí stejně pořád i kdyby tam vysílali sebehorší odpad. To by mohlo ledacos napovídat o kolektivní inteligenci, ale v tom se radši šťárat nebudu, protože bych se musel stydět za svoji druhovou příslušnost. ()

Drussus

Místy docela vtipný seriál, nereálně popisující jakoby českou realitu. Blbost, která ale občas pobaví. Ale v porovnání s Doktory z počátků, naprostý kvalitativní gigant. ()

Mahalo

Někdy jsou i dobré díly, tím chci říct, že se u mne vyskytl i úsměv, ale tento seriál není pro mě nic nového, už se vysílá tak dlouho, že jsou pořád stejné momenty, jenom jiní herci seriálu jsem dal 3 hvězdy ačkoliv si to asi nezaslouží ....jde totiž o momenty z běžného života takže si myslím, že za nějakou dobu tam budou i scény z WC, jak to probíhá, a jak to padá do záchodu, každopádně, jak koukám na ten seznam kde všichni dávají 1 hvězdu nebo odpad ...... napadlo vás, že tu máte kritizovat seriál, a ne TV No*a ? ()

hotjason1991 odpad!

Na tohle se podívat asi fakt jednou týdně, nebo za dva týdny... Pokud se poštěstí, bude tam snad i něco vtipnýho... Ale fakt když budete mit štěstí. Jinak to bude skoro tak špatný jako Ordinace... Já jsem to neviděl snad už tak půl roku... A když to dneska zapnu, tak garantuju, že mi nic neuteklo. ()

luphick

Neříkám, že u toho sedím každý den a netrpělivě čekám, co se stane. Dost se na to dívají naši po práci a celodenním shonu a já to beru. Na to, že je to novácký projekt a ty jsou většinově pod úrovní žumpy, je to poměrně dobře obsazené a zahrané. Když srovnám s Ordinací, kde herci odříkávají text jako básničku, jedná se fakt o to lepší. Nesedí mi tam jenom pár věcí. Například příbytky postav. Do puntíku vyšperkovaný pokojíček prcka, jehož rodiče se rozvádí, přítel je student, matka je studentka s mizerných přivýdělkem a bytem u svých kamarádů studentů.. neměl by v reálu tak max postýlku a pár hraček? Nebo jiné byty ne zrovna bohatých obyvatel ulice.. nemá se to blížit realitě?.. ale to je detail.. ()

nevergiveup

Fakt, že má seriál 2700 dílů by si u mě normálně automaticky vysloužil odpad, nicméně díky tomu, že jsem se na tenhle seriál díval před deseti lety (když mi bylo 12/13) a viděl tak první díly, které ještě nebyly tak odporné, dávám alespoň jednu hvězdu. 10% ()

BretaKiller

Pokud chcete ztratit hodinu denně, podívejte se. Kdysi jsem se zkoušel dívat pravidelně, ale nejde to. Pokud už se dívám, je to z důvodu, že u toho večeřím... Z toho, co jsem viděl, občas bylo i něco vtipné ()

Vlkodlak13

.."Právě jsme přišli o 100 let české kinematografie"..jediná hláška co mě u seriálů typu "Ulice / Ordinačka / Doktoři / Modrava atp." napadlo. Tento nesmysl (výmysl těžko), je jen potvrzení toho, že česká kinematografie jde totálně do háje, a to už někdy od půlky 80. let. To co tady řeší 5 dílů, se v průměrně plouživým, zahraničním, akčním seriálu vyřeší max během jednoho. Navíc ta debilita těch lidí je neskutečná, někomu něco je a minimálně minutu tomu druhýmu trvá, než si všimne, že se drží za bolestí břicho.. Jediné co mě kdysi docela pobavilo, tak byl film "Ulice: Zlatá muška", což má s tímto málo společného.. Samozřejmě je to každého volba, ale dost mě vadí, že na to musí lidi závislácky koukat, protože toto nikomu nic nepřinese, jen zdegeneruje. Samozřejmě, co komu přinese třeba Kobra 11, moc poučení ne, spíš, a to je hlavní, zábavu (a možná varování, že je lepší se v Německu vyhýbat dálnicím☺). ----- Zkráceně, mě stačilo nedobrovolně vidět celkem max 40 dílů a několik upoutávek a musím říct, že toto je sledování jen na vlastní nebezpečí. Čeká vás nulová zábava, samé nesmyslné "intriky", neskutečně dlouhé řešení normálních potíží atp.. Radši toto ani nebudu hodnotit. ()

Qer odpad!

Podle mě jeden z nejhorších českých seriálů, který televize vyplodila. Mizerný herecký výkony, debilní scénáře, špatná režie, nuda, pitvoření, megaultra moc trapnej humor. To je Ulice. ()

DanielW94cz odpad!

Další z řad nekonečných seriálu,na který se dá dívat jen pokut máte několik promile v krvi,nebo jste pod omamnými látkami. Musím uznat že ze začátku se dalo sem tam se na to podívat,ovšem ani ne rok po prvním díle začalo jít vše do hoven.No a dnes? 22% si toto rozhodně nezaslouží!! Velká škoda peněz,co se za ty roky do toho nacpalo. ()

Mag67

Je mi do smíchu, když si vzpomenu na časy, kdy jsem se na to s rodinou koukala. Už mě ani nezajímá o co tam vlastně jde teď, protože se bojím, že když se o to budu zajímat vypálí mi to mozek. Doufám, že seriály tohoto typu tady budou navždy, protože jsou vhodné, snad přímo stavěné, pro důchodce, kteří pořád remcají jak je dnešní mládež nevychovaná a jak je mléko v Albertu drahé. Přeji tvůrcům hodně štěstí, důchodci vás potřebují. ()

DevilBrox odpad!

Kdyby to nebylo tak dlouuuuuuhhhhhhhhhhhýýýýýýýýýýýýýý a nudný, tak bych tam i tu jednu hvězdičku našel, ale takhle? Ani za opravdovýho ježíška. ()

Zemřel herec Andrej Hryc

Zemřel herec Andrej Hryc