Ulice

Drama / Komedie / Rodinný
Česko, 2005, 40–60 min

Hudba:

Petr Malásek

Radoslav Brzobohatý, Alena Vránová, Tereza Brodská, Petr Vacek, Ondřej Pavelka, Ilona Svobodová, Bronislav Poloczek, Jaroslava Obermaierová, Eva Decastelo (více)

Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat. (oficiální text distributora)

Razzor_82 odpad!

Meziplanetárně nekonečná sračka s laciným námětem. Vztahy mezi postavami jsou už tak propletené, že už doslova naráží cihla o cihlu. Vrcholem jsou naši rádoby herci, kteří brutálně přehrávají a jsou maximálně trapní! Všichni do fabriky! 0/10 ()

Trixi

Nedávno jsem se dostala do těžké životní situace a něco obdobného řešili i hrdinové v tomhle seriálu. Musím říct, že jsem se tam opravdu ....... skoro viděla. A ať už se tenhle seriál líbí nebo ne, každý si v něm ... podle mně ... najde něco ze svého života a to je na něm "to fajn". ()

Koty

Z počátku to nebyl vůbec špatný nápad a bylo to originální, ale po čase se z toho stal nudný seriál se stále opakujícím se dějem. Musím jednu hvězdu ubrat oproti počátku. ()

Yawgmoth odpad!

Vrcholný hnus české seriálové tvorby,nechápu jak se na to může dívat tolik lidí...ale každému dle jeho gusta. ()

Sosak odpad!

Splašky. Další kousek z neubývající a nekonečné hromady nicneříkajích a plytkých seriálů bez nápadu. Nuda. Pokud máte chuť zabít čas naprosto neužitečným a neobohacujícím způsobem, je pro vás Ulice ta pravá volba. Hnus. Každopádně nevidím ani jeden klad v neustálé výrobě takovýchto věcí. Bída. ()

Wencek

Ukrutná nekončíci nuda. Ale kdyby nebyl tento seriál tak by jsme nevěděli jaké mají obyčejní lidé z naší ulice problémy. Bohužel teď už to víme. PS: Co mě opravdu straší je že je to opravdu nekonečný seriál. ()

mirthquake odpad!

To jsem se zase po čase ukázala u maminky, alespoň se podívám, jaké běží reklamy. Hm, tahle je nějaká divná. Nějaká dlouhá. Mamuš: „Co na to tak hledíš??“ Nevěřícná odpověď: „Co to je???“ ()

waska

Fakt je to zhovadilost točit něco takovýho a ještě to vidět každý den v televize v ten stejný čas. Ze začátku jsem si říkal, že to může být k něčemu dobrý, ale teď už nepochybuju o tom, že někteří režiséři prostě neví do čeho píchnout. Ale abych tady jen nekritizoval, některé osudy nejsou úplně špatné, hlavně sledovat muže ve středním věku je někdy docela sranda. ()

dEst28

Dalo by se říct, že u nás doma zastupuji normální lidi, kteří na tuhle, a to bez pardonu sračku nekoukají. ()

sigf07 odpad!

Prvních pár dílů mělo jakous takous úroveň a pro večerní relax to bylo ideální. Pak šla úroveň radikálně dolů a v současnosti už seriál překročil hranici zvěrstva. Mizerné výkony, stupidní dialogy a zápletky, spočívající v opakování několika málo motivů. ()

Jenislávek odpad!

kdybych měl tento seriál ohodnotit třemi slovy, napsal bych ÚPLNÁ ZTRÁTA ČASU (a to jak tvůrců, tak diváků). Kdybych měl jenom jedno slovo, "ODPAD!" to vystihuje ()

Alexandre

Nechápu, co si scénáristi dokazují tím, že natočí seriál, který má dnes přes 1 500 dílů?? Další věc, kterou nechápu je, kdo se na to pořád dokola může dívat? Každý díl má stejně nudný děj. Potom v 5 dílech je nějaký únos a všichni jsou z toho hotoví, že v Ulici je násilí, hlavně že to všichni přežijí a nikomu se nic nestane. Ze začátku se na to dalo ještě koukat, ale teď, když přibývají další a další trapné díly, už fakt ne! 10% za pár dobrých rolí. ()

RajAthen

Ze všech českých novodobých výlevů asi nejlepší seriál. Je však jasné, že otevírat stále další "aktuální" témata v omezeném počtu postav postupně povede k degradaci a to by byla škoda. Už se tak ostatně i děje. K dívání seriálu jsem se dostal prostřednictvím potřeby konzumace večeře a je skutečně zajímavé, že i když vynechám několik dílů, není problém se zorientovat :) Skutečně nejpozoruhodnější mi však přijde "upoutávka" na další díl, ve které se ukáže vše podstatné a celý díl tak máte jisto, jak to dopadne. Ostatně vůbec nápad rozdělit seriál na dva po sobě jdoucí mi přijde skutečně podivný, inu reklamní pásmo... Některé dějové linky mi ale přijdou občas zajímavé a nemohu si pomoci, ale o většině herců bych neřekl, že hrají špatně. Zkrátka konzumní dílo v konzumní době vhodné spojit s konzumací něčeho. ()

Aurewen

Takový ten seriál "když teda nic jiného nedávají". Taky celkem nechápu, proč jsou epizody vždycky rozděleny na dvakrát. Zajímavé je, jak se tam hezky, jednoduše a rychle dokáže totálně změnit charakteristika postav viz. tělocvikář-děvkař, pak najednou vzorový tatínek, Béda-vzorový tatínek a pak teprve děvkař, feťačka-vzorná maminka apod... Bude to vůbec někdy končit? :-D ()

Zemřel herec Andrej Hryc

Zemřel herec Andrej Hryc