Přátelé

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer, James Michael Tyler, Elliott Gould, Christina Pickles (více)

Série(10) / Epizody(236)

Ponořte se do srdcí a myslí šestice přátel žijících v New Yorku, zkoumajících úzkosti a absurdity skutečné dospělosti. Tento sofistikovaný kultovní seriál nabízí veselý pohled na randění a práci ve velkoměstě. Jak si Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler a Ross dobře uvědomují, hledání štěstí často zdánlivě přináší mnohem více otázek než odpovědí. Zatímco se snaží dosáhnout vlastního naplnění, starají se jeden o druhého v této vzrušující době, kdy je možné úplně všechno – dokud máte přátele. (HBO Europe)

James46

Pro mě jednička mezi seriály. Některé díly jsem viděl víc než jednou a stále jsem se smál, který jiný seriál vám tohle dá? Není jich mnoho! ()

Metou

Tu nieje čo komentovat. Zbožňujem priateľov aj všetko s nimi. Mo Ra Phe Jo Cha Ro - to je šestica ľudí ktorá mi navždy prirástla k srdcu. či už vtipom alebo sympatiami. - ČO TO ROBÍŠ? -OBLIEKAM SA. -PREČO? -LEBO KEĎ IDEM PO MESTE NAHÝ KAŽDÝ PO MNA PĽUJE. ()

epsyn5

Naprostý fenomén.. vážně nevím co dodat. Spousta lidí tvrdí, že není lepší seriál, než himym, ovšem to nemohli vidět přátele. Nebyla snad jediná episoda, kde by nebyl nějaký osvěžující vtip, či oslovení. k tomu nenásilná dějová linie a dokonalý seriál je na světě. Prosím o alespon ještě 1 sezónu.. NAvic posledni dil me emocne vzdycky tak dostane, ze bych si zase pustil cely serial klidne od znova a bavil se jako napoprve. Snad se David schwimmer umoudri a natoci jeste tu jednu sezonu. Vsichni krome nej totiz souhlasi..a nejradsi mam lidi, co daji 1* po jednom ci dvo proklikanych dilech, shlidnete 1 serii a kdyz se vam to nebude libit, Tak chapu.... ()

Hadascz

Smraďochů, smraďochů.. čím pak tě krměj! ;DD Srdcová záležitost, kterou prostě znám nazpamět. MY NUMBER ONE! ;) ()

Bartson

Pro mě jednoznačně nejlepší seriál, který si svou kvalitu defakto udržel po celé své délce. Každý si najde něco ze sebe u hlavních představitelů a tím více se do seriálu vžije. Navíc herecký koncert Matthew Perryho a Davida Schwimmera mě vždy dokáže bezkonkurenčně rozburácet! Všem doporučuji pustit si od prvních dílů a uvidíme, kdo tomu nepropadne :-). ()

oceanic6

Geniálny kultový sitcom o ktorom sa nedá povedať jedného krivého slova. Začal celú reťaz sitcomov o kamošoch čo sa spolu stretávajú, majú šialené nápady a riešia vzťahy a všetko čo im život prinesie. Priatelia boli prví a zatial najlepší. Až po 11 rokoch od premiéry sa začal rysovať ich prvý možný konkurent - HIMYM =) ()

Elissabet

Absolutně nejlepší seriál co jsem kdy viděla. První epizodu jsem viděla asi v 6 nebo 7 letech a od té doby mě to ještě nepustilo. Strhující humor, pětihvězdičkové postavy a všechno prostě geniální. Ještě pořád mám asi 10 dílů na mp4 a skvěle se na to dívá, když nemáte co dělat. Jednoduše řečeno nikdy vám to neomrzí. Mimochodem moje oblíbená pasáž byla konec dílu Rossův Grand kde byly Phoebiny obrazy vystupující z rámu..."Potřetí v tomhle tejdnu, pořád to zabírá..." :D Nebo třeba díl Jak to mohlo být, Svatba Moniky a Chandlera...těch je nekonečno moc...:D ()

Kubaz

Jeden z vrcholů amerických sitcomů. Dokonalost seriálu tkví ve skvělých charakterech hlavních hrdinů (každý je nějakým způsobem ujetý). Každý divák si časem vybere svého oblíbence, ať už je to smolař Ross, rozmazlená Rachel, ukecaný Chandler, hláškující Joey, upjatá Monika nebo brilantní praštěná Phoebe. Tuny neskutečných momentů a scének, hromady nezapomenutelných hlášek a taky dost ujetých písniček od Phoebe- tohle všechno jsou Přátelé. Na druhou stranu je pravda, že seriál byl chvílemi dost natahovaný, ale přesto bavil až do úplného konce. 10 sérií a dohromady neskutečných 238 epizod. 100% ()

