Ulice (TV seriál)

Ulica

Drama / Komedie / Rodinný

Česko, 2005, 3710x45 min

Petr Malásek

Radoslav Brzobohatý, Alena Vránová, Tereza Brodská, Petr Vacek, Ondřej Pavelka, Ilona Svobodová, Bronislav Poloczek, Jaroslava Obermaierová, Eva Decastelo, Pavel Kříž, David Vobořil, Václav Svoboda, Hana Maciuchová, Rudolf Hrušínský ml., Michaela Maurerová, Zdena Hadrbolcová, Ljuba Krbová, Milan Kňažko, Miroslav Šimůnek, Václav Mareš, Dan Brown, Jana Švandová, Zdenka Procházková, Michaela Badinková, Milena Dvorská, Dalimil Klapka, Dušan Klein, Adrian Jastraban, Marek Vašut, Tomáš Savka, Bohumil Klepl, David Vávra, Bořivoj Navrátil, Václav Rašilov, Jitka Asterová, Martin Dejdar, Patricie Solaříková, Martin Hofmann, Michal Zelenka, Veronika Žilková, Matyáš Valenta, Tereza Bebarová, Michaela Dolinová, Anna Fixová, Dominika Kadlčková, Milan Enčev, Renata Visnerová-Prokopová, Jana Krausová, Stanislav Zindulka, Pavla Tomicová, Václav Sloup, Roman Vojtek, Markéta Hrubešová, Jan Vágner, Aneta Krejčíková, Jana Bernášková, Marko Igonda, Ondřej Gregor Brzobohatý, Dany Mesároš, Tomáš Valík, Čestmír Řanda ml., Nina Divíšková, Monika Foris Kvasničková, Daniela Kolářová, Jakub Prachař, Anh Thu Nguyen Thi, Šárka Ullrichová, Pavel Rímský, Tomáš Matonoha, Libuše Švormová, Michal Jagelka, Michal Suchánek, Richard Genzer, Svatopluk Matyáš, Petra Lustigová, Maroš Kramár, Kryštof Rímský, Lucie Pernetová, Alexandr Minajev, Václav Knop, Tereza Nekudová, Miloš Vávra, Robert Jašków, Barbora Mottlová, Sabina Králová, Pavel Novotný, Jana Birgusová, Markéta Tannerová Šebesťáková, Jakub Štáfek, Štěpán Benoni, Jana Sováková, Daniel Svoboda, Nikola Hronová, Magdaléna Bianka Ištoková, Agáta Prachařová, Anna Marie Valentová, Leoš Juráček, Kateřina Lojdová, Otakar Brousek ml., Karolina Pešlová, Vladimír Brabec, Zuzana Vejvodová, Andrej Hryc, Lubomír Lipský st., Lenka Vlasáková, Kristýna Podzimková, Ladislav Gerendáš, Vladimír Šmicer, Ladislav Županič, Lucie Štěpánková, Jakub Zdeněk, Jaroslava Zimová, Richard Zevel, Jan Battěk, Ivo Novák, Michal Hofbauer, Lucie Juřičková, Eliška Křenková, Martin Matejka, Petr Vršek, Lucie Benešová, Martin Myšička, Juraj Deák, Nikola Navrátil, Lenka Hornová, Miluše Bittnerová, Jana Altmannová, Zdeněk Hess, Stanislava Jachnická, Jindřich Khain, Dušan Jamrich, Pavel Soukup, Zdeněk Černín, Eva Elsnerová, Milan Riehs, Nikola Říhová, Stanislav Lehký, Anna Bazgerová, Marie Málková, Kristina Pavelková, Naděžda Chroboková-Tomicová, Libuše Fanturová, Valérie Zawadská, Zbygniew Kalina, Eva Jelínková, Otto Rošetzký, Miroslav Hanuš, Tereza Sochorová, Petr Pěknic, Stanislav Aubrecht, Ivan Jiřík, Tomáš Měcháček, Alexandr Postler ml., Jana Vyšohlídová, Marcel Rošetzký, Pavel Nečas, Kamil Halbich, Ondřej Malý, Pavel Lagner, Vanda Švarcová, Pavel Svoboda, Milan Šteindler, Rey Koranteng, Jana Galinová, Miroslav