Uzavřený případ

Krimi / Drama / Mysteriózní
USA, (2005–2012), 79 h 13 min (Minutáž: 42–59 min)

Tvůrci:

James Duff

Kyra Sedgwick, J.K. Simmons, Robert Gossett, G. W. Bailey, Michael Paul Chan, Jon Tenney, Tony Denison, Raymond Cruz, Gina Ravera, Lorraine Toussaint (více)

Série(7) / Epizody(109)

Do Los Angeles bola prevelená Brenda Leigh Johnson (Kyra Sedgwick) a stáva sa šéfkou tímu pracujúceho na prioritných vraždách. Napriek úspešnosti pri odhaľovaní páchateľov sa v kolektíve detektívov neteší veľkej obľube a to nielen pre svoje netradičné správanie pri riešení vrážd, ale aj ako žena z iného mesta majúca vzťah so šéfom celej kriminálky Los Angeles. Brenda tak musí riešiť nielen kriminálne prípady, ale aj prípadné podrazy zo strany svojich kolegov a presvedčiť kolektív spolupracovníkov o svojej kompetentnosti a oprávnenosti viesť túto dôležitú sekciu kriminálky. Samozrejme seriál sa venuje aj osobnému životu hlavnej predstaviteľky, v ktorom sa musí vyrovnať aj so starým vzťahom k nadriadenému. (pravo)

RenataD

Seriál se mi moc líbí, hlavní hrdinka má své klady i zápory, jedná se o velmi inteligentní velitelku, která si umí poradit s týmem převážně mužských podřízených. Při některých dílech se i perfektně pobavíte, často jste překvapeni, jak a kdo zločin spáchal. Je mi sympatický celý tým, některé díly jsou i hodně smutné. Navíc druhé série je lepší než první. ()

xymikon odpad!

Naprosto dementní seriál. Prostě tuctová nudnost. Jen když vidím ten botoxem nasáklý ksicht, nemluvě o vycpávkách, které přehnaně zvýrazňují rty, se mi stručně řečeno zvedá žaludek. Prostě hrůza. Fuj ona, fuj seriál. ()

Dexies

Trochu horší než Major Crimes, ale taky je to slušný ... hlavní hrdinka je protivná, až si jí člověk oblíbí a něco řešit :) ... příjemná oddychovka ... ()

viper65

Po III: sériach, ktoré som videl mám za to, že tento seriál je fakt dobrý a má potenciál k tomu, aby bol ešte kvalitnejší. Kyra Sendgwick je v prvej epizóde tak zvláštna, až ma to strhlo k ďalšiemu sledovaniu. Navyše v spojitosti s charakterom je postavy stvárňuje to, čo považujem za tzv. dynamické herectvo. Určite to stojí za pozretie! Vrelo odporúčam! ()