Ulice

Drama / Komedie / Rodinný
Česko, 2005, 40–60 min

Hudba:

Petr Malásek

Radoslav Brzobohatý, Alena Vránová, Tereza Brodská, Petr Vacek, Ondřej Pavelka, Ilona Svobodová, Bronislav Poloczek, Jaroslava Obermaierová, Eva Decastelo (více)

Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat. (oficiální text distributora)

Jim_Beam

Seriály moc nehodnotím, ale když jsem kouknul na hodnocení Ulice, tak mi to nedalo... Docela mě baví, co udělá "všeobecné" mínění s názorem člověka... Beru, že se to spoustě lidí nemusí líbit, ale odpad v takové míře? To je fakt sranda... A nejlepší jsou komentáře typu: "Víte, ono to není tak špatný, jako mně se to samozřejmě nelíbí a je jasný, že to je hrozný, ale sem tam se jim i něco povede." Trochu z toho cítím přesvědčování sebe sama, že se mi to nemá líbit, abych nevypadal jak blb mezi všemi těmi osvícenými lidmi, kterým se to skutečně nelíbí. ()

Šimpy

No ne, ono to je taky na čsfd? Původně jsem nechtěl hodnotit, ale 1* je za Hanku Maciuchovou. Jen škoda, že takhle utápí svůj talent. ()

Ruuzha

Ale jo proč ne, ačkoliv bejsem fanda telenovel a nekonečných seriálů, Ulice mě přeci jen trochu zaujmula. Je v ní ta výhoda, že se dá sledovat při vaření a nemusíte nutně sledovat každý díl. ()

Blackros odpad!

Opravdu nepochopím, co na tom moji prarodiče vidí. Jde snad o soucit s špatně vykreslenými a o to hůře zahranými postavami? Nebo snad zájem o ten nejhorší (těd scénáristo, jsi-li nějaký poslouchej to slovo) příběh? ()

WolfR odpad!

Nekonečný seriál o nekonečně tupých a nudných lidech. Strašně otravné neboli jinak řečeno, tento seriál mě neskutečně sere! Pardon za ten výraz, odpad! ()

KajusaK

Typický nekonečný seriál, s mnoha postavami ,zápletkami, romantikou, vtipem,vším .)) .. Obdivuji každodenní natáčení a proto dávám 4* i když občas jsou příběhy nudné. ()

Madlenka26

Ani už nevím kolikátý díl se vysílá. Možná že ty začátky s ulicí se daly, bylo to něco ''nového'' bohůžel se teď z toho stalo české tak jde čas. Když se není na co koukat tak si to tam dám, jinak ne. ()

sator

Kdo nechce na dovču na Macháč jde do seriálu... 😂 Seriál napsalo 20 scénáristů a točilo 15 režisérů....😱 ()

Columbus odpad!

Ajchmajerku mam v daleko lepsich filmech :-) nemluvi, ale rekne toho daleko vic, nez tady.... a ostatni? potrebovali prachy, to chapu. ()

COF_666

Posun z odpadu! na jednu hvězdičku protože mám tenhle seriál puštěný prakticky každý den když jsem v podvečer u PC, takže už jsem se tak nějak uklidnil nad prvopočátečním zděšením z tohoto "veledíla". Stále ale platí že to je kravina všech kravin a osoby mladší 18-ti let hrající v tomto seriálu jsou na facku...ne na dvě facky. Snad jediný kdo stojí za zmíňku z herců je Hana Maciuchová, která je opravdu bezvadná. Jinak ostatní herci nestojí za nic - každý z nich vyloudí za 50 minut v průměru jedno či dvě mimická gesta a asi tak dva výrazy. ALe tak co jiného se dá od Novy čekat. 19 % ()

TomStall odpad!

Tahle záležitost ve mě opravdu v yvolává dávicí reflex. Všechny herce bych s radostí umlátil tupým nástrojem, protože jejich výrony fakt nejde poslouchat, natož na to koukat. Amatérismus nejhorší kategorie, stejně jako 99% výplodů tv nova ()

Khumbac

Vždy když sedím na netu, když baba čumí na Ulici, mám sluchátka. Dnes jsem je neměl a jen sem poslouchal zvuk. Záměrně líbivá hudba známých interpretů do nižch je vpraven nelíbivý text českých protagonistů. Zá hudbu v pozadí dávám 1*. Ale jinak samozřejmě ODPAD !!!!! ()

Saraph odpad!

Viděl jsem v televizi jen útržky z pár dílů, ale můžu říct, že je to tak hloupé, že jsem se za ty herce styděl. Nejvíce mě asi štvou teenageři, kteří se až příliš moc snaží vypadat jako teenageři. Dále zde máme několik nesympatických důchodců a samé pomluvy, jak už to v těchto telenovelách bývá. ()

Tyny

Kam to všechno spěje? Náš stát se seriály a filmy prostě nejde dohromady .Občas nějaká fajn scénka, jedna ze sta, ale stejně je to nekonečný, otravný seriál. ()

Zemřel herec Andrej Hryc

Zemřel herec Andrej Hryc