Berka, Martin Zahálka, Pavel Novák, Vojtěch Nouzák, Rudolf Bok, Martina Babišová, Pavel Batěk, Adéla Pristášová, Kryštof Hanzlík, Marie Málková, Jan Kadeřábek, Peter Nečas, Svatopluk Schuller, Jiří Racek, Martin Stránský, Jarmila Švehlová, Jan Lepšík, Hana Doulová, Zdeňka Sajfertová, Radka Fidlerová, Jaroslava Brousková, Petr Jančařík, Jiří Havel, Petr Pelzer, Rudolf Jelínek, Vladimír Škultéty, Věra Janků, Josef Loučím, Radka Pavlovčinová, Jan Novák, Mário Kubec, Jan Teplý ml., Jitka Nerudová, Vladimír Kudla, Tomáš Krejčíř, Klára Doležalová, Lucie Borhyová, Alice Šnirychová-Dvořáková, Radek Kuchař, Lukáš Langmajer, Jiří Kaftan, Jana Břežková, Filip Cíl, Josef Nedorost, Martin Krojidlo, Jiří Dvořák, Jakub Žáček, Hana Sršňová, Dana Sedláková, Miloslav Maršálek, Jana Boušková, Miroslav Šnajdr, Vladimír Hrabal, Jarmila Vychodilová, Karel Voříšek, Helena Němcová, Kristýna Stýblová, Ivana Buková, Mojmír Maděrič, Hana Tomášová, Eva Režnarová, Luboš Veselý, Martin Janouš, Antonín Novotný, Vilém Udatný, Simona Prasková, Marián Kleis ml., Šárka Marková-Brázdová, Pavel Nový, Filip Rajmont, Antonín Kaška, Petra Jungmanová, Martin Pechlát, Václav Matějovský, Martin Kubala, Sára Voříšková, Natálie Topinková, Petr Reidinger, Ondřej Havel, Petr Buchta, Jaromír Meduna, Monika Maláčová, Josef Wiesner, Petra Špalková, Jiří Vojta, Martin Polách, Martin Pošta, David Štěpán, Jakub Stádník, Robert Tyleček, Josef Navrátil, Luboš Vrňata, Ludmila Zábršová-Molínová, Dana Syslová, Vilma Cibulková, Izabela Kapiasová, Petra Hřebíčková, Michal Pátek, Pavel Slabý, Hanuš Bor, Petr Halíček, Jan Jankovský, Jan Hofman, Vít Karas, Evellyn Pacoláková, Filip Richtermoc, David Šír, Johanna Steiger-Antošová, Kateřina Kaira Hrachovcová, Jiří Panzner, Robert Hlavatý, Pavla Beretová, Petr Falc, Dalibor Gondík, Václav Noid Bárta, Vilém Čok, Jakub Gottwald, Jan Plouhar, Eva Kodešová, Jan Komínek, Karel Pokorný, Zdeněk Žák, Martin Kraus, Petr Kantor, Jan Kratochvíl, Jaroslav Šmíd, Petr Štěpán, Jarmila Vlčková, Filip Blažek, Petra Tenorová, Romana Goščíková, Berenika Kohoutová, Olga Lounová, Roman Štolpa, Vladislav Beneš, Josef Weinzettel, Jiří Vyorálek, Vladislav Rousek, Jan Vondráček, Jiří Bábek, Jitka Sedláčková, Jan Vlasák, Lenka Termerová, Vanda Chaloupková, Michaela Tomešová, Johan Mádr, Vasil Fridrich, Kateřina Urbanová, Andrea Daňková, Martin Holec, Miroslav Babuský, Martina Šťastná, Jindřich Hrdý, Petr Vágner, Ján Jackuliak, Hana Seidlová, Josef Kubáník, Kamil Střihavka, David Steigerwald, Ivana Stejskalová, Dáša Kouřilová, Pavel Šimčík, Tomáš Magnusek, Jitka Jirsová, Barbora Lukešová, Johana Krtičková, Matěj Merunka, Jurij Galin, Petra Ben Messaoud, Roman Zach, Šárka Vaculíková, Hana Igonda Ševčíková, Tomáš Kobr, Malvína Pachlová, Lucie Trmíková, Tomáš Tintěra, Kristýna Frejová, Pavel Tesař, Vanda Hybnerová, Michal