Ulice

Drama / Komedie / Rodinný
Česko, 2005, 40–60 min

Hudba:

Petr Malásek

Radoslav Brzobohatý, Alena Vránová, Tereza Brodská, Petr Vacek, Ondřej Pavelka, Ilona Svobodová, Bronislav Poloczek, Jaroslava Obermaierová, Eva Decastelo (více)

Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat. (oficiální text distributora)

Johniii

Přítelkyně a její maminka to neřestně žerou. No... Dávám jednu hvězdu za to, že když chce člověk pracovat či vařit a mít televizi zapnutou jako kulisu, tak ho to nijak neruší. Jiný klad tu nevidím ()

Matte27

Nemohu říct, že jsem to nikdy nezahlédnul. Nemohu říct, že jsem se občas nezasmál. Ale nemohu říct, že jsem se na to někdy podíval cíleně. ()

kaktusacek13 odpad!

Podobná kravina jako OVRZ. Další nekonečný seriál Novy, řešící naprosté p.... Snad jen dodat, je mi líto, že se herci snižují k takovýmto projektům. ()

MFloyd odpad!

Musím uznat, že nova se vyzná v rodinných seriálech. Rozvést jedinou smrt na 20 dílů (možná víc, je to jen odhad), se podaří jen málokomu. Očekávám, že tenhle seriál jen tak neskončí, a že se teprve rozjíždí. Pokud budu naprosto upřímný, jediná postava, která mě přišla alespoň vtipná, je Lumír. Jinak se mi taky líbil díl 1534 a 1811, ty byli fakt luxusní, jinak odpad. ()

brzozin

Víte, jak se vyrábí hamburgery u McDonalds? No tak podobně a ve stejném tempu se točí Ulice. A kvalita této duševní potravy je zhruba stejná. Jde o to zaplácnout žaludek či hlad po zábavě čímkoliv, co je po ruce. Ovšem ty herce chápu. Mít v jejich profesi jisté zaměstnání s pravidelným denním příjmem už 14 let, to je tedy terno. Teď se koukám, že právě běží 2600. díl. ()

Gardis odpad!

Těžké dávat či hodnotit takový seriál. Má jak stiné chvilky tak výtečné scény. Někdy se mi až příčilo se podívat na tento seriál. Ale poslední dobou se to celý vylepšilo a už se na to dá v celku dívat. ()

WolfIssen odpad!

Měním hodnocení z 3*** na 2** už kvůli stálému avizovanému "nekonečný seriál". Každý "nekonečný seriál" má tendenci ztrácet na kvalitě, byť byl ze začátku sebezatracovanější a prostoduchý. Nicméně je to z této skupiny českých seriálů jediný, u kterého se dá sem tam povečeřet. Nikomu ho samozřejmě neberu a neznechucuju. ()

worlik

Když má člověk volno a probudí se kolem tý devátý ráno, tak je docela fajn vstávat a 3/4 hodiny se smát, jak je tenhle seriál plnej Mirků Dušínů. My všichni ze seriálu jsme ti správní, hodní a bůh ví co ještě, zatímco zlí, nepřátelští a podlí jsou "ti druzí", kteří nám chtějí ubližovat. Tak ale když na to všichni večer koukaj, tak proč ne, že jo? Jen houšť ty vole ()

Frog.cz odpad!

Když se to nějakým nedopatřením objeví na mé TV,vždycky si vzpomenu na hlášku Wesleyho Snipese z filmu Demolition Man: "svět se stal vlastní zkurvenou karikaturou televizních seriálů". Pozor ta doba je tady.................... ()

ramnogh

Jedna hvězda a to jen kvůli kdysi "dívatelným" zápletkám velmi starých dílu, několik let zpátky, jinak momentálně díky hereckým výkonům takřka každého, který se omylem dostane na scénu je to odpad... ()

sniperjozef odpad!

Bylo mi 16let a v televizi začali dávat nový, úžasný seriál ulice. Po shlédnutí asi 30ti dílů, jsem se modlil ať ho zruší. A on je rok 2016, mě je 27let a tenhle "seriál" stále běží. To znamená, že mi velikou sledovanost. A to znamená, že lidi místo aby žili svoje životy, tak žijí životy lidí v Ulici. Místo aby vyřešili svoje rozepře v práci, doma, s rodinou, tak řeší co se komu stane a proč se stalo v Ulici. No, jako každodenní útěk od reality proč ne. Jen s tím nesouhlasím. ()

Renie42

Je tu jakási snaha ukazovat příběhy lidí, ve kterém se můžete nalézt i vy. Něco je tak strašně hraný a umělý, až to bouchá o zeď, něco se dá pozorovat se zatnutými zuby. Netvrdím, že jsem viděla všechny díly, ale sem tam něco málo shlédnu jen proto, že je TV zapnutá a chvilku si k ní sednu. Já se teda osobně tam s nikým neztotožňuji a nemám potřebu se tam hledat. ()

majky19

Svým způsobem je to unikát v oblasti českého seriálu, který se na obrazovce drží již neuvěřitelnou dvanáctou sezónu, ale v podstatě nic kvalitního divákovi nepřinese. Na druhou stranu pro ženy, které si chtějí po celém dni stráveném v práci odpočinout a odreagovat se u televize je tento seriál jako dělaný, zrovna tak pro důchodkyně, které si v TV nenechají utéct téměř žádný seriál nebo jinou nekonečnou telenovelu. ()

Nathaniell

Na začátku to bylo něco nového: Seriál, který s vámi bude každý den. Jop, to zní zajímavě a dobře, říkal jsem si, když vstupoval tento seriál na televizní obrazovky. Viděl jsem spoustu potencionálu, který seriál obsahoval prvního minimálně půl roku na 120%. Opravdu by mě zajímalo, jaké hodnocení tu tehdy měl. Viděli jsme ikonické postavy, sledovaly jejich příběhy a mělo to i hloubku a smysl. Cestu do háje podle mě nejvíc odstartoval odchod Radoslava Brzobohatého. Tam to začalo. A pak to pokračovalo dál: Prakticky komorní počet postav vystřídaly tuctovité průměry, většinou ztvárněné těžkými Antiherci. Občas jsem se modlil o změnu žánru na Horor, protože by se mohl krásně ukázat někdo jako Jason Vorhees (Pátek 13) a "trochu" to tam pokosit. Nebo by na hostování mohli pozvat Hercula Poirota. Ten kam přijede, tam je vražda. Nebo naopak? Jak kdy. :-) Vlastně nechápu ty postavy jako je Tereza (Patricie Solaříková), že ještě ze seriálu neutekly. To si nevšimla, že hraje v něčem,. co stojí posledních pár let za houby? Nebo je tak nekvalitní a na pytel, že má pocit, že má pro ni přesně tohle smysl? Čert ví a vlastně je to celkem vzato úplně jedno. Každopádně i když nám seriál hodně zžedivěl a spláchl se níž než do pomyslného sklepa na dně dna, dna, dna, na začátku byl tenhle seriál pecka a to mu nikdo nevezme. 2*. Vidím to na shlédnutí prvních dílů až k Niklově smrti... ()

BoldaCZ odpad!

Prvních 1800 dílů bylo výborných, pak to spadlo do průměru. Kvalita nadále klesala a od událostí v epizodě č. 3126 to nestojí za nic a přestal jsem to sledovat :( ()

Zemřel herec Andrej Hryc

Zemřel herec Andrej Hryc