Ulice

Drama / Komedie / Rodinný
Česko, 2005, 40–60 min

Hudba:

Petr Malásek

Radoslav Brzobohatý, Alena Vránová, Tereza Brodská, Petr Vacek, Ondřej Pavelka, Ilona Svobodová, Bronislav Poloczek, Jaroslava Obermaierová, Eva Decastelo (více)

Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat. (oficiální text distributora)

parabellum

Tak jde čas po česku, jen s českýma lidma co si hrajou na herce a dělaj jak jim to jde. Vůbec nedokážu pochopit oblibu této série u diváků. Jednu hvězdu dávám za Radka Brzobohatýho kterej jedinej je u mě pan herec. ()

Hightower

Ano dříve bych tomu dal ****, ale bohužel teď mi tento seriál přijde až moc nastavovaný. Zkrátka, aby malý kluk měl více rozumu než dospělý člověk, no to mi přijde trochu uhozené. nevadí, alespoň nás pobaví ,,Lumír" svými skvělými nápady. Nebo ,,Simča" svým neutuchajícím smíchem. A nebo ještě taková všetečná babka (pošzťačka - matka Ingrid). ()

muskcz odpad!

Přiznám se, že prvních pár (10) dílů mě docela upoutalo, proto to není odpad^3, ale jenom odpad^2. ()

Stíba

A dost. Poté co jsem dnes (5. února 2010) shlédl část dílu číslo 1620 mám pocit, že sem se zbláznil. Místy je tenhle seriál vcelku koukatelný, ale místy je to tak stupidní, že je to s prominutím na pár facek. Co taky ostatně čekat od seriálu, který běží rychlostí 10 dílů za týden... ()

don_mingo odpad!

Neumím si představit, že takovéhle panoptikum někde skutečně existuje. Buď mají režiséři fantazii vpravdě Tolkienovských rozměrů, nebo jsou ti Pražáci fakt divní. ()

dandislav1991

Někdy jsem to nechal puštěné jako kulisu při práci na PC. A někdy jsem se snažil i proniknout do děje, ale při 10 000 dílů to fakt nejde. ()

Mandalorian odpad!

Nekonečný seriál. Co by potřeboval ? Konec. Samozřejmě klasika u českých seriálů: "Zkusíme něco novýho..." No jo. Chvilku to funguje. A potom se kombinuje až do zblbnutí. Už dávno nemá co nabídnout. Bohužel. ()

denisavary

Mě to prostě baví...postavy už mi připadají jako moji starý známý...co bydlí vedle v ulici :) Ale taky se nic nestane, když pár dílu občas vynechám. ()

chrispe

No... všichni asi víme, že od tohoto nekonečného seriálu se nemůže očekávat mnoho. Ale rozhodně si myslím, že by mohlo být i hůř. Dívám se/nedívám se podle toho, jestli mě zaujme linie nějaké postavy. ()

AngelG odpad!

K*rva drát, kdy už s tim přestanou... :D to i Dallas znal jistou větičku "to už asi bude stačit, co myslíš".. ()

Plechpetr

Na ulici jsem vždy koukal, koukam a pravděpodobně i koukat budu. Ne na každý díl, ale na každý sedmý díl. Tolik totiž trvá režii než se vyžvejkne nějaký nápad. Zbytek je jen hnusná kaše. ()

helraiser

Pekelná nuda přešlapující na místě, když sto dílů nevidíš tak se nic neděje, o nic jsi nepřišel. Tohle je opravdu tragédie. ()

Mara97

Co si budeme, jako malej jsem to první dva roky hltal. Jednak ty začátky, kdy ještě běžely dva díly na den, měly trošku úroveň, jednak mi bylo deset a asi to odpovídalo mojí tehdejší intelektuální schopnosti. Ale ta doba už je dávno pryč, dnes se to nedá vydržet ani minutu, jak to je dementní. Nicméně kdo ví, třeba se k Ulici jako důchodce zas vrátím... I když pevně doufám, že ne. ()

Ozzy2 odpad!

Kdysi dávno se na to dalo občas koukat, protože tam hráli špičkoví herci.Ty vyměnili tragičtí neherci a je to nekoukatelný shit.Ovšem pro většinu je to asi zlatý důl, tak se ani nestydí v tom hrát do zblbnutí ()

Zemřel herec Andrej Hryc

Zemřel herec Andrej Hryc