Holán, Kamila Janovičová, Patrik Děrgel, Sabina Rojková, Stanislav Majer, Jiří Strach, Olga Želenská-Drápalová, Dana Pešková, Milan Peroutka ml., Marika Procházková, Pavel Doucek, Ondřej Lechnýř, Jiří Maria Sieber, Diana Šoltýsová, Alžběta Oborníková, Vojtěch Záveský, Jiří Zapletal, Martin Simandl, Slávek Bílský, Josef Kuhn, Andrea Horská, Jiří Štrébl, Bára Vyskočilová, Přemysl Bureš, Julius Neumann, Oldřich Kříž, Karel Zima, Markéta Zehrerová, Jan Holík, Helena Lia Tachovska, Diana Korbelová, Jáchym Kovář, Petr Klimeš, Emil Horváth ml., Aleš Háma, Petr Florián, Andrej Polák, Tomáš Dastlík, Martin Hruška, Matouš Ruml, Hana Holišová, Petr Matoušek, Petra Štíbrová, Sara Sandeva, Petra Svoboda, Zuzana Stavná, Barbora Mošnová, Kateřina Janečková, Marek Salvet, Milena Steinmasslová, Henrieta Hornáčková, Eliška Dohnalová, Anna Kadeřávková, Tomáš Karger, Lukáš Jůza, Mariana Prachařová, Karolína Hlaváčková, Patrik Kytka, Pavel Mádl, Jindřich Žampa, Thomas Zielinski, Jakub Janatka, Josef Vaverka, Jaromír Janeček, Petr Vojnar, Ivan Vyskočil, Zuzana Slavíková, Tomáš Hron, Dita Sládečková, Lenka Zahradnická, Denisa Pfauserová, Bohdana Pavlíková, Ondřej Volejník, Martin Finger, Rostislav Novák ml., Hoa Guyen Khac, Matouš Rajmont, Debora Štolbová, Markéta Stehlíková, Tereza Vítů, Vincent Navrátil, Anežka Rusevová, Markéta Procházková, Cyril Dobrý, Rudolf Slivka, Jan Tuna, Vojtěch Fülep, Rostislav Novák st., Aleš Balda, Ota Balage, Petra Johansson, Antonín Hardt, Lenka Daňková, Vojtěch Johaník, Matěj Dadák, Václav Helšus, Anna Lucie Schollerová, Barbora Mudrová, Jaroslav Blažek, Zdeněk Rohlíček, Janek Ledecký, Cristiano Donati, Vladimír Kratina, Denny Ratajský, Jiří Kniha, Milan Šimáček, Jan Vyskočil, Ivan Sochor, Jana Trojanová, Klára Hanušová, Ben Cristovao, Lukáš Matěj, Jan Kolařík, Karolína Šafránková, Amy Huck, Blanka Zdichyncová, Klára Miklasová, Anna Jiřina Daňhelová, Jakub Wehrenberg, Lucie Kožinová, Vojtěch Babišta, Petr Šimčák, Karolína Krézlová, Anna Klausnerová, Vuk Čelebić, Markéta Plánková, Jiří George Konečný, Stanislav Macháček, Michael Běhounek, Gabriela Jiráčková, Milan Aulický, Radek Krejčí, Antonín Procházka, Alena Mihulová, Zdeněk Julina, Linda Rybová, Jitka Smutná, Darina Ničová, Vláďa Šafránek, Sára Affašová, Natálie Drabiščáková, Jaroslav Mendel, Martin Sobotka, Filip Švarc, Miroslava Součková, Aleš Petráš, Petr Kubala, Táňa Malíková, František Kreuzmann ml., Jana Kovalčiková, Sára Korbelová, Vojtěch Machuta, Veronika Čermák Macková, Jan Řezníček, Terezie Vraspírová, Radim Juhász, Tereza Blažková, Pavel Želízko, Marián Samek, Michaela Marečková, Roman Teprt, Yvetta Blanarovičová, Michal Slaný, Alena Štréblová, Jiří Hána, Lukáš Masár, Eliška Hanušová, Marta Sládečková, Miluše Šplechtová, Lukáš Mucha, Ondřej Novák, Eva Hacurová, Vojtěch Hrabák, Barbora Seidlová, Natalie Golovchenko

