Ulice

Drama / Komedie / Rodinný
Česko, 2005, 40–60 min

Hudba:

Petr Malásek

Radoslav Brzobohatý, Alena Vránová, Tereza Brodská, Petr Vacek, Ondřej Pavelka, Ilona Svobodová, Bronislav Poloczek, Jaroslava Obermaierová, Eva Decastelo (více)

Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat. (oficiální text distributora)

MASH_4077 odpad!

Tohle bych pouštěl vězňům ve vězení, aby věděli, co to je mučení. I když oni by zase ve velkým začali utíkat. Takhle zkreslovat realitu se netroufne ani scifi žánr. Paní Maciuchová u mě hodně klesla. To je jako jít se sbíječkou na lego. Fůůůůůůůůůj ()

Reiner odpad!

Někdo si k tomu cestu najde. Já si ji ale nenašel, protože mi chybí v tomto "seriálu" snad všechno. Bude dobře, až tato seriálová tragédie skončí... ()

x_ander

Hodnotit zoufalost nováckých seriálů se mi dlouhou dobu nechtělo, ale po nedávno prožitém peklu "Helena" jsem musel značně poupravit svá hodnocení. Ulice je sice naprosto nezajímavá, nudná, obyčejná, blbě zahraná a naprosto lobotomicky napsaná, ale ve své podstatě neškodná. Nikdy nepochopím, proč se kvalitní herci (Maciuchová, Hrušínský) ponižují v něčem takovém (jistě, že jde o prachy...), ale je mi docela jasné, proč má sledovanost nekonečný seriál, který je úplně o ničem - je to jako byste se dívali oknem k sousedům. A to je ono - na Ulici se dívá konzumní divák bez fantazie, který po šichtě přijde domů, pustí si Ulici, nad kterou vůůůbec nemusí přemýšlet a je spokojený. No proč ne, každý má nějakou zálibu. ()

kaziKV

Mně stačily ba upoutávky. Jak by řekla Petra: a ten děj náhle vázne, únavný seriál, díl co díl věty prázdné a co teď a co dál? Sbohem.. ()

aknamor odpad!

Ze začátku se to dalo snést, člověk se na to občas i docela rád podíval, ale poslední dobou je to taková hrůza, že už vážně nemůžu hodnotit jinak, než odpadem. ()

tonton78 odpad!

ordinaci, vkv a jiné libovky dávají dvakrát do týdne...budiž, půjdu na pivko...ale tahle uslintaná sonda do života dnešních "lidí" běží každý den vyjma víkendu, to bych se musel uchlastat...i když do téhle doby a hlavně téhle ulice je hanba vystřízlivět ()

bramborak

Já myslím, že odpad! si Ulice rozhodně nezaslouží. Není to nic duchaplného ani převratného, ale koukat se na to dá a je to rozhodně mnohem lepší než třeba Ordinace. Na odreagování u telky ideální záležitost, protože u toho alespoň nemusíte přemýšlet. ()

tsatsiki

Jeden z nekonečných českých seriálů, na který se dá koukat. Zajímavé témata, jedni z nejlepších českých herců (např.Radek Brzobohatý, Pavel Kříž, Jiří Strach, Bronislav Poloczek, Alena Vránová, Milena Dvorská, Vladislav Brabec apod.)a člověk z toho pozná, jak žijí ostatní, a že jeho starosti jsou ,proti některým lidem, docela obyčejné.Bohužel rok od roku, co skončila paní Maciuchová seriál padá a padá dolů a už je to úplně o ničem, dialogy jsou plýtké až trapné, noví herci jsou nezajímaví a nesympatičtí a sem tam nechají někoho umřít jako např.Světlanu nebo Johana Mádra. ()

Bonker odpad!

Jeden z několika českých "nekonečných seriálů" což se mi příčí, vyměnit kvantitu za kvalitu je prostě hloupost, zvlášť v českých krajích kde se natočí hodně málo kvalitních seriálů. Pro mě nepochopitelné, ale chápu že si i takový najde své příznivce kteří přijdou z práce a "vypnou" u takového seriálu ()

mai

Ulice - 1 500 000 dílů mluví za vše -.-'' Sice jsem tento seriál nemusela už od začátku, ale aspoň to není tak stupidní jako Helena nebo Rodinka. ()

stolista

Nevidím důvod se na to dívat.Je sice pravda,že filmy a seriály mám rád,ale u seriálu tohodle formátu,to mi za to opravdu nestojí.. ()

Pajela

Tolik kritiky... a zbytečně. samozřejmě to není seriál pro dnešního "náročného" diváka. jenže když chcete relax a vypnout, tak Ulice se hodí. a co si budem povídat, jsou to prostě příběhy lidí z normálního života. samozřejmě, že někdy je to o ho*ně, ale koukat se na to prostě dá. herecké výkony ucházející, příběhy taktéž. takže proč nedat tři průměrné hvězdy? odpad si Ulice rozhodně nezaslouží... Edit: ani nevim, kdy sem tohle psala, ale dost se za ten komentář stydím :-D asi je to věkem, ale je to proste blbý, hrozný, trapný a já nevím co všecko ještě... Měním původní hodnoceni na jednu hvězdu. Snad za to, že to běží tak dlouho a stále to ma u své "klientely" úspěch. Díky bohu uz se k ní nějaký ten pátek neřadím... ()

Marty_cz

2235 dílů naprosto o ničem a stejně na to lidi koukají? Nechápu. Nejhorší na tom je, že ten seriál nejspíš nikdy neskončí a pořád to bude mít diváky. ()

Zemřel herec Andrej Hryc

Zemřel herec Andrej Hryc