Pobřežní hlídka

• Česko Baywatch: Pobřežní hlídka (více)
TV spot
USA, (1989–2001), 182 h 20 min (Minutáž: 45–95 min)

Scénář:

Douglas Schwartz, Gregory J. Bonann, Michael Berk, Chad Hayes (více)

David Hasselhoff, Jeremy Jackson, Michael Newman, Pamela Anderson, Gregory Alan Williams, Alexandra Paul, Michael Bergin, David Chokachi, Yasmine Bleeth (více)

Série(11) / Epizody(241)

Krásní, mladí, opálení a ještě jednou krásní - takoví jsou plavčíci a plavčice v prosluněné Kalifornii. Tento dnes již bez mála kultovní seriál sleduje jejich starosti a radosti, práva a povinnosti, jak přicházejí a zase odcházejí a jak se vyrovnávají s náročnou prací záchranáře, kdy musejí bojovat nejen s neplavci, různými mořskými potvory, nebo nepřízní počasí, ale někdy i musí vzít zákon do svých rukou.

S téměř 1,1 miliardou diváků je podle Guneissovy knihy rekordů Pobřežní hlídka nejsledovanější seriál na světě, a k tomu ještě všech dob. (havLord)

kingik

Pobřežní hlídka, to není jen Pamela Anderson a David Hasselhoff, ale v pozdější době, třeba i Carmen Electra, Brande Roderick nebo Krista Allen. Na televizní seriál to má nebývale kvalitní režii, ale jednotlivé epizody trpí rozdílnou kvalitou. ()

Legas odpad!

Kdyby v Americe po pláži běhel někdo v klasických plavkách, asi by ho zavřeli. To už je pádný důvod nenávidět Pobřežní hlídku. Mravnostní hrdina Míč Bjůkenen a halda až moc "hezkých" cácorek mě z nudy nevytrhne. ()

Anderton

Prvá séria bola za štyri, asi preto, že letela, keď sme mali dvanásť a bola to jedna z prvých vecí, ktoré k nám z Ameriky dorazili. Tá druhá už varila z vody a bolo vidno, že tvorcovia sa už vyčerpali a seriál berú iba ako dojnú kravu. No a od tretej sa už nato bohužial nedalo vôbec pozerať. Ten príchod Pamely znamenal pre seriál totálny úpadok, pre množstvo tupých divákov to bolo jeho spasenie. ()

Kothy

Americká plážová klasika. Tímhle se proslavili Pamela Anderson a David Hasselhoff. Dnes to asi nikoho neosloví... ()

Spinosaurus

Sice je tenhle seriál úplně o ničem, ale hrozně dobře se na to kouká. Jen tak trochu nechápu šílenství okolo Pamely Anderson. Kozy má sice největší, ale charisma žádný. Carmen Electra je podle mě ze všech nejhezčí! ()

Zodd

Kdysi nejsledovanější seriál všech dob i považován za jeden z nejhorších. Zajímavé. Ale co, hlavně že běhají. :) ()

WANDRWALL

Pro muže v pubertě, pro muže hloupější byl určen především tenhle seriál? Jak dopadly češky, co prý v něm měly hrát? Kdo to ví, ať mi na to odpoví! Ideální přihrávka pro řadu parodií, které pak vznikly v různých žánrech. Dnes už pasé. Ale hlavní hrdina působil seriozně. ()

Tommy987

Až jedna hviezda? No, áno... ale nech to radšej za mňa vysvetlia iní... :-)... Joey: Hey, hey, they're running!; Chandler: See, this is the brilliance of the show. I say, always keep them running. All the time running! Run, run, run Yasmine, run like the wind! ()

klerik

Prešlo to všelijakou transformáciou, ale pokial tam boli pekné herečky, všetko ostatné mi bolo ukradnuté... A netvárte sa, že vám nie... ()

triatlet

Dramatu sice maximálně špetka, akčnosti asi tak na lžičku a dobrodružství jen o krapet víc, ale za pohodové prostředí pláže, které občas narušil nějaký živel (přírodní či lidský) nebo partnérské půtky dávám 50%. ()

heyda

No nevim, co k tomu říct. Prostě pro někoho kult se silikonovou kráskou Pamelou Anderson, pro někoho odpad. Pro mě něco mezi. ()

Ivoshek

Seriál o lidech, kteří žijí u pláže, nosí legrační oranžové trenýrky nebo neméně slušivé bikiny a svůj čas vyplňují zachraňováním tonoucích, obcováním nebo obcováním se zachráněnými tonoucími. Hodně často se tam běhá, aniž by bylo jasné proč a kam se běží. Hlavně, že se běhá a tělo se třese. :o))))) ()

MM11

Původně vážně zamýšlený seriál se po manévrech od protřelého televizního mazáka Davida Hasselhoffa proměnil v tak "jednoduchý" pořad, že se u diváků asi vytvořila hodně nízká aura o povolání plavčíků. Místo sázky na opravdovost je Pobřežní hlídka prodchnutá stupidními příběhy, které se naštěstí dobře kryjí za vyvinutost titulních modelek. Moc dobře rozumím odpadním i tříhvězdičkovým hodnocením, je to subjektivní. Někdy ani vypnutí mozku nestačí. ()

Seriálové rebooty na cestě

Seriálové rebooty na cestě

16.04.2023

Pobřežní hlídka se vrátí i s Mitchem a C.J.

Pobřežní hlídka se vrátí i s Mitchem a C.J.

25.04.2016

V devadesátých letech se vyrůstalo na spoustě seriálů, mezi ty nejzákladnější ale patřila Pobřežní hlídka. Plavčíci a plavčice, kteří běhali zásadně ve zpomalených záběrech, si už v květnu 2017 dají… (více)

Pobřežní hlídka ulovila Hasselhoffa

Pobřežní hlídka ulovila Hasselhoffa

04.03.2016

Nová inkarnace Pobřežní hlídky nejdřív zněla jako špatný nápad. Pak do ní ale naskákali Zac Efron a The Rock a ukázalo se, že by mělo jít o eRkovou komedii ve stylu 21 Jump Street. To už zní daleko… (více)

The Rock v Pobřežní hlídce?

The Rock v Pobřežní hlídce?

03.10.2014

Celovečerní verze Pobřežní hlídky už se chystá docela dlouho. Původně se uvažovalo o tom, že se na velkém plátně objeví Pamela Anderson a David Hasselhoff, tyhle plány ale nakonec vzaly za své. A s… (více)