MattFrost

Když se mě někdo zeptá jaký seriál mě nejvíce poznamenal, bez váhání říkám "Přátelé"... Tento seriál sem do svých asi 16ti let nesledoval a když mi o něm kamarád povídal, řekl jsem, že je to kravina a koukat na to nebudu. To byla obrovská chyba, a proto vám, kteří jste to ještě neviděli, vzkazuji "Koukněte na to !" ... Ať už vám je 10 nebo 60 tento seriál vás chytne a nepustí.... Tomuto seriálu nemám opravdu co vytknout, proto moje hodnocení mezi seriály - 100% ()

strihoun

Tohle je prostě klasika. Možná to ani trochu neni ze života, možná to ztrácí ke konci dech, ale tak jako tak, tolik dobrejch hlášek a fórů pohromadě se vidí zřídkakdy... Jasnovidka a kost pro štěstí? Lidi, dejte šanci i ostatním!!;-) ()

mattha

Myslím že tento sitcom patří mezi elitu světových seriálů a doufám že ještě dlouho bude! A čím to je? Herci? Scénářem? nebo reřisérem? Vším! Nebýt jednoho z toho, tak myslím že tento seriál by neměl takové světové hodnocení jako teď. No dokážete si představit, že místo trhlé Phoebe( Lisa Kudrow) by měla hrát například Angelina Jolie? Nebo místo vtípkaře Chandlera( Matthew Perry) Brad Pitt? nebo Bruce Willis? Nebylo by to ono, k těmto hercům(Jennifer Aniston,Courtny Cox,Lisa Kudrow,Matthew Perry,Matt le Blanc a David Schwimmer) naprosto přesně sedí role, které dostali! Dále musíme pochválit práci scenáristů, kteří umějí vymyslet vtipy na každý díl (24x10=240dílů) a proto se stává tento sitcom nedosažitelným. Teď jen ve skrytu duše doufám, že film, který se má nátačet (podobně jako sex ve městě), bude stejně dobrý jako 10-ti letá práce tohoto seriálu. ()

Kašák

Tenhle seriál doslova a do písmene miluji. Nezapomenutelné hlášky, scény, trapasy a těžké životní situace a naopak radosti a slasti šesti přátel, kteří tvoří jednu sympatickou a milou rodinu. Během deseti sérií mi všichni přirostli k srdci úplně stejně. Joey, stejně jako šprímař Chandler a Ross, Monica s Rachel, Phoebe a její duchové. Moc sympatická mi vždy byla Rossovo bývalá manželka Carol. Od doby, co sleduju Přátele, přemýšlím, že si jednou do bytu pořídím kachnu a kuře. Tenhle seriál se stal modlou snad pro všechny dospívající nejen v dobách své největší slávy, ale myslím, že bude bavit po celém světě ještě pěkných pár let. A tomu jsem moc rád. ()

Neel

Neznám jediného člověka, který by neznal Friends. Nikdy jsem nepatřila mezi ty, kteří v televizi každý večer sledovali Přátele. Nedávno jsem se hodně nudila a našla doma 10 DVD s tímto seriálem... Na špatnou náladu je to ten nejlepší relax, nejvíc tomu pomohl Ross se svým výrazem blba a Chandler, jehož ksichtíky snad ani nemusím popisovat :-D ()

tribys

Skvělý a vtipný. Přátelé si po celou dobu drží svoji laťku, která je hodně vysoko. Pro mě asi nejlepší seriál ()

Lukaaasek

Bez delšího uvažování jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Pravidelná dávka příjemné zábavy, kterou si můžete naservírovat prakticky kdykoliv, protože úspěch je vždy předem zaručen. Vynikající americký (šokující spojení) sitcom, který si beze sporu zaslouží všechny kladné komentáře vystavené na této stránce. Obzvlášť legendární a zdaleka nejlepší je Joey v podání Matta LeBlanca a Mathew Perry jako Chandler, vzdávám hold! ()

eFrankie

Každá epizoda je jiná a přesto je každá výborná. Žádný jiný seriál mě v každém dílu nedokáže opravdu rozesmát, že se nekontroluju. Přátelé to zvládají a to vcelku jednoduše. Humor zde, mi je velmi blízký, vystřídá se zde spousta celebrit a vůbec to nepůsobí křečovitě a tupec Joey nemá konkurenci. 5***** je ještě málo ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry

29.10.2023

Tvůrkyně Přátel se za sitcom stydí

Tvůrkyně Přátel se za sitcom stydí

03.07.2022

Přátelé bezesporu patří mezi nejoblíbenější seriály, co kdy vznikly, to ale neznamená, že jsou imunní vůči kritice. Sitcom z 90. let si lidé dobírají z mnoha důvodů, snad nejčastěji ovšem kvůli téměř… (více)

Netflix přichází o předplatitele

Netflix přichází o předplatitele