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1 119)

• Jara.Cimrman.jr

"Buď má lehkou mozkovou dysfunkci nebo je úplně pitomá." Aniž bych cítil potřebu někoho urazit, tak uvedené tvrzení přesně sedí na definici pravidelného diváka Ulice. Já jsem tedy odvážně viděl pouze první díl, ale těch dalších přibližně 2.894 nedobrovolně zhlédnutých upoutávek na nekonečné pokračování mne v té úvodní definici naprosto utvrzuje.(25.9.2016)

• AngelusCZ

Jako ze začátku jo, ale postupem času..... SHIT !(22.5.2011)

• Ragdoll

TV Nova splodila další jednorázový výtvor, který ničím nezaujme, diváka nepobaví a každý je naprosto o tom samém a to znamená o ničem a jestliže to sledují důchodci, tak už je kvalita seriálu bezpečně pod bodem mrazu. 5%.(6.8.2011)

• Zagi20

V dobách kdy ulice začínala = příběhy byly ještě docela snesitelné a s přivřenýma očama realistické, jsem to docela sledoval. Ale teď, po 5-ti letech, je z toho ubohá rozbředlá sračka, topící se ve vlastních a hodně dementních příbězích. Bohužel, taková je prostě česká televizní tvorba, ano občas se objeví průměrný, a jen velmi výjimečně nějaký nadprůměrný seriál, ale Ulice mezi ně rozhodně nepatří. Je to jen výplň mezi odpoledními TN a těmi večerními. Nepřemýšlejte u toho a buďme rádi že je to barevné, hýbe se to a je to na pokračování.(9.12.2012)

• Linkyc

Původně jsem napsal obří komentář, ve kterém jsem popisoval všechny PROTI, co jsem jen dokázal vymyslet. Pak jsem se zasekl a uvědomil, že mi to za to úsilí nestojí. Všechno jsem tedy smazal. Něco podobného by měl udělat i ten, co píše scénář k Ulici = Smazat ho pomocí Delete (pokud nevíte, kde to je, napište mi. Možná se snažíte to smazat, ale omylem připisujete další a další a další kapitoly), dále pak vemte lano a jděte se zastřelit do rybníka. Pokud se to nepovede, určitě o tom napište další díl Ulice. Bude to trhák. Rozhodně větší, než k dnešnímu dni 2325. díl a všechny díly dále následující. Mimochodem, tu ideu scénáře vám věnuji zcela zdarma. Jsem totiž narozdíl od vás vlastenec, který ví kdy přestat a kdy začít znovu.(20.1.2013)

• h0n24

Zapomenutelné. Nedoporučuji. Český divácky nejúspěšnější seriál. Aneb chytří lidé sledují, co se jim v životě bude hodit, či je obohatí, a to považují za kvalitní. Nenáročných jedinců je naopak mnoho.(29.5.2014)

Ukamenujte mě, ale mě to náhodou docela baví (pouze některé dějové linie). Vzhledem k tomu, že se na to dívá skoro každý, koho znám, tak mě celkem překvapuje hodnocení zde. I když vlastně ani ne..(10.12.2014)

• herr_carter

JAK, řekněte mi JAK se dá hodnotit toto veledílo, no?Pro mě například je Ulice jedinečnou žumpou, do které vždy rád skáču, když přijdu psychicky a fyzicky zdrcený z práce. Jedná se totiž o ojedinělý bezmozkový projekt, u kterého se dá vypnout na 100 % a jen tak bezduše civět. Další unikum,které se nedá rozhodně tomuto historickému milníku upřít, je fakt, že již deset let vzniká bez nutnosti scénáře !!!! To je prostě neuvěřitelné Horste !!!! Poslední dobou, co se řeší akorát osudy mladých herců(no herců..), přechází pomali seriál z žumpy do nejtemnějšího, léta nevycuclého septiku a místama nevím,zda si prvně vytrhat nehty, nebo jít rovnou nahej s transparentem protestovat do jihlavských ulic, naštěstí se ale mnohdy uchýlím k citelnějšímu jednání a prostě vypnu televizi.................moje hodnocení = 4 z 10.(26.4.2015)

• Dexter256

P!čovina všech českých p!čovin!!!!!(21.8.2018)

tak tohle je cerne? to si delate srandu. Udelat pet(ted uz vlastne deset) dilu tydne, to je kumst! TS!(9.2.2007)

• fruitbueno

Vždycky, když na privátě chci kolem půl sedmé v klidu povečeřet, odcházím z obýváku, kde je televize, do svého pokoje, kde televize není. A to "odpad" dávám jen když už fakt není jiná možnost... takový je vztah k tomuto nováckému seriálu plnému zvratků, hovadin a podobných .. škoda mluvit!(18.6.2008)

• klúčik

Mám rád české televízne seriály, ale len niektoré - tento medzi ne nepatrí!!! Nezdá sa Vám, že všetky nové seriály sa deosť podobajú , už mi to pripomína (venezuelsko, brazilsko, argentínske ) seriály. 15%.(18.8.2008)

• laky158

Tak jde čas v českém podání, no fuj :((1.9.2008)

• lskala

Škoda slov! Ztráta času je už jen o téhle seriálové zvratce psát komentář. 0% - Odpad!(3.12.2009)

• ABCD Marta

Přivřu-li oči nad tím, že se milion pět dílů řeší, zda má Anička pravidelné měsíčky nebo Pepíček chodí či nechodí do školy, pije či nepije pivo a souloží či nikolivě, zbyde mi z toho docela vtipná směs všemožných žánrů (to myslím vážně) s (rádoby)vtipnými postavy v (ne)zajímavých situacích, díky nimž alespoň na malou chvíli mnozí z nás odsunou své každodenní starosti stranou. Teda jen v případě, nejste-li už lehce zblblí lidé prožívající Ulici jako svůj vlastní život. Takový český a docela úspěšný pokus o Tak jde čas.(7.2.2011)

• Sajuska1991

Kámen tam sic jebe cihlu, ale tak už to v seriálech, kde se zřídkakdy obměňují postavy ,chodí. Ale koukat se na to dá, koukám na to dokonce každý den, protože mám prostě v tuhle hodinu čas a oni to dávaj. a zabaví mě to, a dokonce i pobaví, tak proč ne. Jedna hvězdička je z hlediska srovnání s ostatními seriály, se kterými se nemůže rovnat ani náhodou, ale kdyby se to mělo hodnotit v rámci "nováckých excesů" tak 5*, jelikož na ostatní sračky se tam nedá moc koukat :-)(19.10.2011)

• ghatos

Jak píše Radek99...ble, grc, chlust. Valašská liga zpívá: "je to kurva den, každý blbý ráno, je to kurva den, v hlavě vymazáno" - tohle měla být původní znělka, ale na poslední chvíli si to rozmysleli. -4%...SEPTIK!!!(29.8.2012)

• Radekk

Dávám jednu hvězdičku za to, že někdo dokáže natočit o hovně přes dva tisíce epizod.(14.9.2012)

• Casablanca

Má to své světlé momenty... Ale ty se přece MUSÍ ve 2225ti dílech objevit. Je to taková kuilsa...(23.11.2012)

• agentmiky

A víte,že to ani není tak špatný.Vždy se u toho odreaguji,když nemám náladu.Ty osudy lidí jsou skoro v každém českém seriálu,ale pořád je to daleko lepší než ta Ordinace.Je pravda,že je to někdy až směšné,ale co byste asi tak mohli čekat.Výkony postav nejsou špatné,a také proto dávám hodnocení 40%.(17.7.2013)

• Miller

Nene! Dnes (20.6.2017) si Marek pošpinil nohavice obleku, protože stoupl do kýblu!(20.6.2017)